mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:40:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Loto
Strani: [1] 2 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Loto  (Prebrano 26246 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : petek, 13.06.2008 : 18:38:11 »

Prijavila bom vsakega, ki krši Zakon o zaščiti živali, 8. člen, prvi odstavek:

Skrbnik hišnih živali mora z zagotovitvijo osamitve, kontracepcije, sterilizacije ali kastracije živali preprečiti rojstvo nezaželenih živali.
Skrbnik živali mora z ustrezno vzgojo in šolanjem oziroma z drugimi ukrepi zagotoviti, da žival ni nevarna okolici.
Skrbnik psa mora na javnem mestu zagotoviti fizično varstvo psa tako, da je pes na povodcu.

Kazenske določbe:

46. člen
......
Z globo od 400 do 800 eurov se kaznuje posameznik za prekršek iz prvega odstavka tega člena.


Večino veterinarskih storitev, vključno s sterilizacijo in kastracijo, plača zavetišče, zato od posvojiteljev pričakujemo, da bodo povrnili vsaj del sredstev za omenjena posega.


Iz prejšnjega legla, star leto in pol, končno ujet... Gre torej za mladega prostoživečega psa, ki se ga do zdaj ni nihče niti dotaknil.
Karakter je čisto Lilin in prepričana sem, da ne bo veliko rabil za socializacijo. Trenutno ni v najboljšem zdravstvenem stanju, ima dermatitis zaradi bolh. Fotka bo, ko bo prišel malo k sebi.
Logiran

Amaja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 190


« Odgovor #1 : sobota, 14.06.2008 : 00:29:21 »

Uhh... No, ampak če je od prekrasne, zlate Lile karakter, potem bo po tvoji obdelavi kuža prva liga  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2 : sobota, 14.06.2008 : 11:47:53 »

A to pomeni, da je imela Lila kar dve prostoživeči legli? In da je razen Lota eno celo še vedno na prisilni "svobodi" - vkolikor so še živi...?
Si v bistvu sploh nisem predstavljala, da tudi pri nas obstajajo prostoživeči psi... Sad
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : sobota, 14.06.2008 : 12:58:49 »

Ne, Loto je edini. Kje so ostali, če so bili, ne vem.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4 : nedelja, 29.06.2008 : 11:04:46 »

Lotko je že boljši! Smiley Ni še čisto prepričan, kaj bi, ampak z repkom narahlo občasno že pomaha.... no ja, Smetki najbrž skoz maha. Roll Eyes Smiley





lp, Katarina


Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #5 : nedelja, 29.06.2008 : 11:18:41 »

Kuga je pa to, afganistanski škot? Smiley Lep kuža.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : petek, 04.07.2008 : 18:21:07 »

Kastriran.
Logiran

asila
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #7 : sobota, 16.08.2008 : 19:33:13 »

No, a ni nobenega, ki bi se zanimal za Lota  Huh ? Mi imamo doma Lilo, njegovo mamo, ki je res zlata psička: prijazna, vodljiva, ubogljiva, scrkljana, živahna (zdaj gre celo na sprehod rada, čeprav se kdaj pa kdaj še česa ustraši), skratka ena a, boljše si ne bi mogli želeti. Če bi ostali vedeli, kako je fajn, bi se stepli zanjo prvi dan, ko se je oddajala. Kot vem, tudi zanjo praktično ni bilo zanimanja, ker je pač že dama v najboljših letih. Posvojitelji, ne sodite po slikah in starosti, karakter je tisti, ki šteje! No, hočem reči, če ima Loto vsaj kaj od Lile (kar sigurno ima, če je njen sin), bo nekomu res polepšal življenje in bo krasen spremljevalec! Tako da kar pogumno, vsaj pogledat pejte tega kosmatinca, da vam ga ne spelje kdo drug  Wink.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : sobota, 16.08.2008 : 19:37:01 »

Isti Lilek je, karakterno mislim. Res fajn kuža, samo malo potrpljenja ob spoznavanju novih stvari, pa vse gre. Lila, me veseli, da si fajn  Wink.
Logiran

asila
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #9 : sobota, 16.08.2008 : 19:55:04 »

Ja, Lili je super, in res zlata Smiley - vsak dan, ko jo gledam, se zahvalim Smetki, da jo je našla in skrbela zanjo toliko časa, dokler ni prišla k nam! Res Smetka, kapo dol za tvoje delo, ne samo pri Lili!!
Skratka, glede na to, da je Loto tak kot Lili - pejte ga hitro iskat, če iščete enega neproblematičnega in prijaznega kužka, in ko ga boste vzeli, vam bo žal samo to, da ga niste že prej (to je edina stvar, ki jo jaz "obžalujem" pri Lili).
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #10 : sobota, 16.08.2008 : 20:07:20 »

Lila, tudi jaz sem vesela, da si nasla taksno fajn druzino.  Kiss Kiss Upam, da se tudi Lotku nasmehne sreca. Smiley lp
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #11 : nedelja, 07.09.2008 : 15:15:52 »

Vedno lepši in lepši....



Katarina
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #12 : nedelja, 07.09.2008 : 16:21:04 »

 Shocked Shocked Shocked

A to je Lotko?
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #13 : sreda, 05.11.2008 : 09:42:11 »

Kaj zanimanja za Lotka ?  Smiley Lepotec... Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #14 : ponedeljek, 10.11.2008 : 20:57:28 »

Krasen fant....





Tudi on je lulal v nedeljo. Grin. Kot pravi gentleman pa se je "skril" ob tem opravilu. Wink



Potem pa se prav po moško podil okoli z Zofko....



Katarina
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Loto
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines