mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:18:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Poco
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Poco  (Prebrano 39015 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #60 : petek, 08.08.2008 : 06:18:17 »

No, njega spremljam že kar nekaj časa in mi je šele sedaj kapnilo na kaj/koga me spominja.
A ste kdaj gledali Gremline (unga modelčka, ki se vozi na ventilatorju, pa unga s cigareto v roki) - sej ne mislim slabo, da ne bi bil kdo hud name...
Samo ko sem se spomnila na tiste prizore, v povezavi z vašimi opisi njegovega mačo značaja, sem se kar valjala od smeha - komot bi igral glavno vlogo, lepotec mali
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #61 : četrtek, 14.08.2008 : 14:14:02 »

Haha, Poco gremlin  Cool
Samo njemu lahko damo korenček v roko, namesto cigarete. Ker kajenje škoduje zdravju  Tongue

Polona, rada bi te pohvalila. Pravzaprav bi se ti rada zahvalila, ker paziš na to, kako in komu oddaš pse.
Sem spoznala ljudi, ki so želeli Pocota in ker ga niso dobili, so se odločili, da je striček preprodajalec pravi naslov za njih.
In vse, kar lahko rečem je to, da očitno znaš dobro presodit ljudi! In bravo!
Pocotu pa želim, da čimprej najde svojega, takega, ki bo znal z njim  Kiss  Kiss
Logiran
Thai
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #62 : nedelja, 17.08.2008 : 14:15:11 »

ufff nyssa ti si pa res tok pametna, da veš o nas in kako bi mi vzgajali psa ane.dobr da si še tok pametna da na javnem forumu govoriš takšne bedarije.
striček preprodajalec je prava legenda.še vedno ma več možganov kot ti in ne zapravlja svojega časa za neumno pljuvanje po ljudeh po forumu.
tud ti nisi popolna...(vsaj kokr sm vidla:) ) pa namesto da pljuvaš ljudi po forumu, se raje globoko zazri vase... GLOBOKO... saj veš kam Wink

Drugače pa on topic. Poco je tut prava legenda glede na to da je v zavetišču v stanovanju in to je res enkratno Cool

peace out, keep it real Wink
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #63 : nedelja, 17.08.2008 : 14:39:09 »

ufff nyssa ti si pa res tok pametna, da veš o nas in kako bi mi vzgajali psa ane.dobr da si še tok pametna da na javnem forumu govoriš takšne bedarije.
striček preprodajalec je prava legenda.še vedno ma več možganov kot ti in ne zapravlja svojega časa za neumno pljuvanje po ljudeh po forumu.
tud ti nisi popolna...(vsaj kokr sm vidla:) ) pa namesto da pljuvaš ljudi po forumu, se raje globoko zazri vase... GLOBOKO... saj veš kam Wink

Drugače pa on topic. Poco je tut prava legenda glede na to da je v zavetišču v stanovanju in to je res enkratno Cool

peace out, keep it real Wink

Sej se je ohladilo vendar. Sem mislila, da se bodo enim nehali možgani kisat. Očitno sem se zmotila.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #64 : nedelja, 17.08.2008 : 15:20:57 »

Joj,Thai zaradi tele izjave o dobrem stričku preprodajalcu bi te direkt na g...c.Resno.
Te bom enkrat enega takega in njegove živalice peljala gledat.Malo premisli,preden kaj takega napišeš,tule te že ne bo noben tolerilal.
A je jasno?
Al je še kar oblačno in boš res rabil kakšen ogled,da ti uredi misli in te pripelje na pravo pot.?
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #65 : nedelja, 17.08.2008 : 16:17:52 »

Primitivizem ne pozna meja! Čeprav se ljudi osvešča in jih poziva naj ne kupujejo pri preprodajalcih, se še vednono najdejo veleumi, ki zavijejo ravno k njim! Zakaj???!!! Kot da ni dovolj primerov, ko so takšni psi zboleli, poginili, imeli neprestano probleme z zdravjem?! Mislim halo?! To pa moraš bit že res ritard, da ti še tak operejo možgane, da ti je na koncu stric preprodajalec car! Halooo? 
Kdaj vas bo srečala pamet! In res prosim ne pisat, da je kdo izmed teh izmečkov, ki prodajajo pse kot poceni zokne, car! Lahko samo še kozlam!
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #66 : nedelja, 17.08.2008 : 16:24:07 »

Hja žal, v svetu biznesa bi se res lahko reklo, da je car, tako kot vsak brezvestni poslovnež imajo taki največje zaslužke Undecided

Thai, pejd nekam drugam moriti, no sram
Logiran

nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #67 : nedelja, 17.08.2008 : 16:56:45 »

ufff nyssa ti si pa res tok pametna, da veš o nas in kako bi mi vzgajali psa ane.dobr da si še tok pametna da na javnem forumu govoriš takšne bedarije.
striček preprodajalec je prava legenda.še vedno ma več možganov kot ti in ne zapravlja svojega časa za neumno pljuvanje po ljudeh po forumu.
tud ti nisi popolna...(vsaj kokr sm vidla:) ) pa namesto da pljuvaš ljudi po forumu, se raje globoko zazri vase... GLOBOKO... saj veš kam Wink

Drugače pa on topic. Poco je tut prava legenda glede na to da je v zavetišču v stanovanju in to je res enkratno Cool

peace out, keep it real Wink
A se poznamo?  Huh
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #68 : nedelja, 17.08.2008 : 17:19:21 »

Odstranjeni sledniki, da posvojitelji slučajno kdaj v življenju ne bodo imeli s tem težave Smiley.

Ja, ampak res so lahko težave. Npr. pri nošnji čevljev. Mišku so čevlji zelo pomagali pri očuvanju krempljev, so bili pa sledniki hudo napoto čevljem. In samo zaradi tega dajati psa v narkozo se mi ne zdi pametno. Tako da bravo za ta dodatek! Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #69 : nedelja, 17.08.2008 : 18:17:40 »

Slednike odstranimo vsem, ki jih imajo, ob kastraciji oz. sterilizaciji. Poseg stane od 80-100 dodatnih €. Pustimo jih le tedaj, če je narkoza oz. njena dolžina iz kakšnega razloga tvegana.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #70 : nedelja, 17.08.2008 : 20:31:14 »

striček preprodajalec je prava legenda.še vedno ma več možganov

Drugače pa on topic. Poco je tut prava legenda glede na to da je v zavetišču v stanovanju in to je res enkratno Cool


Nimam pojma, kdo je nyssa, in  nimam pojma, kdo si ti, avtor tega bistroumnega citata. Je pa res, da ne oddam nikogar, če uspem presoditi, da bi bil morebiten posvojitelj sposoben podpirat šteparje in biti soodgovoren za mučenje živali. Me neznansko veseli, da mi nos dela.
Pojma nimaš, kakšen je Poco; legenda gor ali dol, pa v stanovanju v zavetišču ali pa kjerkoli že, se tebe čisto nič ne tiče.


Logiran

vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #71 : nedelja, 17.08.2008 : 20:43:46 »

Slednike odstranimo vsem, ki jih imajo, ob kastraciji oz. sterilizaciji. Poseg stane od 80-100 dodatnih €. Pustimo jih le tedaj, če je narkoza oz. njena dolžina iz kakšnega razloga tvegana.

Uf, si nisem mislila, da toliko to stane. To bi potem moral poravnati posvojitelj!
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #72 : nedelja, 17.08.2008 : 20:46:31 »

Uf, si nisem mislila, da toliko to stane. To bi potem moral poravnati posvojitelj!
Ne, to bi moral storiti tisti, ki je odgovoren, da ti mladicki pridejo na svet! Ce se slednike odstrani psu pri starosti 2-3 dni, se odstranuje brez narkoze, vecji psi (pasme) dobijo po 1 siv, stane pa nekaj € na mladicka...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #73 : nedelja, 17.08.2008 : 20:47:13 »

Uf, si nisem mislila, da toliko to stane. To bi potem moral poravnati posvojitelj!

Ja, seveda. Še s/k ne, kaj šele odstranitev slednikov. Sploh pa tip posvojitelja "Thai" ne.
Logiran

miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #74 : nedelja, 17.08.2008 : 20:53:01 »

Ne, to bi moral storiti tisti, ki je odgovoren, da ti mladicki pridejo na svet! Ce se slednike odstrani psu pri starosti 2-3 dni, se odstranuje brez narkoze, vecji psi (pasme) dobijo po 1 siv, stane pa nekaj € na mladicka...

Meni so pa razlagali, da se s sledniki skotijo le mešanci, da pasemski teh nimajo.
Mater so me nategnili z razlago, kako veš, da pes ni pasemski !!! Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Poco
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines