mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 09:25:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zofi/Domžale
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zofi/Domžale  (Prebrano 85187 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #30 : sobota, 19.07.2008 : 19:23:22 »

Je Smetka menda cvilila od veselja, da je "dobila" Zofko..... hmpf.... Roll Eyes Smiley



Kaj tazga.... Kiss



Špancir....



Srečka srečkasta.....



lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #31 : petek, 25.07.2008 : 07:19:24 »

Temo odklepam, dobila sem pisno odločbo o trajnem odvzemu. Danes bo Zofi sterilizirana, v odločbi piše, da je bila povožena 8.7. 2008, taco slabo uporablja oz. včasih jo, včasih pa sploh ne. V prihodnjih dneh bova šli še po drugo mnenje, da vidimo, če se res ne da nič storiti.
Vzreditelja vljudno prosim, da mi ne pošilja ljudi, ki bi jo radi parili, imeli na verigi ipd., ker ne išče takšnega doma. Najlepša hvala.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #32 : sobota, 26.07.2008 : 06:58:09 »

Če je slučajno kdo spregledal: Zofi je bila včeraj sterilizirana in je torej sterilizirana do konca svojih dni. Z njo mladičev ni mogoče več imeti.
Včeraj so me klicali iz ene od znanih odvetniških pisarn, jih je zanimalo, zakaj psa ne vrnem. S tem se bom, kot kaže, še dolgo ubadala, kar pa ne pomeni, da Zofi ne išče novega doma. Pravzaprav bi bilo fino, če bi ga dobila čimprej.
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #33 : sobota, 26.07.2008 : 07:53:47 »

Včeraj so me klicali iz ene od znanih odvetniških pisarn, jih je zanimalo, zakaj psa ne vrnem.

A za psičko ne bi skrbeli, za odvetnika pa imajo čas in denar? Pa kje mi živimo! Undecided
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #34 : sobota, 26.07.2008 : 08:05:50 »

A za psičko ne bi skrbeli, za odvetnika pa imajo čas in denar? Pa kje mi živimo! Undecided
Sem mislila, da tega samo jaz ne razumem. Ampak, je precej podobno tistemu o čemer je tekla beseda v sosednji temi. Ko se človeku domnevno zgodi "krivica", so prijave, odvetniki, grožnje...ni da ni, če pa trpi žival, pa koga to sploh briga. Nas pet tule na forumu, ki nimamo drugega dela. Sem v zadnjih dneh zelo pogosto slišala, da si moramo desce najt, baje. Lips Sealed
Logiran

Amaja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 190


« Odgovor #35 : sobota, 26.07.2008 : 08:44:26 »

Desci najdeni in - glej ga zlomka - imajo enako mnenje. Hmmm  Shocked Noro res, kako boli ranjeni ego, je potem treba počet vse živo in plačevat odvetnike, ko pa psa avto zbije, se ga pa ne splača peljat k veterinarju. Mogoče ne bi bilo slabo odvetnika spomniti na 342. člen Kazenskega zakonika, ker meni zlo diši tole po povzročanju trpljenja po nepotrebnem.  Angry Pa še nekaj -  z ovadbo je manj stroškov, kot pa jih bo treba založit za morebitne tožbe in za odvetnika.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #36 : sobota, 26.07.2008 : 08:55:50 »

Hehe, binulja, nic skrbet, baje rabmo nove desce tut tiste, ki take taprave ze imamo Tongue Cheesy
Desce, namrec.

O drugem, s cimer se folk ukvarja, pa bi bilo bolje, da se ne bi, oz. da bi svoje aktivnosti usmeril v prave stvari in prave nacine, pa nimam komentarjev. Bi bili prevec svinjski. Za nekatere bi bilo bolje, da se ne bi ukvarjali prav z nicemer.

Zofka naj hitro sibne na en cist svoj kavc. Je zdaj lazja za dva jajcnika Smiley Wink
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #37 : sobota, 26.07.2008 : 09:25:29 »

Hehe, binulja, nic skrbet, baje rabmo nove desce tut tiste, ki take taprave ze imamo Tongue Cheesy
Desce, namrec.


Ja saj ravno to je hecno. Očitno hočejo, da bi imele dva. Shocked Grin
Logiran

Amaja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 190


« Odgovor #38 : sobota, 26.07.2008 : 09:32:50 »

No, za tiste, ki še vedno dvomijo v zdrav razum (celo kljub temu, da imamo ženske desce), naj povem, da imam tudi sestro pa dva strica in štiri tete, temu ustrezno pa tudi kar nekaj bratrancev in sestričen. Mater, to bi pa lahko že zaleglo  Roll Eyes Kaj me to pojezi  Angry Pa ne bom več smetila tukaj. Zofi želim en fajn dom, kjer bo denar za veterinarja pa še marsikaj drugega in kjer bo prevladoval zdrav razum. Iz Horjula pa itak ne gre drugam, tako da si želim le to, da bi se to zgodilo čimprej.
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #39 : sobota, 26.07.2008 : 10:51:12 »

Meni pa nekaj tudi pod razno ni jasno. Smet psice ne bi dobila, če je prejšnji lastnik ne bi zanemarjal. Torej, ne razumem čemu se ne sodi prejšnjemu lastniku in se mu ne nabije kazni da bi ga kap ... čemu sedaj gonja proti Smetulji?
A sem blond, al kaj?
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #40 : sobota, 26.07.2008 : 19:35:46 »

Jaz pa razumem. Ker so nekateri žleht do kraja-kakršni do živali, takšni do ljudi.
Logiran
Kapitan_Nemo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 388


« Odgovor #41 : nedelja, 27.07.2008 : 11:14:13 »

Sem v zadnjih dneh zelo pogosto slišala, da si moramo desce najt, baje. Lips Sealed

Mislim, da si morate res par pravih descev najt. Takih, ki bodo učinkovito fizično poračunali tam, kjer država nikakor ne uspe, čeprav so  parlament , vlada in raznorazne inšpekcije pouni "descev". ( Ki pa jim očitno manjka pod trebuhi  tisto, kar naj bi definiralo nosilca naziva dec).
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #42 : nedelja, 27.07.2008 : 11:43:30 »

 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #43 : nedelja, 03.08.2008 : 17:52:12 »

Zofi se do nadaljnjega ne oddaja. Lastnica se je pritožila na odločbo in dokler je na Ministrstvu za kmetijstvo ne rešijo, je ne smem oddajat.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #44 : nedelja, 03.08.2008 : 20:41:47 »

Kako zanimivo! Huh Prej niti do veta psice ni peljala, pa sama je okrog hodila, zdaj jo pa kar na lepem zeli imeti nazaj.  Huh Upam, da je nikoli ne dobi! Tongue
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zofi/Domžale
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines