mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 21:55:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Poco
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Poco  (Prebrano 39220 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #75 : ponedeljek, 18.08.2008 : 06:37:11 »

Pridem pogledat v Pocovo temo, da vidim kako lepo slikco, pol pa zasledim tole...

Citat
ufff nyssa ti si pa res tok pametna, da veš o nas in kako bi mi vzgajali psa ane.dobr da si še tok pametna da na javnem forumu govoriš takšne bedarije.
striček preprodajalec je prava legenda.še vedno ma več možganov kot ti in ne zapravlja svojega časa za neumno pljuvanje po ljudeh po forumu.
tud ti nisi popolna...(vsaj kokr sm vidla:) ) pa namesto da pljuvaš ljudi po forumu, se raje globoko zazri vase... GLOBOKO... saj veš kam

groza, da ljudje branijo take.samo informativno, sem nekaj časa delala tam kot dijak in ko sem videla, kaj se tam dogaja...
pa sej ne more noben rešit te situacije, če pa ima take ko ga tako hvalijo.
mogoče boš imela srečo, pa bo s psom vse vredu, lahko pa da boš kaj hitro iskala novega.
striček legenda? ja no to bi rekla samo zato, ker je res dober v tem kako ljudi okol prnest. ne da ga hvalim, ampak to pa obvlada, sej zato pa še deluje.
in zato so še ljudje, ki ga hvalijo....
sorry smetka za off topic, ne bom več. Wink
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #76 : ponedeljek, 18.08.2008 : 20:36:37 »

Citat
striček preprodajalec je prava legenda.še vedno ma več možganov kot ti in ne zapravlja svojega časa za neumno pljuvanje po ljudeh po forumu

Meni gre pa najbolj na bruhanje, ko se ljudje zavedajo kaj se dogaja, v kakšnih razmerah so živali in kako se z njimi ravna...ampak še vedno najdejo neko opravičilo, da kupijo psa pri preprodajalcu, saj bo za njegovega mladička bolje poskrbljeno. Ravno njegovega.  Roll Eyes
Bolano. Res...
Lepo, da držiš šteparje pri biznisu in da pripomoreš  k mučenju živali. Ljubiteljica pa taka. Zakaj? Aja, ker je bolj "poceni". Upam, da boš to prekleto obžalovala. Žalostno je samo, da bo spet žival naj....a.  Huh
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #77 : ponedeljek, 18.08.2008 : 20:43:19 »

Citat
Te bom enkrat enega takega in njegove živalice peljala gledat
No to sem imela v mislih. Človek ve kaj se dogaja, pa še vedno...  Huh
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #78 : nedelja, 24.08.2008 : 12:46:53 »

Uf, tale vražiček je še vedno brez svojega "teritorija", ki bi ga branil, da o osebnih pravicah niti ne govorim... Smiley

s prjatučkom Taxijem....



Samo naj mi poskusi tole nekdo pajsnt - bo vse zvezde vidu!



Ej, nekdo se pelje mimo! Odprite vrata, da mu pomerim hlače!!!



P.s. Komentarji ob fotkah NISO šala - to je en zelo zelo pogumen in neustavljiv pesjan.

Katarina

Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #79 : ponedeljek, 25.08.2008 : 10:35:15 »

Ok tale Poco mi je ful luškan, pa napisano je bilo ogromno o njegovem karakterju. Kakšnega bodočega šefa bi pa on potreboval? Enega 2m, cca. 30 let, močan, avtoritativen... Smiley Predvidevate, da bi se ob veliki količini šolanja, reda, discipline in vsega kar paše zreven lahko "spremenil" oz. sprejel svojo podrejeno vlogo družini in se valjal po kavču?
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #80 : četrtek, 28.08.2008 : 12:36:47 »

kakor sem razumela (sinteza mojih misli in "horjulskih besed"), rabi Poco nekoga, ki ga bo znal branit pred težavami in situacijami v katere se bo spuščal zaradi svojega drznega in neustrašnega karakterja... nekoga, ki bo znal poskrbeti, da bo mulcu malemu uspelo preživet kakih 15 let na tem svetu (in to brez hujših škandalov)!
je res neverjeten - ko se zažene, se zažene z dušo in srcem in ne popusti! pa naj bo avto, moped, Grah... Cheesy
problematičeno pišče, ki pa človeku zleze pod kožo, RES zleze pod kožo!
pa še za pogledat je luštkan in mičken in oh in sploh Kiss

pravi izziv za posvojitelje!  Smiley

(če je moja sinteza napačna me pa prosim zbrišite)
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #81 : četrtek, 28.08.2008 : 13:00:47 »

rabi Poco nekoga, ki ga bo znal branit pred težavami in situacijami v katere se bo spuščal zaradi svojega drznega in neustrašnega karakterja... nekoga, ki bo znal poskrbeti, da bo mulcu malemu uspelo preživet kakih 15 let na tem svetu (in to brez hujših škandalov)!


Jaz mislim,  (prepričana, da se boste mnogi strinjali z mano) da nujno rabi majos Tongue Roll Eyes
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #82 : četrtek, 28.08.2008 : 13:26:33 »

HA HA HA!   Grin  Grin  Grin Bravo binulja, dobr s jo. Wink Cheesy
Majas, kva pravš?
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #83 : četrtek, 28.08.2008 : 13:40:01 »

HA HA HA! Grin Grin Grin Bravo binulja, dobr s jo. Wink Cheesy
Majas, kva pravš?

majas pravi: japajade Grin november je še daleč.... Roll Eyes
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #84 : četrtek, 28.08.2008 : 13:44:27 »

eh november pa res ni deleč, trikrat se okrog obrneš, pa bo kle....A novembra pravš boš dekorirala svoj kavč s tole malo pošastko?  Wink Cheesy Grin
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #85 : četrtek, 28.08.2008 : 13:49:41 »

S podobno psico jaz brez vecjih tezav zivim ze 5 let. Malo smo se prilagodili mi, malo se je ona in nam gre cisto fajn. K sreci je zelo poslusna in verjamem, da bi z doslednostjo tak bil tudi Poco.  Smiley Pa usmerit ga je treba nekam, ne vem mogoce v agility, da se bo lahko izživel. Frača mala, cimprej v nov dom! Kiss Smiley
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #86 : četrtek, 28.08.2008 : 14:01:26 »

Pa usmerit ga je treba nekam, ne vem mogoce v agility, da se bo lahko izživel.

Jaaaaaaaa!A si vi predstavljate našo majos pa Pocota, k čez mini ovirce skačeta  Kiss Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #87 : četrtek, 28.08.2008 : 14:04:33 »

Ne bodi nesramna! Angry Poco ne potrebuje mini ovirc!  Grin
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #88 : četrtek, 28.08.2008 : 14:25:02 »

Ne bodi nesramna! Angry Poco ne potrebuje mini ovirc! Grin

jih pa majas; z binuljo hodimo skupaj v šolo in ve, kako sem nagnjena k rušenju ovir!  Cheesy

Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #89 : četrtek, 28.08.2008 : 14:34:23 »

no, spraševala sem zato, ker sama nimam izkušenj s takim karakterjem. Pa bi me kot bodočega posvolitelja to zanimalo.... Mogoče dobi bodoči "kavč" kakšno dodatno informacijo. Čeprav se mi zdi, da bo majas kmalu odnesla nekaj takega domov na kavč  Tongue
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Poco
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines