mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:53:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: MUCE V STISKI-ZBIRANJE SREDSTEV ZA MUCE
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: MUCE V STISKI-ZBIRANJE SREDSTEV ZA MUCE  (Prebrano 19614 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« : ponedeljek, 14.07.2008 : 12:23:38 »

Govorila sem  z vodjo Zavetišča Horjul,ki na terenu pravkar pobira 14 bolanih mladičev.
Pravi,da se je treba začeti ukvarjati z njenim duševnim zdravjem,ker ne ve,kako bo vse to zmogla.

Nehajte jesti sladolede(ker itak slabo vplivajo na vaše zdravje) in začnite zbirati evrčke za vse horjulske,pa ne samo horjulske mačke,slovenske mačke nasploh.

Ker država za muce nikakor primerno finančno ne poskrbi,pravzaprav je za občinarje skrb za muce v veliki večini španska vas in jo najraje ignorirajo,odpiramo novo zbiranje sredstev "za zavržene slovenske muce."


Z zbiranjem soglaša tudi Polona,vodja Zavetišča Horjul.
Z zbranimi sredstvi se bo za začetek financiralo osnovno:HRANA IN NUJNO POTREBNA VET.OSKRBA

Sredstva bodo porabljena za muce v Zavetišču Horjul in muce nastanjene pri posameznikih,ki se aktivno ukvarjajo z začasnim nameščanjem in pomoč nujno potrebujejo.

DRUŠTVO ZA POMOČ ŽIVALIM V STISKI SLO

Groharjeva ulica 8,3000 Celje
trr odprt pri Banki Celje d.d.
0600-0098-0940-638
dš 66758823

z obveznim pripisom "ZA ZAVRŽENE SLOVENSKE MUCE"


Sredstva so v eksploziji mačjih mladičev za katere je treba poskrbeti NUJNO POTREBNA,vsak evro,dva,tri,pet,deset evrov je dobrodošlih
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #1 : ponedeljek, 14.07.2008 : 14:31:44 »

Nakazano...
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 14.07.2008 : 14:47:16 »

Kdor ima možnost, VSAKA pomoč dobrodošla!

1€ imeti ali ne imeti, sta že 2€!

Zato naj vas ne ovira to "saj ni veliko, kar lahko dam" ker se samo tako lahko resnično nabere! Neverjetno veliko in hitro taki mladički popapcajo, za kar smo pa seveda več kot veseli. Prehitro se zgodi, da prenehajo jesti in takrat bi dali in zapravili vse, samo da micen malo meseka spravimo v njih Wink  In ker more vse, kar gre noter, enkrat tudi ven, so porabljeni kupčki peska prav tako ogromni. Spet pa smo ob vsaki preboleli driski nenormalno veseli takšnih kupčkov dreka Grin Tako na vse te kupe nujno potrebne zaloge lahko gledamo z enim veselim in žalostnim očesom - veseli, ker ga imamo za kaj porabiti - žalostni, ker je potreba tako velika.

Vidim iz svojih izkušenj, pa imam samo 5 razgrajače in če si to pomnožim po xx Shocked Lips Sealed Undecided

Zato je dejansko vsaka konzervica, vsak pesek, več kot dobrodošel. Najbolje se pa da razporediti potrebe z €€€, mislim da je nam to vsem jasno Wink
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 14.07.2008 : 15:27:14 »

Pravi,da se je treba začeti ukvarjati z njenim duševnim zdravjem,ker ne ve,kako bo vse to zmogla.

Hehe, zmešana sem itak. Bolne mladiče na evtanazijo, pa je problem rešen. Ne pa tkole....  Smiley.
Logiran

the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #4 : ponedeljek, 14.07.2008 : 15:29:46 »

Napisala sem en tak mail, ki ga bom razposlala prijateljem. Objavljam pa ga tudi tukaj in ga lahko uporabite! Upam, da bo kak rezultat Smiley

_____________

Odpovej se kepici sladoleda in nekaj evrov raje prispevaj za pomoč živalim!

Če se odpoveš kepici sladoleda, lahko daruješ 1€. Če se kepici sladoleda odpove celotna družina je znesek že večji! V resnici bomo veseli tako enega evra kot tudi večje donacije. Posebej veseli je bodo majhni mucki, ki jih je trenutno po celi Sloveniji ogromno! Prostovoljci in zavetišča pa jim želimo pomagati. Pomagajte jim tudi vi - tudi z majhnim prispevkom lahko naredite ogromno!
 
Tako zavetišče Horjul kot tudi prostovoljci, ki skrbijo za mačje mladiče iz cele Slovenije, za svoje varovance namreč potrebujejo: hrano, pesek za mačji wc, sredstva za pokritje veterinarskih stroškov in oskrbe.
 
Veseli bomo tvojega sodelovanja in te prosimo, da vsaj kak evro nakažete Društvu za pomoč živalim v stiski Slo, ki aktivno zbira prispevke za vse zgoraj omenjene.

DRUŠTVO ZA POMOČ ŽIVALIM V STISKI SLO
Groharjeva ulica 8,3000 Celje
dš 66758823

 
Nakažete lahko na trr odprt pri Banki Celje d.d.
0600-0098-0940-638


z obveznim pripisom "ZA ZAVRŽENE SLOVENSKE MUCE"

Vedite: prav vsak evro je dobrodošel!
Za mačje mladiče smo odgovorni vsi! Poskrbite za sterilizacijo in kastracijo svojih živali (mačk in psov) in tako preprečite nova in nova legla nezaželjenih mladičev, s katerimi se ukvarjajo zavetišča in mnogi prostovoljci, država oziroma občine pa prispevajo zelo malo finančnih sredstev.
 
Hvala ti za pomoč! Vse dobro se enkrat vrne!
 
Lep pozdrav!
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #5 : ponedeljek, 14.07.2008 : 15:38:25 »

Vsi, ki bi radi pomagali konkretno z namestitvami muck in njihovo oskrbo, pa nimamo pogojev ,pomagajmo vsaj finančno. Nakažimo čim več, kot zmoremo. Že velikokrat smo dokazali, da se da, če se le hoče. Smiley
Pravkar nakazano tudi v mojem imenu.
Logiran
smilja
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 60


« Odgovor #6 : ponedeljek, 14.07.2008 : 16:12:15 »

Nakazal. In poslal zgornje sporočilo naokoli. Pa srečno.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : ponedeljek, 14.07.2008 : 16:47:08 »

Iskrena hvala vsem, ki boste karkoli naredili.
Logiran

Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #8 : ponedeljek, 14.07.2008 : 17:25:06 »

Z veseljem pomagamo tam, kjer problem muc resujejo tako, da preprecujejo nadaljne razmnozevanje.

Namrec toliko casa in dela je vlozenega v nego mladih muc, ki so tu le zaradi ljudi, ki se ne zavedajo odgovornosti, ki jim jo prinasa lastnistvo muc... Potem pa beremo zgodbe ljudi, ki se trudijo na vso moc za take mladicke, da bi preziveli.

To ni le njihova odgovornost, je tudi slika nase druzbe. Zatorej je dobrodosla kakrsna koli pomoc, ki kaze na to, da nismo "ljubitelji zivali" le takrat, ko potrebujemo politicno podporo...

Lp
Irena

Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 14.07.2008 : 18:58:59 »

Za muce na računu društva že 100 eur.

Hvala,hvala,hvala. Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
smilja
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 60


« Odgovor #10 : ponedeljek, 14.07.2008 : 19:02:19 »

Moje nakazilo bo na računu šele jutri, ker je banka tudi računalniško že zaprla vrata, ko sem nakazal in bo nakazala jutri. NEkaj takega. Tako da denar še pride.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #11 : ponedeljek, 14.07.2008 : 19:06:52 »

Hvala že vnaprej.Res je nujno,pokamo na vseh koncih.

Zadnjič je nekdo rekel,da toliko muc,kot jih je letos,še ni bilo.
Ne bi rekla.
Tako zavedali, da so,se še nikoli nismo.In zavedali tudi tega,da je treba za njih poskrbeti.


Majhen prispevek,velika razlika Smiley
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #12 : ponedeljek, 14.07.2008 : 19:38:39 »

Z denarjem sem bolj "švoh" pa se bo tudi kaj našlo! Še zmeraj se je!
Sem pa kar takoj poslala mail vsem mojim "ljubim" in jim zatežila.
"Ukradla" sem tekst the_girl, ga še malo dodala in malo poosebila. Če še kdo rabi... naj si mirno sposodi...
A lahko enkrat - brez fovšije - naredimo skupaj nekaj dobrega!?!

No, zdaj grem pa še malo "dinarčke žicat"!!!  Undecided

****************

Pozdravljeni,
...

Stanje je katastrofalno, mačk in psov vsak dan več (pa čeprav se jih trudimo čimveč sterilizirati/kastrirati) in res rabimo pomoč! Prosim, prosim - odpovejte se vsaj eni kepici sladoleda in pomagajte vsaj enemu čisto majčkenemu, micenemu mucku do lepšega življenja! (več o akciji si prosim preberite spodaj)

Glede na to, da smo pa Slovenci blazno nezaupljivi glede dajanja denarja (tudi jaz!) pa vam ponujamo še drugo možnost: če nam (zavetišču, kateremukoli društvu za živali) podarite vsaj eno vrečo peska za mačji wc (ki - mimogrede - v Evrospinu stane 0,99 eura) ali pa vsaj eno konzervo hrane, vrečko briket... res karkoli, nam boste že veliko pomagali.
Ker - a sem že povedala - stanje je KATASTROFALNO!!!!

...

Hvala, da ste prebrali do sem... sedaj pa prosim preberite še tekst spodaj...  Wink
in (hudiča - no) ODPOVEJTE SE ENI KEPICI SLADOLEDA!
(itak REDI!)

Hvala in lp,
.....


***********************************************************

Odpovej se kepici sladoleda in nekaj evrov raje prispevaj za pomoč živalim!

Če se odpoveš kepici sladoleda, lahko daruješ 1€. Če se kepici sladoleda odpove celotna družina je znesek že večji! V resnici bomo veseli tako enega evra kot tudi večje donacije. Posebej veseli je bodo majhni mucki, ki jih je trenutno po celi Sloveniji ogromno! Prostovoljci in zavetišča pa jim želimo pomagati. Pomagajte jim tudi vi - tudi z majhnim prispevkom lahko naredite ogromno!

Tako Zavetišče Horjul kot tudi društva in prostovoljci, ki skrbijo za mačje mladiče iz cele Slovenije, za svoje varovance namreč potrebujejo: hrano, pesek za mačji wc, sredstva za pokritje veterinarskih stroškov (cepljenje, sterilizacija, kastracija…) in oskrbe.

Veseli bomo vašega sodelovanja in vas lepo prosimo, da vsaj kak evro nakažete društvu ali zavetišču po vaši izbiri:

DRUŠTVO ZA POMOČ ŽIVALIM V STISKI SLO
Groharjeva ulica 8, 3000 Celje
TRR: Banka Celje – SI56 0600-0098-0940-638
z obveznim pripisom "ZA ZAVRŽENE SLOVENSKE MUCE"

ZAVETIŠČE HORJUL
Polona Samec s.p.
Smrečje 55, 1354 HORJUL
www.zavetisce-horjul.net
TRR: NLB - SI56 0202 7025 4948 113
z obveznim pripisom "ZA ZAVRŽENE SLOVENSKE MUCE"

REPEK - društvo za pomoč brezdomim živalim
Pot v Hrastovec 9a
1231 Ljubljana-Črnuče
TRR: SKB – SI56 03107-1000197021
z obveznim pripisom "ZA ZAVRŽENE SLOVENSKE MUCE"

Društvo za pomoč prostoživečim mačkam MAČJELOVKA
www.macjelovka.org
TRR: Deželna banka Slovenije d.d. - SI56 19140-5008146894
z obveznim pripisom "ZA ZAVRŽENE SLOVENSKE MUCE"

Žverca, Društvo za pomoč živalim Škofja Loka-Kranj
Pod Plevno 65, 4220 Škofja Loka
www.zverca.si 
TR: SI56 0700 0000 1044 392
z obveznim pripisom "ZA ZAVRŽENE SLOVENSKE MUCE"


Več podatkov o društvi po Sloveniji:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/board,243.0.html
http://macjelovka.mojforum.si/macjelovka-forum-25.html

Več podatkov o katastrofalnih razmerah po Sloveniji:
http://www.mojpes.net/forum/index.php?action=collapse;c=10;sa=expand#10
http://macjelovka.mojforum.si/macjelovka.html

Vedite: prav vsak evro (in to mislimo dobesedno!) je dobrodošel!

Za mačje mladiče smo odgovorni vsi!
Poskrbite za sterilizacijo in kastracijo svojih živali (mačk in psov) in tako preprečite nova in nova legla nezaželenih mladičev, s katerimi se ukvarjajo zavetišča in mnogi prostovoljci, država oziroma občine pa prispevajo zelo malo finančnih sredstev.

Hvala ti/vam za pomoč!
Vse dobro se enkrat vrne!

Lep pozdrav!
"živalske" prostovoljke
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #13 : ponedeljek, 14.07.2008 : 20:15:10 »

Hvala za pomoč,punce Smiley
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #14 : ponedeljek, 14.07.2008 : 21:34:42 »

Pomoč rabim!
Nobenega sklica mi noče sprejet Sad ne datum ne nič... Kaj naj napišem, Helena?
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: MUCE V STISKI-ZBIRANJE SREDSTEV ZA MUCE
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines