mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 21:11:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zofi/Domžale
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zofi/Domžale  (Prebrano 85169 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #60 : ponedeljek, 24.11.2008 : 10:30:30 »

Vama čestitam!
Verjetno ni šans, da bi dobila povrnjene stroške dosedanje oskrbe, ali...?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #61 : ponedeljek, 24.11.2008 : 10:34:27 »

Veš da ne. Mi sploh na misel ni padlo vprašat.
Logiran

Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #62 : sobota, 29.11.2008 : 19:29:40 »

Veš da ne. Mi sploh na misel ni padlo vprašat.

Samo tole pa ni prav. Potem takem ga eni lahko serjejo do onemoglosti, kaznovani pa ne bodo nikoli. Tisti trenutek, ko so bile pritožbe zavrnjene bi bilo potrebno izpostaviti vprašanje stroškov zdravljenja psice.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #63 : nedelja, 30.11.2008 : 20:54:28 »

Kaj pa naj naredim jaz?
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #64 : nedelja, 30.11.2008 : 22:34:13 »

Če je na tem svetu kaj jasnega, je to, da ti zdraviš, hraniš, crkljaš in plačuješ. Po možnosti si nema in nič ne sprašuješ  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #65 : nedelja, 30.11.2008 : 23:04:29 »

Stvari so jasne, samo ne vem, kako naj jih zapišem na forum, da ne bom povedala preveč. Ne vem, če se je kdo ukvarjal z odločbo za stroške povrnit zavetišču, je pa bila kazen, pa tudi odločba, da mora cepit ostale pse, pa jih ni, nič od tega, pa tudi nima od kod. Pa zdaj? Ne vem, če s posvojitvami na daljavo sploh spravim skupaj za hrano zanjo, tule je že od ne vem kdaj. A se kdo spomni Uhija, pa Lota, pa Bojčija, pa Mihca, pa Runčija, pa Čipkota, pa Mižulo, Žuljo, Piko, Petardo ali morda celo Wallasa? A kar tu bodo? Do kdaj pa? V sredo peljem Žuljo in Čipija na operacije, prišlo bo gotovo čez 1000 €, uni črn maček Muri si je med okrevanjem še enkrat zlomil tačko, posvojili so ga najditelji, Matko mi je poslal drugi račun za drugo operacijo za 200 evrov, plačat ga moram, lastniki pravijo, da bodo nakazali, ko bodo... občine do januarja ne plačujejo več računov, jutri gre Coco na operacijo, ki je tu že od pamtiveka in menda vsak dan dobi za jest pa še kaj itd. Mah, brezveze. Važno, da se ve, da sem zoprna in da ne oddajam živali in da imam previsoke pogoje in da naj bi se ubadala še s tem, kako vzet tistemu, ki itak nima, pa še to bi trajalo nekaj let, da bi se ne vem kdo ne vem komu na kaj jaz vem kateri račun usedel. Jaz jih imam za plačat zdaj.
Logiran

deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #66 : ponedeljek, 01.12.2008 : 08:42:29 »

Neke pametne dolgoročne rešitve za vse tole ne vidim- razen, da spoznaš kakšnega luštnega bankirja al pa vsaj veterinarja.
Ker nekako ne kaže , da bi v prihodnosti začele zadeve it na bolje glede "ljubljenčkov".
Kapiatlizem smo komaj zaorali. Vedno več bo zaslužkarjev iz požrešnosti ali nuje in šverc komerc pa šteparija gresta s tem skupaj.
Kupci postajajo vedno bolj bedni in kot pa je značilno za kapitalizem tudi vedno bolj neumni obenem pa potrošniško obsedeni.
In vse to rezlutira v vedno večjih kupih smeti in vedno več zavrženih in zanemarjenih živalih.

Preostane ti torej edino to kar že delaš- najt skrajno mero kapacitet pri katerih še lahko delaš tako,kot misliš da je treba in obenem vzdržuješ tudi eno normalno kvaliteto svojega življenja.
Ker nad tem bo vedno ostalo še veliko nerešenega v tej problematiki brez konca.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #67 : ponedeljek, 01.12.2008 : 08:51:56 »

Ko si enkrat "noter",je zelo težko potegnit črto,med tem kaj je normalna kvaliteta tvojega življenja in kaj je maksimum,kar se dela tiče.
Govoričit je lahko do prvega umirajočega,zlorabljennega,sestradanega reveža,ki ti prekriža pot.
Tudi lastno življenje je drugačno,kot je bilo in tudi kvaliteto lastbega življenja drugače občutiš in prepoznavaš.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #68 : ponedeljek, 01.12.2008 : 10:23:22 »

Smetka ima, žal, čisto prav. Izterjave se lahko zavlečejo v nedogled, račune pa je treba poravnat tukaj, sedaj, takoj. In na koncu se lahko zgodi, da je človek neiztožljiv. Tega vidim v službi vsak dan na kupe. Enostavno ni dohodkov, če so, so minimalni, od tega se jim ne sme trgati niti centa.
Pravice ni. Lahko le zbiramo, pomagamo po svojkih močeh in idealistično upamo da se bomo nekega lepega dne zbudili v lepši svet....
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #69 : nedelja, 15.02.2009 : 09:10:15 »



Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #70 : nedelja, 15.02.2009 : 09:21:19 »

omg, je pa res ena ogrooomna lepotica tale Zofi! do zdajle sploh nisem imela filinga, kako zelo velika.
Zofi, srečno!
 Smiley Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #71 : nedelja, 15.02.2009 : 17:30:52 »

Pegina mama je vedno vesela, ko vidi svojo "krščenko" Tongue

p.s. Velike črne punce so super. Tale je sicer karakterna, ampak sem prepričana, da se bo našel pravi/a zanjo.
Logiran
Sinica
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


WWW
« Odgovor #72 : petek, 27.02.2009 : 23:05:09 »

Ker je Athena ime grške boginje modrosti in ker Zofija v grščini pomeni modrost, me že nekaj časa špika en črviček, ki mi pravi, da moram tole pasjo bejbo posvojit na daljavo. Roll Eyes No, tole z modrostjo je malo heca, je pa kljub temu prisrčno naključje.
Pa bi prosila, če bi mi jo bil kdo pripravljen nahitro opisat, ker trenutno nimam možnosti koga prosit, da bi namesto mene pogledal sliko. To vem, da je velika, črna?, za njeno dobro upam, da nima več tako poškodovane dlake! Hvala za vse info!!!
In za Zofi enga:  Kiss
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #73 : petek, 27.02.2009 : 23:16:53 »

Ker je Athena ime grške boginje modrosti in ker Zofija v grščini pomeni modrost, me že nekaj časa špika en črviček, ki mi pravi, da moram tole pasjo bejbo posvojit na daljavo. Roll Eyes No, tole z modrostjo je malo heca, je pa kljub temu prisrčno naključje.
Pa bi prosila, če bi mi jo bil kdo pripravljen nahitro opisat, ker trenutno nimam možnosti koga prosit, da bi namesto mene pogledal sliko. To vem, da je velika, črna?, za njeno dobro upam, da nima več tako poškodovane dlake! Hvala za vse info!!!
In za Zofi enga:  Kiss

Zofi izgleda kot en zelo, zelo velik, črn, dlakast medvedek z rjavimi očmi, ušesca ima manjša in povešena, dlake na glavi pa dajejo vtis, da ima vedno posebej urejeno čupico Smiley No, tako jo jaz vidim Smiley

P.s.: sanco1a, saj je napisala, če lahko Zofi kdo opiše zanjo, ker trenutno nikogar ne more prositi, da zanjo pogleda fotografijo.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #74 : petek, 27.02.2009 : 23:20:43 »

Skuiki, saj sem si mislila, samo nekaj je, če človeka vidiš, drugo pa, če prebereš na forumu, kjer prebereš marsikaj. Sem si hotela v nasprotnem vzeti več časa za podroben opis. In če nekdo prizna direktno, da ima težave z vidom, pri tem ne vidim nič slabega. Jih imam namreč  tudi sama.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zofi/Domžale
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines