mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 17:37:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mix pitbullka Maca
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mix pitbullka Maca  (Prebrano 22532 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : petek, 04.07.2008 : 16:53:48 »

Večja od pitbull psice, ampak ne dosti.
Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #16 : petek, 04.07.2008 : 18:16:37 »

Gmajnice so (kako je sedaj ne vem) S/K na željo posvojitelja, sicer pa so se njihovi psi lahko brezplačno S/K pri njih kasneje, v roku enega leta. Smetka, se pravi da je bila psica tam v času, ko je bil vodja mag. Pen? V tem času naj bi izginilo kar nekaj dokumentacije.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #17 : sobota, 05.07.2008 : 12:05:16 »

Lepo ime je dobila!

Zanima pa me: ali so čipi slabo izdelani ali podatki niso (pravilno) vnešeni.

Ker, če pa tudi Gmajnice ne čipirajo ok, pa da nimajo registra, je pa tudi kriza.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #18 : sobota, 05.07.2008 : 17:34:45 »













lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : nedelja, 06.07.2008 : 02:37:57 »

A pa takole se pusti mečkat? Ta je ta prava.

Drugi trenutno ne smejo blizu, precej grozi in nisem prepričana, da ne bi tudi skočila v koga; ampak jo bomo že prepričali nekako.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #20 : nedelja, 06.07.2008 : 08:02:44 »

Drugi trenutno ne smejo blizu, precej grozi in nisem prepričana, da ne bi tudi skočila v koga; ampak jo bomo že prepričali nekako.

Med fotografiranjem sem bila na DRUGI strani ograje, zihr je zihr.  Smiley

lp, Katarina
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #21 : nedelja, 06.07.2008 : 09:29:50 »

ampak tole s čipi je pa res koma.
Čemu neki služijo, če se še za pse , ki jih slučajno imajo ne ve kdo so ? Pa da bi npr sanitarna preden psa da v vrečo prbrala čip (in pregledala tetovirno številko, kar pri mojem lani npr ni).

Haloo? Kaj se da ukrenit, da bi začelo to evidentiranje funkcionirat in da bi imeli policaji, redarji  in sanitarci in vsi ostali ,ki lahko pridejo v stik s potrebo branja čipov čitalce?
A moramo peticije podpisovat al inšpekcijo s protesti zasut al kaj predlagate?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #22 : nedelja, 06.07.2008 : 09:34:28 »

deteljica, morda se ti bo utrnila kaksna ideja po branju teme Čipiranje je očitno samo za bedake!
Nam jih je zmanjkalo. Idej, namrec.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : nedelja, 06.07.2008 : 09:44:22 »

Moralo bi biti komu mar, pa bi bile zadeve hitro urejene.
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #24 : nedelja, 06.07.2008 : 20:49:11 »

Drugi trenutno ne smejo blizu, precej grozi in nisem prepričana, da ne bi tudi skočila v koga; ampak jo bomo že prepričali nekako.
Je to iz strahu ali..?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : nedelja, 06.07.2008 : 20:56:54 »

Ja, iz čiste svete božje groze. Zato pa pravim, da jo bom že prepričala. Z mano je taprava, skače mi do glave kot kobilica, igra se, ne bi nehala sploh, zaupa povsem, se dere kot da je plačana za to, ko jo zaprem, vse ok torej  Grin. Manjši problem vidim le v tem, da je očitno prepričana, da je mene tudi sveta groza pred npr. Xeno, pa bi se rada potrudila in me prav zaščitniško branila pred njo  Tongue. Na nasprotni spol pa res čisto ponori, ampak je tudi strah kriv za to.
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #26 : ponedeljek, 07.07.2008 : 07:26:10 »

Citat
Manjši problem vidim le v tem, da je očitno prepričana, da je mene tudi sveta groza pred npr. Xeno, pa bi se rada potrudila in me prav zaščitniško branila pred njo  . Na nasprotni spol pa res čisto ponori, ampak je tudi strah kriv za to.

Identično sem jaz doživljala z mojo Lino, na trenutke še vedno. Moški se mi ne smejo približat, tudi na sprehodu bi, če bi bila odvezana, kar bevsknila v kakšnega. Pa tudi na splošno ne mara, da mi pride kdo preblizu, da kdo v moji bližini preveč krili z rokami, tudi če glas povzdigne je to znak, da je treba zalajati nanj.

Sem prepričana,da bo tebi uspelo to, kar meni ni v celoti.  Smiley  Pri meni je zmanjkalo vztrajnosti in so me žal vedno prelisičile "žalostne učke in povešen rep". Undecided

Lp
Pika


Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #27 : ponedeljek, 07.07.2008 : 16:39:40 »

Tole se pa sliši tako kot pri Glu Tongue Samo da je pri nas problem samo notri in to samo doma. Saj bo šlo Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #28 : ponedeljek, 07.07.2008 : 16:40:36 »

Aja, če se narobe razume - sem ciljala na Smetkin post. Mene so predhodno opozorili na "žalostne učke in povešen rep" in sem neomajna Grin
Logiran
SoNy*
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #29 : ponedeljek, 07.07.2008 : 19:56:27 »

Cukr je tale psička  Smiley
Je pa po obarvanosti podobna psu iz Gmajnic.
Glede na to da je bila v Gmajnicah..mogoče sta pa v sorodu  Tongue
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mix pitbullka Maca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines