mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:27:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: 14 mac/Logatec
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: 14 mac/Logatec  (Prebrano 10096 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : ponedeljek, 14.07.2008 : 14:21:10 »

7 samčkov, 7 samic, večina z daljšo dlako, starih od 2-2,5 meseca, skoteni od štirih prostoživečih muc, ki bodo jutri sterilizirane in vrnjene v okolje. Vsi mladiči so trenutno bolni in garjasti. Občina bo pokrila s/k, cepljenje, odpravo parazitov, namestitev (hrana, pesek in oskrba) je na meni. Prosim za pomoč. Res... milo prosim. Repek in DZZŽ LJ, a se lahko prosim vklopite v zbiranje finančnih sredstev?

Na terenu:



Pred in v ambulanti:



Vsi so negativni na felv/fiv, parazite smo odpravili. V ambulanti sem dobila recept za antibiotik in v lekarni dala zanj 49,15€, ostalih 43€ za plenične podloge in razkužilo. Na kliniki sem za prvo silo vzela 14 kitten hillsovih konzerv... za kar račun še pride. Pod Woodom ne svetijo.
Logiran

TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #1 : ponedeljek, 14.07.2008 : 14:29:44 »

U madona ...

pesek je kakšen poseben ali nisi izbirčna?
Plenične predloge lahko nabavim nekaj - se prav spomnim 90 krat 60?
Imam še nekaj dek in posteljnine.

Moj tihi plan je bil, da v petek z malim dopoldne odfurava rundo k tebi, če se boš strinjala. Bo ok? Lahko tudi nedelja, če je bolj ustrezno.
Še kdo kaj priloži v prtljažnik?
svit410@siol.net

PS: Za peskovnik za Živo pa še nisem pogruntala, kako ga spraviti v avto, mogoče mi bo ratal, ne da bi bila smrtno nevarna. Bi pa raje kak kombi - ima kdo kakšnega za ponudit? Pobere pri nas v Višnji gori in pelje v Horjul. Za zahvalo dobi rundo čoko-mafinov.
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #2 : ponedeljek, 14.07.2008 : 14:35:29 »

Ojoj... Danes ali jutri pošljem nekaj malega evrčkov preko žice do vas...oziroma Helene....

Srečno!! Kiss
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #3 : ponedeljek, 14.07.2008 : 14:39:42 »

Saj ni res, pa je! Na eni kletki celo piše: akcija -20%!
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #4 : ponedeljek, 14.07.2008 : 14:43:15 »

OMG! Ta trenutek nisem prav ponosna na to, da sem Logatčanka... Lips Sealed

Vsekakor nakažem za tele revčke.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #5 : ponedeljek, 14.07.2008 : 14:45:28 »

Kdor ima možnost, VSAKA pomoč dobrodošla!

1€ imeti ali ne imeti, sta že 2€!

Zato naj vas ne ovira to "saj ni veliko, kar lahko dam" ker se samo tako lahko resnično nabere! Neverjetno veliko in hitro taki mladički popapcajo, za kar smo pa seveda več kot veseli. Prehitro se zgodi, da prenehajo jesti in takrat bi dali in zapravili vse, samo da micen malo meseka spravimo v njih Wink  In ker more vse, kar gre noter, enkrat tudi ven, so porabljeni kupčki peska prav tako ogromni. Spet pa smo ob vsaki preboleli driski nenormalno veseli takšnih kupčkov dreka Grin Tako na vse te kupe nujno potrebne zaloge lahko gledamo z enim veselim in žalostnim očesom - veseli, ker ga imamo za kaj porabiti - žalostni, ker je potreba tako velika.

Vidim iz svojih izkušenj, pa imam samo 5 razgrajače in če si to pomnožim po xx Shocked Lips Sealed Undecided

Zato je dejansko vsaka konzervica, vsak pesek, več kot dobrodošel. Najbolje se pa da razporediti potrebe z €€€, mislim da je nam to vsem jasno Wink
Logiran

TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #6 : ponedeljek, 14.07.2008 : 14:48:33 »

Tole sem poslala naokoli prijateljem kot prošnjo za pomoč.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #7 : ponedeljek, 14.07.2008 : 15:02:12 »

Danes sem poslala nekaj luskanih magnetkov na licitacije. Wink Ko preverim stanje na mojem racunu, pa dam se kak skromen prispevek. Malcki ubogi! Sad
Logiran

MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #8 : ponedeljek, 14.07.2008 : 15:09:26 »

Smetka, a so lahko tudi briketki kitten ali samo konzervice? RC, Hill's ali Technical? Ne vem, če imajo še kaj drugega tule na Vrhniki.

Dostava lahko jutri zjutraj okoli 9h, ker bom ob 8h ravno na Vrhniki?

LP
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 14.07.2008 : 15:22:50 »

Lahko je kozje mleko, meso, RC baby ali kitten, hillsove konzerve ali vrečke, AD, lahko je tudi Tehnical. Plenične itak, pesek pa raje sama kupujem direkt od uvoznika.

Piše -20, ker še nisem uspela niti dol snet, ko so bile kletke že polne  Tongue. Pa sem rekla, da jih ne bom vzela...
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #10 : ponedeljek, 14.07.2008 : 18:09:00 »

Bomo tudi pri nas nekaj zbrali za male mačje rite... ko še kako dobro vem, koliko stroškov naredi samo ena mala mačja rita....  Roll Eyes Smiley... koliko je stroškov s celim kupčkom, pa raje niti ne pomislim. Bi se mi verjetno zvrtelo.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #11 : ponedeljek, 14.07.2008 : 18:53:09 »

Lahko je kozje mleko, meso, RC baby ali kitten, hillsove konzerve ali vrečke, AD, lahko je tudi Tehnical. Plenične itak, pesek pa raje sama kupujem direkt od uvoznika.

Piše -20, ker še nisem uspela niti dol snet, ko so bile kletke že polne Tongue. Pa sem rekla, da jih ne bom vzela...
[/quot
Lahko je kozje mleko, meso, RC baby ali kitten, hillsove konzerve ali vrečke, AD, lahko je tudi Tehnical. Plenične itak, pesek pa raje sama kupujem direkt od uvoznika.

Piše -20, ker še nisem uspela niti dol snet, ko so bile kletke že polne Tongue. Pa sem rekla, da jih ne bom vzela...
Sestrična ima RC testerje za dojenčke če še ni dala naprej, bomo magari k Maji v LJ dostavili, menda bojo vsaj za par dni za futrat. Sem se pa mislila en dan v Horjul zapeljat, samo predvidevam da ste v grozni gužvi?
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #12 : ponedeljek, 14.07.2008 : 18:53:56 »

Pod citatoma je post Cool
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #13 : ponedeljek, 14.07.2008 : 19:02:14 »

Na računu društva za muce že 100 eur. Smiley Smiley Smiley Smiley

Obešam še tule:

Govorila sem  z vodjo Zavetišča Horjul,ki na terenu pravkar pobira 14 bolanih mladičev.
Pravi,da se je treba začeti ukvarjati z njenim duševnim zdravjem,ker ne ve,kako bo vse to zmogla.  Roll Eyes

Nehajte jesti sladolede(ker itak slabo vplivajo na vaše zdravje) in začnite zbirati evrčke za vse horjulske,pa ne samo horjulske mačke,slovenske mačke nasploh.

Ker država za muce nikakor primerno finančno ne poskrbi,pravzaprav je za občinarje skrb za muce v veliki večini španska vas in jo najraje ignorirajo,odpiramo novo zbiranje sredstev "za zavržene slovenske muce."


Z zbiranjem soglaša tudi Polona,vodja Zavetišča Horjul.
Z zbranimi sredstvi se bo za začetek financiralo osnovno:HRANA IN NUJNO POTREBNA VET.OSKRBA

Sredstva bodo porabljena za muce v Zavetišču Horjul in muce nastanjene pri posameznikih,ki se aktivno ukvarjajo z začasnim nameščanjem in pomoč nujno potrebujejo.

DRUŠTVO ZA POMOČ ŽIVALIM V STISKI SLO

Groharjeva ulica 8,3000 Celje
trr odprt pri Banki Celje d.d.
0600-0098-0940-638
dš 66758823

z obveznim pripisom "ZA ZAVRŽENE SLOVENSKE MUCE"


Sredstva so v eksploziji mačjih mladičev za katere je treba poskrbeti NUJNO POTREBNA,vsak evro,dva,tri,pet,deset evrov je dobrodošlih.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #14 : ponedeljek, 14.07.2008 : 19:03:11 »

Madonca,Polona,en poln avtokufer muc. Huh

Si dosegla rekord Sad
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: 14 mac/Logatec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines