mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 05:23:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Sisi sporoča: Povsod je lepo, a doma je najlepše...
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 23   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sisi sporoča: Povsod je lepo, a doma je najlepše...  (Prebrano 43142 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« : nedelja, 13.07.2008 : 14:01:44 »

Torej, doma sem!  Cheesy

Najprej sem malo čudno gledala in jokcala, ker sta me iz zavetišča odpeljala dva čudna človečka. Ampak sem kmalu ugotovila, da sta prijazna, saj sta me vso pot božala in se z mano pogovarjala. Ko sem prvič stopila skozi vrata novega doma, sem se malce previdno zapodila v akcijo 'za nosom'. Malo sem raziskovala in si že kmalu izborila kotiček, kjer čez dan dremuckam (ponoči se ponavadi stiskam pri mojih dveh človečkih). Moram reči, da mi je stanovanje všeč... nima stopnic in samo ena vrata odpreš in že si zunaj. V glavnem, hitro sem se privadila na prostor, sploh, ker so povsod moje igrače. Moja dva človečka pravita, da sem zelo živahna, včasih - citiram - norim kot mali hudiček, ampak v glavnem sem pridna, včasih ju malo grizem in ščipam in se kar nekaj pritožujeta, da ne smem, ampak saj veste, včasih je treba malo ponagajat.  Cool Veliko tudi spim, ker sem še majhna. Včeraj sem bila prvič na sprehodu, sta me peljala v Tivoli, kjer sem spoznala eno prijateljico, s katero sem se kar dolgo igrala. Moram priznati, da sem bila zelo utrujena, ko smo prišli domov, zato sem kar kmalu zaspala. Tudi v službi pri enem od mojih človečkov sem že bila... je bilo fajn, vsi so me crkljali in mi govorili, kako sem lepa (dddd....  Roll Eyes). Aja, še to moram povedati... imam enega super soseda, menda se mu reče rotvajler. Ne vem, vem samo to, da je en mesec starejši od mene, še enkrat večji, pa širši tudi. Se mi zdi, da sem mu malo všeč.  Wink

Skratka, imam se super... Se spet javim, ko bo kaj novega.

Vaša Sisi

P.S.: Nekaj slik za začetek - KLIK!

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 13.07.2008 : 16:41:57 »

O ti lumpa  Tongue.

http://mojasisi.moj-album.com/slike/12800230/PTbN2BXUdIbgSJUP.v.jpg

Lepo, da si se oglasila.
Logiran

frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #2 : nedelja, 13.07.2008 : 16:44:40 »

A ne da  Grin

Hodnik sem enostavno nehala pospravljat. Se raje gostom opravičujem, da imam razmetano, ker imamo ''otroka'' pri hiši. Sicer pa to na tejle slikci še ne zgleda tako razmetano. Danes je na primer po tleh tisoč koščkov ene žogice. Joj joj!  Wink
Logiran
melisa
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #3 : ponedeljek, 14.07.2008 : 20:38:46 »

Tak mili pogled Cheesy Izraža samo da ona ni nič kriva Smiley
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #4 : ponedeljek, 14.07.2008 : 20:52:24 »


Hodnik sem enostavno nehala pospravljat. Se raje gostom opravičujem, da imam razmetano, ker imamo ''otroka'' pri hiši. Sicer pa to na tejle slikci še ne zgleda tako razmetano. Danes je na primer po tleh tisoč koščkov ene žogice. Joj joj!  Wink

Samo, da je vam lepo, druga ni važno  Wink   Kiss
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #5 : sreda, 16.07.2008 : 10:13:25 »

 Roll Eyes aaaammmm no.... Smetka pravi, da ste vsi trije toooolk fajn ... pa no....
mislim .... pa kašna številka je to tri? Trije sploh ni nobena fajn številka, pa skoz bo en mel psa v naročju drugi pa bo brez.... pa....

Hodnik sem enostavno nehala pospravljat. Se raje gostom opravičujem, da imam razmetano, ker imamo ''otroka'' pri hiši. Sicer pa to na tejle slikci še ne zgleda tako razmetano. Danes je na primer po tleh tisoč koščkov ene žogice. Joj joj!  Wink

pa Sisi bi nujno rabla enega, da ji pomaga hodnik v red spravljat - tko, eno tako inverzno varianto, ki bi bla pa recimo lahko Izi 
  Roll Eyes No? A ne bi blo fajn, če bi bli štirje?  Roll Eyes

Wink

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : sreda, 16.07.2008 : 11:42:48 »

Hehe... naj prevedem tole Primorko: ima v začasni oskrbi eno napol slepo zelo podobno žival, ki jo hoče vam trem uturit, da ne boste samo trije  Tongue.
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #7 : sreda, 16.07.2008 : 11:47:29 »

Hehe... naj prevedem tole Primorko: ima v začasni oskrbi eno napol slepo zelo podobno žival, ki jo hoče vam trem uturit, da ne boste samo trije  Tongue.
No hvala. Še dobro da me sem pa tja še kdo razume Roll Eyes
Smiley  Kiss
Pa iz tvojih ust... tja gor za tole začasno whatever  Roll Eyes
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #8 : sreda, 16.07.2008 : 14:01:13 »

 Grin Mislim da bomo zaenkrat ostali kar trije, ker je že tako dost pestro z našo malo lumpo.  Cheesy

Sicer sem bila pa danes celo dopoldne na veterini - Sisi ima mehur vnet.  :-\Nismo včerej celo noč nič spali, je hodila vsake 5 minut lulat pa nemirna je bila tud za znoret. No, zdej je dobila antibiotik in upam upam upam, da se bo stanje popravilo.
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #9 : četrtek, 17.07.2008 : 13:26:28 »

Prov no. Ampak tri je res brez vezno število  Tongue
Wink Hecam se.

Upam, da je Sisi že skoraj ok  Smiley Če boste pa ugotovili, da ji manjka družba, pa veste kje jo najt Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #10 : četrtek, 17.07.2008 : 13:28:18 »

Trije PSI npr., to se pa že lepše sliši, a ne? Roll Eyes Tongue Wink

lp, Katarina
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #11 : četrtek, 17.07.2008 : 13:33:11 »

 Grin ja ja seveda!  Grin   natančno izražanje bi rekla Smetka   
Trije mački tudi, samo da je pol še kašen človek zraven. 2 človeka pa en pes.... ja no.... to pa res ne gre, no! 
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #12 : četrtek, 17.07.2008 : 16:03:44 »

Sisi je že bolje, mogoče malo več kot ponavadi spi (bi rekla, da zaradi antibiotika), ampak je vseeno v svojem budnem času živahna in razgrajaška.  Smiley

Sicer smo pa danes bili na pregledu pri dr. Zemljiču (zaradi Sisijinih učk) in domov smo odšli super dobre volje. Povedal je, da ne opazi nič takšnega, kar bi kazalo na to, da Sisi ful slabo vidi oz. da je slepa, tudi pri testu (v temni sobi je morala med ovirami najti pot do mene) se je super izkazala.  Cheesy

Dodajam še nekaj njenih slik...

Takole spim včasih...
http://mojasisi.moj-album.com/album/12800232/?os=12845002

Takole kar pogosto...


Najraje pa takole (sam, če sva na postelji, je še bolje)...


Nič kriva - prvič...

Nič kriva - drugič...


Ko se igram...


Ko se igram z nečim, s čimer se ne bi smela...


To sem pa zunaj...

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : četrtek, 17.07.2008 : 16:27:08 »

Tale dr. Zemljič je pa zakon  Wink. Upam, da bo vsak dan bolje videla in da se ne bo nič slabšalo z leti. Ni fotk, a se samo meni ne odprejo?
Logiran

the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #14 : četrtek, 17.07.2008 : 16:30:45 »

Meni se tudi ne...
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 23   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Sisi sporoča: Povsod je lepo, a doma je najlepše...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines