mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:45:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Helga in Inge
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Helga in Inge  (Prebrano 5850 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« : četrtek, 24.07.2008 : 13:37:42 »

Mačkici, stari tri mesece, izredno prijazni in igrivi iščeta dom, kjer bosta lahko bivali notri.

Helga je večja od obeh sestric in ima med navadnim tigrastim vzorcom, prav zanimive oranžne flekce:



Inge je ena taka nežka, njena dlaka je tako kratka in mehka, kot bi bila svilena:





Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1 : petek, 25.07.2008 : 17:22:58 »

Mačkici sta negativni na FeLV in FIV, pod lučko ne svetita, odpravljene imata zajedalce, sta cepljeni in tudi že sterilizirani. Torej več kot pripravljeni za odhod v nov dom Smiley. Sem optimist, ane Tongue?
Logiran
jurejure
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #2 : petek, 25.07.2008 : 19:35:27 »

super, da sta zdravi.
lep pozdrav od najditelja
Logiran
ema
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


« Odgovor #3 : petek, 25.07.2008 : 19:40:36 »

Inge me pa tak izraz na obrazu kot moja Mišečlca Grin super sta Kiss čimprej v nov dom

Royalty me je že prej zanimalo...kaj pomeni če "pod lučko ne sveti..."? Huh

Hvala za odgovor pa en sončen pozdrav Cheesy
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #4 : petek, 25.07.2008 : 22:11:40 »

super, da sta zdravi.
lep pozdrav od najditelja

Saj tudi izgledata povsem zdravi, živahni sta in igrivi kot vsi tipični mačji otroci Smiley. Sta pa precej podhranjeni, sploh Inge je zelo suha. Ampak se mi zdi, da že pridobivata na teži. Apetit imata v mejah normale, tako da bi se kmalu res moralo kaj poznati. Se pa tudi že malo izmišljujeta pri hrani, sta taki malo bolj fini damici Cool.

Inge me pa tak izraz na obrazu kot moja Mišečlca Grin super sta Kiss čimprej v nov dom

Royalty me je že prej zanimalo...kaj pomeni če "pod lučko ne sveti..."? Huh

Hvala za odgovor pa en sončen pozdrav Cheesy

Pri veterinarju se mačke pregleda pod Woodowo lučko, če kažejo znake mikrosporije, takrat se na dlaki zasveti.
Logiran
ema
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


« Odgovor #5 : ponedeljek, 28.07.2008 : 16:49:15 »

Aha hvala. Smiley
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #6 : ponedeljek, 28.07.2008 : 20:27:15 »

Danes smo imeli cel žur z vrvico od fotoaparata Cheesy. Ne morem verjet, kolk sta ti dve mačkici prijazni. Čeprav nista ravno najbolj atraktivnega videza, pa bi moral njun karakter odtehtat dvojno Kiss.

Brnita ko jesta, brnita ko se igrata, brnita ko si samo zraven v istem prostoru z njima Smiley Kiss Kiss. To počneta zelo naglas in seveda v stereu, obe naenkrat. Če si kdo želi cele dneve poslušati to prijetno stereo melodijo, predlagam da vzame kar obe Cool.

Pa še slikice:





Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #7 : nedelja, 10.08.2008 : 22:12:39 »

Helga in Inge sta super, ugotovili smo da sta povsem vajeni pasje družbe, oziroma jima ta celo ugaja. Zdaj je torej jasno zakaj sta se zatekli prav na vrt, kjer so bivali psi.

Malo sta se tudi že poredili in zrastli, postajata prav lepi mačkici. Bom v kratkem naredila kake nove slikice v dokaz Smiley.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #8 : torek, 19.08.2008 : 15:05:57 »

Mačkici sta zdaj pri nas v začasnem varstvu in sta že čisto domači Smiley. Sta tudi že precej zrastli in ravno menjata zobke. Z našo Horjulčico Avico se zelo rade skupaj igrajo in tudi ves čas kje v bližini spijo Smiley.







Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #9 : torek, 19.08.2008 : 20:46:37 »

IIIIIIIIIIIIIIIII! Tongue
Moram prit pogledat!!
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #10 : torek, 19.08.2008 : 21:43:22 »

IIIIIIIIIIIIIIIII! Tongue
Moram prit pogledat!!

Kje se pa obiraš Roll Eyes?

Ampak tole sta pa res dve simpatični bitji iz mačjega sveta. Taki nekomplicirani, nezahtevni. Samo da je skledica polna, da je dovolj igračk, pa vsake tolk časa se prideta sami pocartat, ko se jima zdi, da jima ne posvečam dovolj pozornosti Smiley. Sploh ne vemo, da jih mamo Cool.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #11 : ponedeljek, 25.08.2008 : 11:17:20 »

A lahko tole temo tudi prestavimo v Kajin kotiček pod muce, da bom imela vse na kupu Smiley?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : ponedeljek, 25.08.2008 : 18:31:54 »

Odpri novo, bom dala to v arhiv.
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #13 : ponedeljek, 25.08.2008 : 18:32:47 »

Velja.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Helga in Inge
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines