mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 00:51:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: 1000 € za Horjulštajn
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67   Dol
Natisni
Avtor Tema: 1000 € za Horjulštajn  (Prebrano 128678 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #975 : ponedeljek, 14.07.2008 : 09:14:38 »

Mi je v vseh teh letih takšne ali drugačne izpostavljenosti postalo jasno, kako delujejo širše množice. Redki razmišljajo (npr., da zavetišče ni nič "krivo"), bistveno lažje je reči: k***, še dobr, da niso zmagali, k bi unim usranim beštijam namenili del nagrade. Budale, pa tolk jih je, k za jest nimajo.

Imam poln kufer tega, da se trudim, pa se na drugem koncu podira iz kakršnegakoli razloga že. Zato tudi ne bom dovolila sploh kakršnihkoli podobnih situacij več, pa je zadeva rešena.
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #976 : ponedeljek, 14.07.2008 : 09:22:54 »

Smetka bomo raje mi še kako udarno akcijo organizirali pa bo! Mislim, da se vsi strinjajo. Saj ne bi bila prva in tudi zadnja ne.

Jaz pač gledam - pa ne me imeti za kruto, ampak žival ne more iti delati in služiti denarja, če se je skotila je stvar neodgovornih lastnikov. Pri oblikovanju družine imamo več možnosti, čeprav na žalost se velikim kaj zalomi, pa ne morejo nič narediti. Se mi tudi smilijo. Ampak jaz v prvi vrsti darujem za zapuščene živali. Ne pozabim pa tudi na ljudi. Velikokrat podarim kup skoraj še nerabljenih oblek,...

Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #977 : ponedeljek, 14.07.2008 : 09:23:13 »

Smetka, saj imaš prav. Četudi zavetišče samo ni bilo omenjeno, vse se je vrtelo okoli družin in glasovanja. Poleg tega je popolnoma osebna odločitev vsakega posameznika komu bo pomagal: ljudem ali živalim. Osebno sem pomagala ljudem in dobila nož v hrbet. Prvič, drugič. neštetič. In šla naprej, ker sem bila naivna in prepričana, da bo končno kdo le dojel da jim s pomočjo res le pomagam. Ko pa sem milijontič opazovala, kako je moj trud poteptan, razvrednoten, popljuvan in se ljudje zavestno obračajo proti sebi (če se proti meni mi je vseeno, le da je njim bolje) sem dvignila roke nad to čudno človeško raso.
Pomagaj psu in pomoč bo z veseljem sprejel. Pomagaj človeku in nakopal si boš sovražnika....
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #978 : ponedeljek, 14.07.2008 : 09:27:04 »

Smetka, saj imaš prav. Četudi zavetišče samo ni bilo omenjeno, vse se je vrtelo okoli družin in glasovanja. Poleg tega je popolnoma osebna odločitev vsakega posameznika komu bo pomagal: ljudem ali živalim. Osebno sem pomagala ljudem in dobila nož v hrbet. Prvič, drugič. neštetič. In šla naprej, ker sem bila naivna in prepričana, da bo končno kdo le dojel da jim s pomočjo res le pomagam. Ko pa sem milijontič opazovala, kako je moj trud poteptan, razvrednoten, popljuvan in se ljudje zavestno obračajo proti sebi (če se proti meni mi je vseeno, le da je njim bolje) sem dvignila roke nad to čudno človeško raso.
Pomagaj psu in pomoč bo z veseljem sprejel. Pomagaj človeku in nakopal si boš sovražnika....


No točno nekaj takega sem želela napisati, pa nisem našla pravih besed.
Ni lepšega kot hvaležen pogled psa. To me žene naprej, da pomagam Horjulčkom kolikor morem - da je polona deležna čimveč hvaležnih pogledov!
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #979 : ponedeljek, 14.07.2008 : 09:33:21 »

Dragi Tibor, Apollo in ostali!

Da bodo zmagali programčki je bilo jasno že od samega začetka. Na to sva sicer opozorila tudi Radio Center, a z njihove strani ni bilo kaj dosti posluha.

To, da so vam (Vovčakovim) glasovi naraščali intervalno je bilo očitno, zato je tudi padel sum na zlorabo. Veš apollo, tudi če se nainštalira program na več računalnikov, da se klika avtomatsko z njih, to ni ravno ok.

Da je igra prešla vse meje dobrega okusa pa se strinam z vami.

Smetka, žal mi je, da je vse skupaj izpadlo tako grdo. Če bi vedela, da bo izpadlo tako, te ne bi nikoli izpostavila, a sedaj je kar je. Poti nazaj ni.
Upam le, da bo Radio Center obdržal svojo obljubo in naredil akcijo za horjulštajn.

lp, Katja

Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #980 : ponedeljek, 14.07.2008 : 10:06:59 »

 Shocked  Undecided
...mislim, da smo, glede na potek glasovanja, žrtve tega vsi tako ali drugače vpleteni (Merkator, radio, sodelujoče družine, glasovalci, tisti, katerim so nameravele družine nameniti denar...).

...zadeva je pač prerasla vse skupaj, namen je bil pa dober, sama izvedba pa...

Pravila taka kot so bila so tako glasovanje dopustila in zmagala je pač družina, ki se je najbolje znašla, uporabila tehniko... Tu ni šlo za goljufanje pač pa za iznajdlivost v okviru pravil organizatorja. To je dejstvo!

Imejte se radi, živite in pustite živeti.  Kiss

Logiran
tiborv
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #981 : ponedeljek, 14.07.2008 : 10:26:13 »

Citat
Pmaxi
Da bodo zmagali programčki je bilo jasno že od samega začetka.
Ja kaj pa se potem vaši privrženi tako pritožujejo čez "goljufanje" ? Razpisujejo se kako naj se gulfa- brisanje cookijev, proxiji, programčki , nek uporabnik-ca je celo napisala da bo spisale nek program.

Citat
Pmaxi
To, da so vam (Vovčakovim) glasovi naraščali intervalno je bilo očitno, zato je tudi padel sum na zlorabo.
..
Da je igra prešla vse meje dobrega okusa pa se strinam z vami.
Ja kdaj pa bo največji porast glasov če ne takrat ko sistem sprosti IP zaporo po časovnem intervalu treh ur ? Seveda bodo potem vsi ponovno poklikali voter kar se ga le da. Če tega ne razumete ne vem kako imate lahko toliko glasov...

Definitivno se pa strinjam z vami glede meje dobrega okusa !

Citat
T.R.U.
...ki se je najbolje znašla, uporabila tehniko...
Zagotovo se strinjam s to trditvijo. Moraš pa tudi vedeti da nekje obstaja meja. Jest osebno tega nikoli ne bi naredil, ker to je pa resnično podlo. Mi smo pripravili akcijo - smo zapravili nekaj lastnega osebnega časa za vso to dogajanje. Ne bom rekel da mi je sedaj žal da smo zabijali čas - NE , vendar smo ubrali pot katera je po moji oceni pravilna ter fer do ostalih. Pustovrh ne vem točno kaj je naredil , čeprav sem prepričan da veliko več kot Družina VREČAR BABNIK iz Ljubljane kar se tiče samopromocije itn. . Od njih nisem zasledil ničesar za kakršnokoli promocijo razen teh 8 komentarjev na RC .

No sej kot sem že povedal ... Naj koristno porabijo ta denar.
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #982 : ponedeljek, 14.07.2008 : 10:52:52 »

Moraš pa tudi vedeti da nekje obstaja meja.

..to mejo je/ni..določil organizator. Vse ostalo je stvar sprejemljivosti posameznika pa če vam, nam, mi je všeč ali ne. Tudi sam težko sprejmem to, vendar moram in mi nič ne pomaga, če jokam. Tako pač je.

Sem pa posredoval osebno mnenje organizatorju še v času glasovanja, vendar... Tako so se odločili in tako je bilo in je. Zmagala je družina, katera je dobila največ glasov v okviru veljavnih pravil, katera je določil organizator.

Tukaj nima smisla jokati, razglabljati... Svoje pomisleke glede poteka glasovanja naslovite organizatorju, on je edini pristojen za odgovore.  Cool
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #983 : ponedeljek, 14.07.2008 : 10:54:27 »



...zadeva je pač prerasla vse skupaj, namen je bil pa dober, sama izvedba pa...


Amen.
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #984 : ponedeljek, 14.07.2008 : 10:56:55 »

Moraš pa tudi vedeti da nekje obstaja meja. Jest osebno tega nikoli ne bi naredil, ker to je pa resnično podlo. Mi smo pripravili akcijo - smo zapravili nekaj lastnega osebnega časa za vso to dogajanje. Ne bom rekel da mi je sedaj žal da smo zabijali čas - NE , vendar smo ubrali pot katera je po moji oceni pravilna ter fer do ostalih.

Če je temu tako, potem se vam JAVNO OPRAVIČUJEM za izpostavljen sum!
Tudi moj mož je rekel isto kot vi in se čisto strinjam z obema.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #985 : ponedeljek, 14.07.2008 : 16:00:07 »

Za vse, ki zelite pomagati zbrati 1000 € za Horjulstajn Smiley, smo odprli temo za belezenje nakazil.
Hvala.

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,23918.0.html
Logiran

the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #986 : ponedeljek, 14.07.2008 : 16:11:43 »

Eno desetino že imate Wink

Jaz sem se odločila, da nakažem za mucke...
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #987 : ponedeljek, 14.07.2008 : 18:39:37 »

Za mucke na računu društva že 100 eur. Cheesy-od dveh donatorjev
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #988 : ponedeljek, 14.07.2008 : 20:42:06 »

Moje obljubljeno nakazilo je šlo tudi za muce, pa sej je popolnoma vseeno, a ne?  Roll Eyes
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #989 : ponedeljek, 14.07.2008 : 20:50:15 »

Nekateri so pa zares zagreti! Zaradi tega, da se obešajo na vsak post posebej in s tem tako ali tako nič ne povedo, se registrirajo na forum. Zakaj že? A mate namen kaj naredit za živali v azilih? Ne. Mi je čisto vseeno v kakšni revščini živijo ljudje! Dokler imajo 2 roki in 2nogi se lahko spravijo delat in si kaj prislužijo! Pa nihče mi ne bo rekel, da se delo takoooo zelo težko dobi! Nikoli nisem in ne bom darovala ali zbirala sredstev za ljudi, ker ne bom podpirala lenobe! Tisti mali odstotek ljudi, ki pa bi res potrebovali pomoč, pa so večinoma ponosni in se zares trudijo, ter ne prosjačijo naokoli. Že x krat se po TV kazali ne vem kakšne reveže s 5, 6, 7 otroci, ki tako zelooo potrebujejo pomoč, na dvorišču pa so imeli BMW-ja in še je bilo podobnih primerov!
Jaz sem za živali in pika! Vsaj hinavske in pokvarjene niso!
Logiran
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: 1000 € za Horjulštajn
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines