mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 04:24:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Daisy
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Daisy  (Prebrano 11982 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #45 : sreda, 04.06.2008 : 11:26:48 »

a ni bedarija vrč stran 7-8 mesecev življenja, ker lažeš? ker kršiš pogodbo in nekaj kar si sveto obljubil. da boš ravnal v korist živali, pa se izkaže, da si ena velika zlagana, neodogovrna rit, ki je čisto dobesedno fentala nedolžno, 7-8 mesecev staro bitje.

Res kapo dol vsem, ki začasno nameščate oz. ki oddajate. Sama bi znala človeku spraskat ven oči, sklofat vse po vrsti, pa še kaj bi se spomnila. Kakšna nepotrebna škoda.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #46 : sreda, 04.06.2008 : 18:17:45 »

Bolje da ne napišem kaj si mislim o vsem skupaj in sami lastnici... ker bi me morala Jana prec zbrisat.  Angry Angry Angry Angry
Uboga Daisy...  Cry
Logiran
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #47 : torek, 10.06.2008 : 17:39:41 »

Kako morjo po tem sploh še mirno spat? Kako morjo s tem žvet? Res... že velikrat sem rekla ampak... Prou sram me je, da pripadam tako primitivni vrsti. Še dobro, da obstajate/mo tudi izjeme  Cry Daisy... ti se mej pa vsaj v nebesih lepo, če si že na zemlji trpela  Undecided
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Daisy
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines