mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:28:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Reksi
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Reksi  (Prebrano 6390 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : četrtek, 12.06.2008 : 06:20:13 »

Odvzet lastniku, star, neprijazen.



Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #1 : četrtek, 12.06.2008 : 16:58:48 »

 Smiley  glej no glej, en kuža z belim gobčkom...  Roll Eyes  sem bom zadržala, da ne začnem cvilit, kolk je luštkan, hehehe...


želim mu, da hitro spozna, da za neprijaznost ni več nobeneih dobrih razlogov in  da najde koga, ki tako kot jaz vidi bele gočke, motne očke, specifičen način hoje in vse ostale pritikline starih pesjanov kot zelo očarljive.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 12.06.2008 : 17:27:53 »

Lastnik ima skrbnico in dogovarjamo se o možnosti, da bi Reksija oddali v oskrbo njenim staršem. Če bo le sodeloval in nehal grozit... na evtanazijo ga res ne želim peljat.

A ne, kako drugače je, ko objavim starega in sitnega psa... mu niti iiiiiiiiiiiiiiiii ne pripada.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3 : četrtek, 12.06.2008 : 17:34:58 »

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  Undecided

Ja, vem, čisto neumestno. Samo žal ne morem izustit zadnje dni čisto nič več umestnega.
Upam, da se bo tole čimbolje razpletlo.
Kakšen dom pa bi bil primeren sicer za tega pesjana (česa je vajen, je neprijazen do vseh ali samo do določene "skupine" ljudi)?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 12.06.2008 : 17:52:56 »

Celo življenje je bil na meter in pol ketni, na razpolago je imel razmajano leseno kočo pod drevesom, ki je zagotavljalo eno slabo senco. Bil je večkrat brez vode in hrane, ko je že bila, je bila neka čudna čorba toliko časa, dokler ni precej muh v njej plavalo. Ni odkrito napadalen, ljudje ga niti ne zanimajo dosti, razen če se kdo vtakne vanj, takrat bi se pa kregal. Ne smem ga torej pobožat ipd.
Tule je v pesjaku prav zadovoljen in celo čist. Si predstavljam, da bi rabil nekoga, ki bi ga nekaj časa pustil pri miru, pa bi šlo... in to je vse. Sicer ne izgleda prav zahteven pes.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #5 : četrtek, 12.06.2008 : 18:47:01 »

Bomo razmišljali... če poznamo koga primernega, seveda.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #6 : četrtek, 12.06.2008 : 20:16:11 »

držim pesti, da se tole z njenimi starši izide.

da lahko vsaj na stara leta lahko razvije nabor fehtarskih in izsiljevalskih tehnik, s katermi nas glancajo naši ljubljenčki. pa da bo kdo končno ob njem, ko bo dobil ''napad'' dobre volje in se začel obnašat po otročje, divjat in noret kot en mladiček... taki ''surviverji'', ki so živeli v ostrih pogojih, znajo bit izjemno ljubki, ko prvič odkrivajo udobna ležišča, koncept priboljškov, idejo, da se do sitega naješ in ob primernem obnašanju celo kaj dodatnega nafehtaš... pa idejo, da ko je vodja krdela jezen, se ni treba skrit in trepetat za življenje, ampak lahko celo počneš kaj trapastega in se bo tisti oblačen pogled vodnika spremenil v iskren smeh...

hja... a vam je kej žal, da ne boste doživeli vsega tega s točno tem psom? 

meni je.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : ponedeljek, 16.06.2008 : 10:18:26 »

Reksi gre danes v oskrbo k lastnikovim znancem. Ima nov dom do njegovega konca. Sem zadovoljna.
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #8 : ponedeljek, 16.06.2008 : 10:21:21 »

Ima nov dom do njegovega konca.

A sledi že konec  Undecided 
Sicer pa vesela za starčka. Tudi ti si zaslužijo lepo preživeto starost  Smiley  naj mu bo lepo, kjerkoli bo...
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #9 : ponedeljek, 16.06.2008 : 11:20:43 »

Reksi gre danes v oskrbo k lastnikovim znancem. Ima nov dom do njegovega konca. Sem zadovoljna.
upam, da bo v življenju doživel še kaj drugega kot ketno in muhe  Angry
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #10 : ponedeljek, 16.06.2008 : 18:26:56 »

prepričana sem, da bo  doživel vse kaj drugega kot ketno in muhe, saj ga sicer smetka ne bi oddala.  Smiley  tole je res lepa novica. res, res, zelo.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #11 : ponedeljek, 16.06.2008 : 18:28:59 »

Hvala, komurkoli že. Smetki verjetno v večinskem procentu. Itak.
Sem vesela za pesjankota in upam, da se bo dobro izteklo.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Reksi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines