mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 05:08:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Odvzem/Kamnik - Moon, Roxy, Lars, Nejo
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Odvzem/Kamnik - Moon, Roxy, Lars, Nejo  (Prebrano 11755 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #15 : četrtek, 05.06.2008 : 15:22:05 »

O mama mia, kakšna rebra in kosti Cry
Če še lahko "razumem", da nekdo žival pozabi cepit, da je ne šola... Ampak da je pes tako lačen - to je pa tako osnovno, pa saj za to opazit niti ne rabiš imet možganov!
Zloba ne pozna meja... Sad
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : četrtek, 05.06.2008 : 15:26:38 »

Droga, fž, ne zloba... jih je imel na nek način rad. Prosil je, če lahko pustimo enega... pa ga nisem, ker trenutno ne more skrbeti niti zase, dobesedno. Upam, da mu bo "zneslo" in če mu bo in bo kdaj prišel po psa k nam, ga bo dobil. Včasih je cela j*** po terenu hodit in to ne samo zaradi živali.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #17 : četrtek, 05.06.2008 : 15:37:25 »

Potem pa držim pesti, da bi mu tale pretres prinesel kaj dobrega - včasih pomaga...
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #18 : četrtek, 05.06.2008 : 16:05:47 »

kaj ko vsem ne moreš pomagat, tudi če te na trenutke zares stisne...  Lips Sealed  psičkom pa ljubeče domove..  Kiss
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #19 : četrtek, 05.06.2008 : 20:32:54 »

Ojooooj,bogi psički Cry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #20 : četrtek, 05.06.2008 : 22:08:48 »

 Undecided  Mislimo na pesote. Sej bodo prišli k sebi. Morajo prit  Undecided 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #21 : petek, 06.06.2008 : 13:29:52 »

Ja, v bistvu naj vsem prinese ljubeče domove, tudi lastniku.

Lp polonak
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : torek, 10.06.2008 : 13:02:53 »

Mesarsko klanje  Roll Eyes



Hehe, zmagu sm  Tongue








Sem straaašen pitbull mix, iščem prijaznega skrbnika (da bo vsaj eden od naju b.p.  Grin)



Za psico nimam besed, s katerimi bi jo lahko prehvalila. Osebno sem prav očarana, krasna je.






Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : torek, 10.06.2008 : 13:20:00 »

Vsi štirje gredo v nov dom lahko takoj, ker so znanega izvora, jim ni potrebno biti v karanteni. Zanimanja zanje sploh ni, niti najmanjšega.
Moon sem preselila in dela družbo Liskotu. Oba sta navdušena en nad drugim. Lisko ima navado pojesti svoj obrok čez dan, torej ne poje vsega takoj. Z njo je seveda drugače... ampak se Liskove hrane niti dotakne ne. Zna sedet zraven (pa je ni nikoli natulil), cedit sline, dotakne pa se niti slučajno ne tistega, kar ni njeno. Spuščena je lahko s komerkoli, pa samo rep miga. Stran ji bo padel  Tongue, krasna psička je, res. V tem tednu gre na sterilizacijo.

En od samcev je zelo Moon podoben po karakterju, drugi je z nekaj opozorili tudi ok; tisti, ki ga je šla Bri pogledat od blizu, je pa kar oster. Ampak ne bo dolgo  Smiley. Vsi so torej perspektivni, zna biti, da bodo krasni spremljevalci... le skrbnikov še ni.
Logiran

Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #24 : torek, 10.06.2008 : 16:31:35 »

Mislim, da bo Moon po tem opisu kar hitro "odlunala" v nov dom.....sedi zraven polne sklede, čeprav se ji vidijo kosti Shocked Shocked... Cheesy Cheesy
Logiran
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #25 : sreda, 11.06.2008 : 21:56:14 »

Zelo zelo lepi primerki. kar fouš sem tistemu, ki jih bo dobil. če bi se le lahko klonirala bi vzela dva, tako pa...
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #26 : četrtek, 12.06.2008 : 08:22:35 »

če bi se le lahko klonirala bi vzela dva, tako pa...

boš vzela samo enega, anede? Tongue
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #27 : četrtek, 12.06.2008 : 08:52:04 »

če bi se le lahko klonirala bi vzela dva, tako pa...

Ej, jaz bi pa samo svoj TRR rada klonirala. A pozna kdo kašen trik kako se to nardi?  Roll Eyes Sem ziher da je lažje kot sebe klonirat  Roll Eyes  Wink

   skoraj sem že hotla napisat neki tadzgale: iiiii a jih lahko pridem pogledat? No, pa sem si pol tudi skoraj odgovorila: ma ni šans! Kdo mi pa garantira, da bom šla lahko tudi sama nazaj?  Roll Eyes  Tongue

Ta tigrasta mi je itak takoj v uč padla... moram drugič rajši mižat, ko hočem tele fotke gledat  Tongue
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #28 : četrtek, 12.06.2008 : 09:53:44 »

TRR niti ni tak problem klonirat, stanje na njem je pa bolj problematično  Roll Eyes.
Logiran
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #29 : četrtek, 12.06.2008 : 12:32:36 »

boš vzela samo enega, anede? Tongue
Na žalost ne, če bi že vzela še enga bi mel max 10 kg.
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Odvzem/Kamnik - Moon, Roxy, Lars, Nejo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines