mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:04:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mičko
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mičko  (Prebrano 10023 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #30 : sobota, 16.08.2008 : 19:43:32 »

uf, kje je un smajli, ki jezik kaže  Grin

lej ga  Tongue

ok, sam da je fajn, ritka mala, zlata  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #31 : ponedeljek, 18.08.2008 : 23:07:58 »

Mičko nam piše...

Pozdravljeni,
 
ker mi geslo v klepetalnici malo nagaja, se vam oglašam po tej poti.
Preživeli smo že kar nekaj skupnih uric - za zdaj kaže dobro. Ali se še do danes ni ohladil - kuja se na obroke, na začetku je Mičkota parkrat pošteno oklofutal, dokler ni mali pokazal zob in pihnil v Alija. Ups, surprise!
Trenutno sta v fazi, ko se mi zdi, da en drugega ne razumeta prav dobro - ko bi se Ali igral, mu Mičko pokaže kremplje, ali pa prav po "moško" zabrunda vanj, da Ali presenečen odskoči. Mičko se za Alija ne zanima kaj dosti. V duhu prvih "spoznavnih" klofut se mu raje izogne in se posveti igranju z miško, ki je kar na lepem postala Alijeva najljubša igrača (prej so bile to skokice). Pa smo po stanovanju nametali polno mišk, a kaj, ko je zanimiva vedno samo in edino ena - tista, s katero se igra Mič.
Pihanja ni več - pravzaprav ga že v soboto ni bilo prav veliko.
Čez noč in ko sta sama (zdajle prvič) sta vsak v svojem prostoru. Mičkota to ne moti, Ali pa se močno pritožuje - kaj je zdaj to zaeno zapiranje vrat? Malo me skrbi, da jih ne bi odprl - parkrat se mu je to že posrečilo. Po drugi strani pa je Mičko tak borec, da se bo znal Aliju postavit po robu Wink
 
Toliko za zdaj. Se še oglasimo...
 
Vse dobro in lep pozdrav,
 
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #32 : torek, 19.08.2008 : 12:59:19 »

Hehe, pravi fight club  Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mičko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines