mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:48:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moon
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moon  (Prebrano 9094 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : ponedeljek, 16.06.2008 : 08:06:36 »

Moon, mešanka med pitbullko in nemškim ovčarjem, srednje velika, prijetna psička, sterilizirana, cepljena in čipirana, išče nov dom.








Več: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,23073.0.html
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1 : ponedeljek, 16.06.2008 : 09:02:40 »

To punco sem vceraj spoznala. In ceprav nisem kak "big fan" bulov ali njihovih mixov, sem cisto navdusena nad njo. Je taksna prijazna, dokaj umirjena, sproscena, nevsiljiva psicka. Pa se lustna za povrh, s smesnimi uheljci. Kiss Res upam, da ji cimprej kdo ponudi svoj kavc, ker za drugam res ni. lp
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #2 : ponedeljek, 16.06.2008 : 15:18:06 »

Če bi kdo iz te familije prišel v take taprave, izkušene "delovne" roke, bi se dalo pomojem še marsikaj naredit iz njih, mislim prav v delu. Mislim glede na pasemsko kombinacijo jih nisem osebno spoznala. So pa vsi s tole punčko vred zelo lepi.
Logiran
Zaphod
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #3 : petek, 20.06.2008 : 11:02:09 »

Sicer se ne spoznam preveč na pasti genskih kombinacj, ampak Moon je očitno pobrala najlepše lastnosti obeh pasem, v Horjulu pa se je naučila smejati. Na sprehodu in lovljenju po travniku, je nasmejala tudi mene. Posrečeno bitje.

LP
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : nedelja, 22.06.2008 : 17:44:33 »

Moon je v novem domu.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #5 : nedelja, 22.06.2008 : 17:51:31 »

Najlepsa novica danes! Cheesy Moon, srecno! lp
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #6 : nedelja, 22.06.2008 : 19:01:53 »

Evo jo, horjulsko uharico, malo pred odhodom v nov dom! Kiss





Srečno, pikica!

Katarina
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #7 : nedelja, 22.06.2008 : 19:16:47 »

Srečno Moon  Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : četrtek, 17.07.2008 : 10:33:28 »

Moon pride danes nazaj in išče nov dom. Privoščila si je računalnik, požrla pol knjig v hiši, kopala luknje po vrtu in skakala po ljudeh od silnega veselja nad življenjem  Cheesy Cheesy.
Hudi grehi. Išče pravega torej.
Logiran

vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #9 : četrtek, 17.07.2008 : 10:38:22 »

Spet ena, ki plačuje za človeške napake.  Sad

Moon upam, da dobiš v drugo pametnejše posvojitelje.  Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #10 : četrtek, 17.07.2008 : 10:39:55 »

Moon pride danes nazaj in išče nov dom. Privoščila si je računalnik, požrla pol knjig v hiši, kopala luknje po vrtu in skakala po ljudeh od silnega veselja nad življenjem  Cheesy Cheesy.

saj vem, da ni dobra novica, ampak sem se tako nakrohotala  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #11 : četrtek, 17.07.2008 : 10:41:04 »

Moon pride danes nazaj in išče nov dom. Privoščila si je računalnik, požrla pol knjig v hiši, kopala luknje po vrtu in skakala po ljudeh od silnega veselja nad življenjem  Cheesy Cheesy.
Hudi grehi. Išče pravega torej.

In kaj je naredila narobe, da je nočejo?   Roll Eyes
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #12 : četrtek, 17.07.2008 : 10:55:58 »

Hmm, pri nas je bilo vsega tega in še kaj več....
Res ne razumem no....iščejo robota ali psa?
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #13 : četrtek, 17.07.2008 : 10:58:08 »

No ja, če posvojitelj že ob takih malih problemih obupajo, kaj bi potem bilo šele ob čem resnejšem. Že niso pravi zanjo. Ali pa za kateregakoli mladega psa z veseljem do življenja Roll Eyes.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #14 : četrtek, 17.07.2008 : 17:23:40 »

Citat
Privoščila si je računalnik, požrla pol knjig v hiši, kopala luknje po vrtu in skakala po ljudeh od silnega veselja nad življenjem  Cheesy Cheesy.

Racunalnik in knjige zascitis tako, da das psa v boks kadar te ni doma. Moja psica je bila do 11 meseca za ograjo v tistem delu dnevne sobe, kjer ni imela nicesar za unicit. Imela je igrace in zvake in je prezivela. Ne me basat, da se ne da!

Vrt zascitis tako, da ogradis del kje pes lahko je in tam koplje luknje ali pa (ce te luknje tako motijo) je pes na vrtu samo kadar si ti zraven. Moji trije psi niso nikoli sami na vrtu, ker tega ne zelijo. Luknje je kopala ena od psic, pa smo jih pac zasuli. Njeno vedenje smo nagrajevali, tako, da zdaj koplje na ukaz in neha, ko ji mi tako recemo. No, zdaj ko je stara in gluha pac koplje in koplje in koplje, mi pa smo vsi srecni, samo, da je se z nami. Ne me basat, da se ne da!

Vsi moji psi se veselijo zivljenja. Ena ljudi ignorira, ena bi jih pozrla, eden jih ima rad, ampak ne skace po njih. Zakaj? Ker prva je pac taksna po karakterju, druga je na povodcu, kjer lahko srecamo ljudi, ce je spuscena pa uboga na besedo, tretji je tudi na povodcu in gre lahko samo do tistih ljudi, za katere vem, da jih ne bo kap zaradi srecanja z njim. Ne me basat, da se ne da.

Pes ne bo crknil, ce bo zaprt v boksu, niti ne bo crknil, ce bo na povodcu dokler ne bo izsolan (to je itak zazeljeno) in prepricana sem, da ga ne bo pobralo, ce ne bo smel kopati lukenj. Tudi lastnika ne bo pobralo, ce bo psu pustil, da je pes in bo izkopane luknje pac zasul.  Tongue lp
Logiran

Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moon
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines