mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:32:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zofi/Domžale
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zofi/Domžale  (Prebrano 84849 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #225 : sreda, 18.11.2009 : 22:23:58 »

Dejmo ne iz dreka driske delat. Rabimo vodo v plastenkah, porabili jo bomo cca 3 litre na dan. Nekaj jo Zofa seveda spije, ostalo rabim, da jo zlijem čez kosmiče, takrat ko so na jedilniku. Z velikimi "bombolami" ne morem po kuhinji opletat in posodo ciljat in nimam jih kam dat. Danes sem kupila 12 plastenk po liter in pol, pa še te so v napoto, ker sem kupila še za nekaj dni kaše in kosmičev, pa mesa in nimam kam kruha za nas vtaknit.. Ga imam na pultu in samo čakam, kdaj ga bo Brčica frderbala.
Meni je grozno simpl. Rabimo, kar sem napisala in da nimamo prostora za skladiščit za več kot nekaj dni. Če bo kdo kaj pomagal, super; če ne, bom pač vsak dan v trgovini vzela še za dva ali tri dni zanjo, pa je.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #226 : sreda, 18.11.2009 : 22:31:33 »

Glede skladiščenja - še enkrat, lahko kaj dvignem že jutri proti večeru v Lj., ali pa v torek in dovažam Smetki po potrebi.
Smet, če imaš že zdaj polno, lahko pridem kaj iskat tudi k tebi (al pa vzamem kaj drugega, da se ti sprosti plac) že jutri. Samo reci.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #227 : sreda, 18.11.2009 : 23:06:26 »

Dej pokliči Ado jutri, prosim. Mam zunaj na mizi vse polno dek in brisač, po mojem zato, ker jih nimamo kam dat.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #228 : sreda, 18.11.2009 : 23:20:03 »

ok
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #229 : sreda, 18.11.2009 : 23:43:15 »

Smetka, oprosti, sem samo vprašala glede na to, da imamo dobavitelja teh velikih "flaš" in sem mislila vprašat. Če ne pride prav, pač ne. Samo, oprosti, tale odnos, ki ga zdaj kažeš, je pa tudi za nekam. Zdaj me pa spljuvajte, samo nič, kar ponudiš, ni več prav. Dajte se malo zamislit. Vsi skupaj. Pizda, eni imamo kup mačk doma, nismo zavetišče, pa se noben ne sekira, noben ne donira, noben se ne postavi na glavo zaradi stroškov, noben ne prinese par kg hrane, pa še drugim probamo pomagat, pa iz dreka drisko delamo baje. Zdaj imam pa jaz tega zadost, res!

p.s. O ostalem bom tiho, ker če se me bo dol vrglo, nima veze sploh.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #230 : sreda, 18.11.2009 : 23:51:19 »

 Shocked Zakaj bi pa moralo biti prav, če so pač taveliki kanistri vode nerodni za uporabo?

A je ZH kriv, da tebi noben ne donira? Bi rekla, da je najprej treba mal pred svojim pragom spucat.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #231 : četrtek, 19.11.2009 : 06:59:09 »

 
oprosti, tale odnos, ki ga zdaj kažeš, je pa tudi za nekam. Zdaj me pa spljuvajte, samo nič, kar ponudiš, ni več prav. Dajte se malo zamislit. Vsi skupaj. Pizda, eni imamo kup mačk doma, nismo zavetišče, pa se noben ne sekira, noben ne donira, noben se ne postavi na glavo zaradi stroškov, noben ne prinese par kg hrane, pa še drugim probamo pomagat, pa iz dreka drisko delamo baje. Zdaj imam pa jaz tega zadost, res!

A je ZH kriv, da imaš ti kup mačk doma? Si vzela kakšnega našega na začasno, da boš to naprej metala? Sploh imaš karkoli z ZH? Bi človek še pomislil namreč ob tvojih oglašanjih, da imaš kaj.
Sicer se pa ne razlikujeva tako zelo v mnenjih. Se strinjam s tabo, res je problem, ker se tako malo ljudi z resnim namenom odzove, kadar so živali v stiski.

P.s. O ostalem pa res raje bodi tiho. Pa poskusi nehat z namigovanjem na silne zgodbe tam nekje zadaj, da ti ne bo slučajno treba dokazovat, da sploh so.
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #232 : četrtek, 19.11.2009 : 07:51:51 »

Če kdo pozna koga, ki balone vode prevaža, naj se poizkusi domenit kot donacijo še za uporabo tiste mašine (vodni stolp), da jo dajo ZH v uporabo. Če imate gor to kam za postavit, seveda. Če gre za omejen čas trajanja posoje, bi se verjetno dalo kaj dogovorit. Če kdo pač koga pozna.
Določeno količino balonov vode lahko skladiščim jaz in jih na nekaj dni pripeljem v Lju, da jih FŽ prevzame in pelje gor.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #233 : četrtek, 19.11.2009 : 08:03:05 »

Pa kaj ste vsi za to vodo tako zapeli? Mislim, da je voda od vsega naštetega najmanjše finančno breme, kak evro na dan ali nekaj takega.
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #234 : četrtek, 19.11.2009 : 08:09:21 »

Punce, pri vseh težavah, s katerimi se Smet (in tudi ostala zavetišča) sooča, res nima smisla bit pameten in se kregat...  Sad
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #235 : četrtek, 19.11.2009 : 08:10:02 »

Če kdo pozna koga, ki balone vode prevaža...

A zdaj so pa zaželjeni? Dajte, preden pljuvate po meni še mal sive celice vklopit.
Logiran
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #236 : četrtek, 19.11.2009 : 08:14:07 »

Pmaxi, od kod si? Namreč, enkrat čez dva tedna ali kaj bi donirala domačega kunca za Zofi, naravno hranjenega in sem prebrala da imaš na voljo skrinjo za potrebe Horjula.
Če pride prav...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #237 : četrtek, 19.11.2009 : 08:18:30 »

V bistvu mene voda nič ne briga, dol mi visi.
Lahko pa jo po potrebi še vedno skladiščim stvari, ki niso za v zmrzovalnik in jih na nekaj dni predajam/dostavim v Lju tistemu, ki bi vozil gor, ali zapeljem sama.
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #238 : četrtek, 19.11.2009 : 08:28:45 »

Pmaxi, od kod si? Namreč, enkrat čez dva tedna ali kaj bi donirala domačega kunca za Zofi, naravno hranjenega in sem prebrala da imaš na voljo skrinjo za potrebe Horjula.
Če pride prav...
Jaz sem s Katarine nad Ljubljano. Piši mi na katja.pustovrh afna hotmail.com in se bova dogovorili za podrobnosti.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #239 : četrtek, 19.11.2009 : 08:45:31 »

Sicer se pa tukaj rabi pomoč in to je vse. Kar je pomembno, je edino, da tisti, ki stalno spremljamo dogajanje in 'držimo pesti' poskrbimo, da se res darujejo zadeve, ki ne bodo oteževale, ampak koristile - to zmenit se ne bi smel bit 'big deal', tudi če kdo slučajno vmes useka mimo, se mi zdi. Polonina kuhinja je pa - za tiste, ki še niste bili gor - res minimini. Takole za tretjino moje, pa daleč od tega, da bi sama imela veliko. Vsaka večja pakunga zares dela navlako.

Bourbonka, če je kunec eden, svetujem, da ga vzame kdo, ki ga bo lahko direkt zapeljal v Horjul, ker pomoje vseeno nima smisla laufat 360l-ske skrinje pri PMaxi zaradi treh kilc mesa. Razen, če se seveda zbere več donatorjev in se potem odpelje gor.

Če se bo danes tam do petih kdo iz relacije LJ-Vrhnika (ali Lj-Šk. loka) spomnil in želel darovat kaj, kar se lahko nekaj časa skladišči pri meni v kurilnici (zmrznjene robe prosim ne), me lahko pokliče na 040 202 276 in pridem še danes iskat.
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zofi/Domžale
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines