mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 18:28:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Loto
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Loto  (Prebrano 26296 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #45 : sobota, 27.06.2009 : 12:25:23 »

Bi se že kdo odločil, prosim?

Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #46 : sobota, 27.06.2009 : 18:22:27 »

Mislim, da je Loto več kot pripravljen na polet iz Horjula  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #47 : sreda, 15.07.2009 : 07:43:51 »

Čas je, da gre.





Logiran

nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #48 : sobota, 18.07.2009 : 20:26:27 »

Lotko je še malo plašen, ampak začne kmalu repkat okoli tebe, se stiskat in s tačkami igrivo "topotat".



Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #49 : sobota, 22.08.2009 : 18:43:59 »

Lotko bo tudi pognal korenine v zavetišču... Na začetku malo plašen, potem, ko se navadi, pa skos opleta okoli tebe. Smiley Išče dom!
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #50 : sreda, 26.08.2009 : 16:40:19 »

Danes sem ugotovila, da je Lotko dosti manj plašen, če je Zofa zraven. A bi kdo imel en super duet na kavču? Ga lastnoročno pridem pomagat ojačat, da bo zdržal kilažo Grin
Logiran
Katja T.
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #51 : sreda, 14.10.2009 : 13:05:33 »

Pozdravljena Smetka,
Vidim, da je Lotko kar velik kuža. Dvomim..., ampak a misliš, da bi bil za v stanovanje?
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #52 : sreda, 14.10.2009 : 13:28:45 »

Lotko ni tako zelo velik, je malo manjši od zlatega prinašalca. In prav vsak kuža se lahko navadi na stanovanje. Sicer bo pa najbolje, da kar pokličeš v zavetišče na: 051 30 44 35 v času uradnih ur (delovniki 8-12.30).
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #53 : sreda, 14.10.2009 : 14:06:23 »

Lotko me po izgledu malo na Flipa spominja. Ko sem pripeljala Flipa domov, mu je bilo na začetku malce vroče tu pri nas v stanovanju. Ampak, se je hitro navadil, vsake toliko ga fajn sfurminiram in krtačim, tako da res ni problema Smiley  Če je lahko Nemška doga v stanovanju/hiši, potem pa tale mali res ne bi smel biti problem  Wink
Logiran
spelca888
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #54 : petek, 16.10.2009 : 21:41:11 »

Loto je pravi čudovitek:) Imejte ga radi pa se veliko z njim ukvarjajte, pa bo srečen, četudi v stanovanju.
Logiran
asila
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #55 : nedelja, 25.10.2009 : 11:19:52 »

Jaz imam doma Lotkovo mamico Lili. Je stalno v stanovanju, čeprav smo v hiši, ker sploh noče ven Smiley. Tako da mislim, da bi se tudi Lotko navadil, sploh ker je taka nežna duša kot Lili.
Logiran
asila
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #56 : nedelja, 25.10.2009 : 19:48:21 »

Sicer pa: Lili je zlata psička, mirna, nežna, nekonfliktna, nezahtevna, popolnoma privržena - boljše si res ne bi mogli želeti. Tako da, kdorkoli išče takšnega pasjega prijatelja in mu je pripravljen nuditi varno zavetje, naj vzame Lotka. Ne bo mu žal!
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #57 : torek, 17.11.2009 : 10:52:15 »

Še en edinstven Horjulski kuža. Nežen, nekonflikten a plašen. Mislim res PLAŠEN. Ko je zagledal naju z Rokom je dobesedno otrpnil od groze, ko ni mogel pobegniti se je sicer pustil božati, a ga je bilo na smrt strah in bi se najraje vgreznil v zemljo, če že zbežati ni mogel. Pričakovala sem psa, ki se boji neznanih ljudi,  a z drugimi psi hitro naveže stik. In sem mislila, da bi potem, ko bi se navezal na psice lažje navadil na druge ljudi, pa na okolico....Žal temu ni tako. kuža se boji vsake spremembe: neznane osebe, neznani psi, neznano okolje, celo sprememba rutine v znanem okolu mu povzroča težave. Povsem neprimeren pes za začasnika. Če bi po nekem čudežu prebolel šok, ki bi ga čakal, ko bi prišel k nam - in pri nas je točno tisto, česar on nikakor ne mara: bil bi v hiši, v stalnem stiku z ljudmi, živce bi mu cefralo 5 psic, ki sicer niso žleht, ampak življenje v taki skupnosti vseeno ni preprosto... pa okrog bajte hodijo neznani ljudje, pa promet, pa za mejo parkirajo tovornjaki...- bi potem, ko bi po drugem čudežu dobil stalnega lastnika, še enkrat doživel povsem enak šok. Ne socializirat ampak prav udomačiti bi ga bilo treba še enkrat od začetka.
Pa je v bistvu silno nezahteven. Njegove potrebe me spominjajo na potrebe kakšnega zelo starega, že malce senilnega psa. Ki povsem v redu funkcionira, dokler je v znanem okolju, med znanimi ljudmi, nekje, kjer ni komplikacij v obliki sprehodov v neznano, neznanih oseb in neznanih psov. Kjer so vse stvari preproste in vlada vedno enak red. Rabi ograjen košček vrta, uto, hrano ob vedno istem času, nežnega in prijaznega vodnika in mogoče še enega prijaznega pasjega tovariša, ki ga ne bi preveč gnjavil. Drugega nič. Ne rabi sprehodov, ne rabi nenehne pozornosti,  še svojega kavča ne rabi.
Aja, pa lep kuža je. Vsaj za moj okus. Lep črno - zlat vzorec, pa elegantna postava, pa prav pripraven je, velik kot švoh zlata prinašalka.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #58 : četrtek, 19.11.2009 : 12:14:02 »

Dodala bi le to, da je do znanih ljudi eden vecjih (zivahnih) nagajivcev Smiley
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #59 : četrtek, 19.11.2009 : 12:28:38 »

Saj, takoj, ko je bil na varnem za ograjo je čudežno oživel, rep mu je šel gor in je bil videti silno zadovoljen.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Loto
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines