mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:06:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Minimuc novičke
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Minimuc novičke  (Prebrano 13915 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #30 : torek, 09.09.2008 : 09:06:45 »

O kakšen fensi mačak - tud kadi  Roll Eyes
Pa srečno z iskanjem nove roza vikendice. Sej se bo mami fejst potrudla veš  Wink Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #31 : nedelja, 21.09.2008 : 19:15:26 »

hola, spet se javlam, bl na kratk.... Tkole je: mami se NI fest potrudla in mi je prvlekla eno čist navadno vikendico na blakon.  Angry Tkole sem sprejel novico:
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/HPIM2777.jpg
Priznejte - dostojanstveno do konca. No a ni res. Wink

So me hotl potolažit s kapučinom - no s penco od kapučina, ta del kapučina mam tanartarajš. Sm pa vidu, da je tale fotka mal čudna, motna....kukr da bi mami mela v šalci kšno drugo reč, ki penco dela, ne kapučina kukr jst  Wink...:
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/HPIM2761.jpg

Pa sem še kar mal žalosten, tko da se občasno mal zafiksam s travo
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/HPIM2792.jpg


iiiiiiiii, pa sm vas! Cheesy Grin  To je sam taka tanavadna trava, s "polja" jo mamica prnese vsak dan svežo, ka pelje malo pasjo pošast na sprehod.

Drgač pa - kva nej rečem; vse po starem.  Kar sploh ni slabo! Ej si ne predstavljam recimo še ene nove pasje pošasti!  Pol bi se pa u pjačo podau, zihr. No sej ga že zdej mal cukam, pa ne povedat mamici: tkole ka si nalije mlekca u šalco, da flikne pol kufe čez (vmes pa kot nalašč zmeri kam na brzino mor skočt, tko da sama ostaneva, jst pa šalca) - mal posrkam, čist potih....pol se pa delam, da "jst?! ne jst pa res  ne...a mlek? kašn mlek? ke maš mlek?...."  sej veste, čist u Garfield stilu. Sm gledu res enkrat tegale Garfilda - poučna reč, ni kej. Se kr učim od njega....tistale taprejšnja fore je že iz tega vica.

čak mal.......če tole mi zdele mamica hladilnika odprla....no čavo, mudi se mi, se vidmo/slišmo, ka bom meu spet kej cajta. Wink

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #32 : ponedeljek, 22.09.2008 : 08:27:13 »

A dej mami no - oranž pa roza sta tanajbolši par.
Pa kako si mogla bit tolk šlampasta, da nis najdla taroza no... no... Grin
Hihihi...
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #33 : sreda, 08.10.2008 : 20:07:56 »

mamica je donc neki žalostna, ka je bla Pika...khm...kuko se že reče....konzervirana? Statistizirana? Kestlirana? Sterilizirana. Ja, to bo. Zdej počiva, Pika, mami pa straži. No dršte pesti, da bo pr nas doma vse OK!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #34 : sreda, 08.10.2008 : 21:55:10 »

....konzervirana? Statistizirana? Kestlirana?


 Grin Grin Grin
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #35 : torek, 14.10.2008 : 18:56:33 »

zdele mi je mamica prvoščla večerjo po ločevalno: sm lah polizu njeno šalčko od sladoleda pol mi je pa dala še pikico temne čokolade čez za pojest. Njami!  Cheesy Grin  Ampak...o šit....zdej bom pa shujšou! Angry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #36 : torek, 14.10.2008 : 20:57:02 »

O Minimuc, a lohk pridem k teb na večerjo?
Pliz, priti pliiiiz!!!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #37 : torek, 14.10.2008 : 21:00:09 »

ej kocka - lah prideš, komot - ampak večerjo sm že pojedu!  Tongue   Lah se pa z mojo mamico zmenš, ona doskat za večerjo baše sladoled+temno čokolado. Zato ka je to ločevalno, se reče shujševalno.  Cheesy Brez zajbancije - ja sej vem, de ne morš verjet!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #38 : torek, 14.10.2008 : 21:12:40 »

Ja ne boš verjela, ampak na žalost se na diete teoretično še kar spoznam.
Sam praksa je pa zlo švoh - ponavad pol prakticiram sam tisti dan, k je na jedilniku čokoladna torta al pa sladoled Grin sram Roll Eyes Lips Sealed
In to je na pogled več kot očitno Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #39 : torek, 14.10.2008 : 21:15:09 »

Ja ne boš verjela, .....
ej kocka, a maš donc rdeč vin za večerjo a te luna trka a maš žuto minuto a kva Wink - jst sm FANTEK! No, se reče - DESC. Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #40 : torek, 14.10.2008 : 21:18:44 »

Ups Minimuc, tole je blo namenjen tvoji mami... Sem bila nejasna - se opravičujem!!
Mal sem pobrkala tole komunikacijo kdo - kdaj - s kom...

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #41 : torek, 14.10.2008 : 21:24:50 »

sej ni panike, no - mal te heckam. Donc se lah mal đoukam leodesnogorpadol, ka je pouna luna in mamica za vse krivi njo. Jupi!  Cheesy Nism pa čist prepričan, če luna tud srka smetanco na kapučinu...no donc jo veretn je, zato ka je res hude sorte. Jap, tko j blo. Men je sam na smrček naštimala eno kaplco, tko mal za štos, pa jo nism dost hitr dol polizou de mamica ne bi opazla - ampak je bla luna kriva, sm jo vidu. Angry

kocka, moja mamica pa klele na mojmu forumu nč kej dost noče govort, kr men pusti čvekanje, tko de  Wink ....Nč, kr men povej, če bi rada kšno prou z njo rekla, pa t jo zrihtam. Za male pare al kuko se že reče (btw - smetanco od kapučina mam ful rad, če zgornji namig ni biu dost konkreten...) Cheesy Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #42 : torek, 14.10.2008 : 21:30:21 »

Očitno mam zlo dooolgo lajtngo in res ne štekam - a mi lohk mami prevede?
No, da ma desc rad smetano na kapučinu to mi je jasn, od tle naprej sm pa mrzla sram
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #43 : sreda, 15.10.2008 : 04:54:36 »

br jutr, kocka, mami klele. Minimuc ti je hotu povedat, da ti lah zrihta, de midve sicer lahk mal poklepetava, obenem pa namiguje, da bi to on teb zrihtu bl kt ne zgolj za podkupnino - penco od kapučina da bi mu častila za to "posredovanje". No zdele ga ni v bližini, tko da sm ti lah tole napisala "za đabe". Mal je navihan, a veš - eh nimaš kej, takile so, kosmatinci naši ljubi. kocka - fajn bodi, pa se še kdaj "slišva"!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #44 : sreda, 15.10.2008 : 08:03:11 »

Jaaaa, na penco nej pa le pride. Mamo zdej kofe mašino doma, tko da lohk tud penco nardimo, posebej za njega Cool Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Minimuc novičke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines