mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:45:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Tema: Primerna pasma za konja
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Primerna pasma za konja  (Prebrano 24637 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Manca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #45 : četrtek, 17.11.2005 : 22:33:45 »

Če po pravici povem, niti nisem dala dosti na navajanje pri nemcih. Samo spustila sem konja ven in njiju zraven, da sta si ga ogledala, povohala,... Je pa res, da je bil konj popolni cuker in se nisem bala, da bi katerega brcnil ali kaj podobnega Sad
Logiran
Afi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #46 : sreda, 23.11.2005 : 23:53:31 »

Ce poznas konja in ves, da ni tak da bi psa ugriznil ali pa brcnil potem je navajanje psa in konja se toliko lazje. Odvisno je tudi kasen karakter ima pes. Lahko je ze po naravi bolj plasen in bojazljiv, tako kot moja psicka. Najboljse pa je da imas svojega konja in da lahko delas kar hoces, pripeljes psa v stalo tako da pri tem ne motis nobenega jahaca in v miru pustis, da se konj in pes navadita drug na drugega.
Logiran
Manca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #47 : četrtek, 24.11.2005 : 19:25:17 »

S tem se pa strinjam. Lahko Teja in Fortuna povesta, kako sta prišli svoje mrcine navajati na konja ravno k meni, ker je bil prijazen in miren in so lahko psi šli k njemu, ga povohali in se ga tudi dotaknili. Ja, to je bil zakon konjček, takega ne bom več našla Undecided
Logiran
Afi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #48 : sobota, 26.11.2005 : 21:09:46 »

A pa je bil cisto tvoj konj?
V klubu je namrec tezko kasne eksperimente izvajat s solskimi konji, ker te instruktorica nedobudno opazuje ali pa ostali jahaci...pa se v manezo ali pa izpust ga ne mores svobodno odpeljat, kjer bi pes poblize lahko spoznal konja.
Logiran
Manca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #49 : nedelja, 27.11.2005 : 18:09:14 »

Da, popolnoma moj je bil, pa še doma sem ga imela, tako da ni bilo nikjer nobenih inštruktorjev, samo jaz kot njegova lastnica.
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #50 : sreda, 30.11.2005 : 15:22:41 »

Oj!

V temi Konj in pes (http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,4820.0.html) je Linchaich napisala, kak je svojim kuzmanom predstavila konja...

L.P.

Nina
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Tema: Primerna pasma za konja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines