mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:09:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Angel
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angel  (Prebrano 29779 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« : četrtek, 19.06.2008 : 15:03:48 »

Prijavila bom vsakega, ki krši Zakon o zaščiti živali, 8. člen, prvi odstavek:

Skrbnik hišnih živali mora z zagotovitvijo osamitve, kontracepcije, sterilizacije ali kastracije živali preprečiti rojstvo nezaželenih živali.
Skrbnik živali mora z ustrezno vzgojo in šolanjem oziroma z drugimi ukrepi zagotoviti, da žival ni nevarna okolici.
Skrbnik psa mora na javnem mestu zagotoviti fizično varstvo psa tako, da je pes na povodcu.

Kazenske določbe:

46. člen
......
Z globo od 400 do 800 eurov se kaznuje posameznik za prekršek iz prvega odstavka tega člena.


Angel je samička, išče varen dom, v katerega bo odšla po podpisani posvojitveni pogodbi kot izključno notranja muca, kar bomo zagotovo preverjali. Na novega odgovornega skrbnika čaka v zavetišču Horjul: 051/30-44-35.

...v obliki gospe, ki ga je zagledala poškodovanega na nekem parkirišču. Pri poskusu ulova je zlelzel pod kolotek tam parkiranega avta. Tako je gospa čakala, da prileze ven, ampak se je vmes pojavila lastnica avtomobila. Le-ta se je izkazala za posvojiteljico moje male Magic in tako je sledil klic na mojo številko. Mucka mladička jim je ratalo ujeti, vmes sem se pripeljala ponj. Namesto, da sem šla končno na kosilo na več kot zapozneli "zajtrk", sem se nemudoma odpravila v Toplico.

Skuliran Kiss


Gre za odprt zlom zadnje desne tačke, na žalost ni sveža poškodba, kot smo prvotno mislili. Tačko se ne bo dalo rešiti, verjetno bo tudi potrebna amputacija repka. Kako se je to zgodilo bogve, bi kdo rekel da gre za "naravno selekcijo"!? Mladič je star ca. 7 tednov in zelo prijazen  Kiss Obrača se na hrbet Roll Eyes , je skuliran in prede Kiss , z veseljem je zmazal konzervico Cheesy, edino ob povijanju tačke je grozno renčal od bolečin Cry Spol je še nedoločen, sem pozabila na to, zdaj ko spi ga pa ne mislim matrat s tem.

Kako naprej? Za poseg je še premlad, zato bo treba počakati. Poškodovano nogo smo povili, jutri greva na previjanje, dobil je antibiotike. Če bo ostal v solidnem stanju, gre čez par dni na prvo cepljenje, potem še na testiranje, itn... Upam, da rata  Smiley

Držanje pesti ne bo odveč Wink Polona, hvala za pomoč Kiss

Lačen


Več slik v albumu, ampak pozor, nekaj jih je takih, da niso za vsakega.
http://skogkatt.moj-album.com/album/12532613/
Logiran

Lucija_p
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


« Odgovor #1 : četrtek, 19.06.2008 : 15:12:34 »

Ojoj, bogi muc...
Kdaj pa naj bi bil dovolj star za tak poseg? Verjetno mora še malo pridobit na teži, da bo prenesel narkozo ali kako?
Držimo pesti za malega Angela...mislim da mi je pravkar ukradel košček srca Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 19.06.2008 : 15:51:23 »

A veš, da si nekak nisem zapomnila, ali so rekli 3 mesece Undecided !? Sem imela tudi jaz precej šibka kolena, ko je jokal ob povijanju  sram
Vglavnem bo treba počakati.

Aja, če ima kdo kak € viška, tole zdravljenje bo očitno bolj dolgotrajne sorte  sram sram sram

Društvo za pomoč živalim “POŽIV”
Kardeljev trg 1, 3320 Velenje
TR: SI56 0317-6100-0001-483 pri SKB, ekspozitura Velenje
Logiran

Lucija_p
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


« Odgovor #3 : četrtek, 19.06.2008 : 20:25:51 »

A rabi kakšno posebno hrano? Jaz bom jutri v Velenju, pa bom pustila kak € za tega lepotca. Upam, da za prodajnim pultom Mr. Pet-a najdem pravo osebo Wink , drugače bom pa dala v kuverto in napisala za Angela. Pa kakšno konzervico Almo nature kitten bi mu pustila, ali rabi kaj bolj konkretnega?
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 19.06.2008 : 21:27:03 »

Čimbolje - toliko bolje in obratno. Sam da bitjece pridno papca, pa bom vesela Wink Ravno se cartamo v naročju, nato še malo popapcamo, se poskusimo na wc-ju, potem pa spat Smiley
Logiran

Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #5 : četrtek, 19.06.2008 : 22:16:59 »

Nakazano 10 € preko podjetja. Angelček, drž' se!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6 : četrtek, 19.06.2008 : 22:48:54 »

Ojoj...tole je pa bilo danes Skogkatt. Napisala si samo, da si dobila malega mucka in šele zdaj razumem zakaj tak obraz  Sad poleg.  Ampak lep je pa  Roll Eyes  Meni so zdaj itak vse muce lepe. Upam, da bom kmalu tudi malo mačja in ne samo pasja Wink 
Držimo tačke za tega kosmatinčka. Pa evrčke bomo tudi poslali  Smiley 
Poročaj kako vama gre!  Cool
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #7 : petek, 20.06.2008 : 08:31:26 »

Skogkatt, danes sem videla na cesti povožena 2 manj kot 2 meseca stara mucka... Cry tudi tale revež bi lahko bil med njima.
Kaj ima sploh kakršnakoli mačka na cesti za delat, kaj šele takle otroček?  Angry Grrrrrrr......  Angry
Počohaj malega Angelčka, pa javi kako vama gre. Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #8 : petek, 20.06.2008 : 09:07:34 »

Zaenkrat je vse ok Smiley Čez noč se je celo še sam spravil malo a/d-ja popapat, tak da sem bila prazne posodice zelo vesela. Količinsko ne je ne vem koliko, ampak vsake toliko se pa spravi. Sam da tako ostane Cheesy Danes greva torej na previjanje, potem pa počasi naprej Wink
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #9 : petek, 20.06.2008 : 11:33:13 »

Pozdravček iz službe Smiley



Buši poln, pijemo preko brizgice za vsak slučaj, če ne bi sam zadosti pil , prebava zaenkrat ok v obliki solidne klobase Cheesy Najraje kar počiva v najrazličnejših pozah, pa masira tudi že Grin

P.S. A opazi kdo podobnost z muckom na šalci Grin
Logiran

Cuzi
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #10 : petek, 20.06.2008 : 12:10:52 »

Boga pikica mala. Pri nas imamo dve takili sirotici (no ena ni ravno sirotica,ker je pridelala že ene 8 kg) in pri obeh je bil isti vzrok-jermen avtomobilskega motorja. Prva je divjaček in je sploh nismo mogli ujeti, ko ji je jermen dobesedno izruval zadnjo nogico ampak je preživela brez vet.pomoči in imela celo nekaj legel preden sem jo uspela ujeti in sterilizirati. Druga je imela "srečo" in ji je potrgalo tri prstke na zadnji nogici. Smo hodili na previjanje skoraj cel mesec,papali antibiotike, naredili lepotno operacijo, da šapica nekako izgleda in da lahko dokaj normalno hodi-šepa edino na kamenčkih, sicer nima problemov. Tale srček bo pa tudi ok-s tako pozornostjo, ki mu jo daješ. 
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #11 : petek, 20.06.2008 : 18:13:37 »

Lucija_p, hvala Smiley



In vsem hvala za podporo, dobre misli/želje Kiss

Btw. It's a girl Wink Ampak: Pridržujemo pravice za spremembe Grin
Logiran

nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #12 : petek, 20.06.2008 : 18:25:32 »

Super lep mucek, pa tista barva brisačke mu/ji zelo paše. Wink Upam, da se bo s tole nogico in repkom kar najbolje izšlo.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #13 : petek, 20.06.2008 : 19:32:56 »

melani, držim pesti, da bo vse ok...sicer pa mali izgleda kot prvi cuker (z veliko srece).

Lp, maja
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #14 : sobota, 21.06.2008 : 13:37:24 »

Nakazano preko klika nekaj za Angel ampak bo pod namen pisalo za Pina & Oglje  sram sem bila prehitra imam pa Poživ shranjeno kar pod hitra plačila in sem to potem izvedla res hitro  Smiley
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Angel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines