mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 20:04:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kisska in Lupčka/Ilirska Bistrica
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kisska in Lupčka/Ilirska Bistrica  (Prebrano 22863 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #75 : torek, 16.09.2008 : 06:38:17 »

oaza88, mislim da ne, Missy je čist jazbečarski tip-dolga k pondelk, pa špičasta k prekla Tongue
Razen če so tudi tvojo našli okoli Ilirske Bistrice in je fotr peso mal preveč naokol švrljal Roll Eyes Grin
Nikol ne veš, pa prpel Piko mal na obisk, da vidmo u živo a bi ble lahko vsaj mal u žlahti - mislm, da se še iz Horjula poznata (al sta se pa glih zgrešili) Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #76 : torek, 16.09.2008 : 07:15:46 »

mislm, da se še iz Horjula poznata (al sta se pa glih zgrešili) Kiss

se poznata, se Wink
pa dobro sta se razumeli!

lp, maja Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #77 : torek, 16.09.2008 : 08:45:47 »

madonca, majas, ti pa res u nulo poznaš horjulce,a kva!  Cheesy Mojo Piko so najdl na Vrhniki (no ampak sej Slovenija je mjhna, nagon pa menda fuuuul močen, tko da...), res ni jazbečarski tip (je bl kukr ena srnca) , je pa špičasta kukr prekla, to pa ja. Missy, sori za smetenje tvoje teme.... Ko/če se kje srečamo, se bomo ornk povohal, pa bo. Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #78 : torek, 16.09.2008 : 08:56:46 »

Velja Cheesy!
Sej nič ne smetiš, se pogovarjaš ˝v kontekstu˝ kar se mene tiče, temu je pa forum namenjen se mi zdi Wink.
Logiran
repa
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #79 : torek, 16.09.2008 : 21:22:17 »

hey.
jest bi vas pa prosila, ce mi date email naslov, da vam kaksne slike posljem od repe.
ce jih bom tukaj gor dala bo to trajal tam 5 let,ker sem antitalent.

ron pa francel sta se pa samo prvi dan spoznala, ker je francl v hisi, ron pa ima svoj pesjak.
je pa tko da je nas prejsnji muc imel rona zelo pod komando.toliko o tej pasmi.

košara je bila vceraj popravljena, jutri se bo pa še enkrat.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #80 : sreda, 17.09.2008 : 06:41:00 »

Hej zdravo,
prosim pošlji mi na mi4@siol.net. Bomo fuuul veseli slikic Kiss.
Če ti je prav, lahko pa jaz kakšno sliko tukaj gor prilepim - ali pa v tisto temo, ki je prav od repe (Lupčke).
Se že veslimo da vidimo sestrico.
Ja, pa sem šele potem videla, da sem napačno postavila vprašanje - kako se razumeta Repa in Ron sem mislila  sram
Čao, Vanja
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #81 : sreda, 17.09.2008 : 13:37:21 »

Oh, naša uboga reva je bila včaraj še enkrat cepljena.
Tokrat je kar cvilila v čakalnici in potem še ko jo je vet piču.
Sicer pa je bila super pridna in je bila za to tudi nagrajena.
Žal pa smo bili ˝priče˝ eni evtanaziji mladega muca, ki so ga prinesli naključni najditelji.
Mucek je bil očitno povožen in baje imel poškodovano hrbtenico, ker naj ne bi ničesar čutil po telesu, ko ga je vet prešpikal.
V čakalnici so bili ljudje in večina jih je imela doma mačke in večina jih je bila mnenja, da mačke niso za v hišo (en je pa pripomnil, da morda kakšna perzijka bi pa še bila za noter).
Vsi so se strinjali, da bi bilo treba mačke s/k (nihče se ni pohvalil, da je to tudi zares naredil), ampak za noter pa navadni mački da niso.
Tolk o tem.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #82 : sreda, 17.09.2008 : 18:02:40 »

V čakalnici so bili ljudje in večina jih je imela doma mačke in večina jih je bila mnenja, da mačke niso za v hišo (en je pa pripomnil, da morda kakšna perzijka bi pa še bila za noter).
Vsi so se strinjali, da bi bilo treba mačke s/k (nihče se ni pohvalil, da je to tudi zares naredil), ampak za noter pa navadni mački da niso.
Tolk o tem.

Shocked

Krasna prepričanja o mačkah so širili v tej čakalnici.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #83 : četrtek, 18.09.2008 : 13:23:13 »

No včeraj smo pa imeli mokro vajo - Missy smo peljali na polje, kjer je bila prvič spuščena brez povodca in bila je ZELO pridna Smiley.
Vedno je bila v radiju cca 20 metrov in ker sem po vašem nasvetu (hvala riboslovcem Kiss) kupila tudi suhe ribice, je celo odpoklic in sedi deloval super (smo se malo testirali Wink).

Pa da se ne bi preveč važili - nikjer ni bilo nič in nikogar, ki bi pritegoval Missyino pozornost, razen ribic v mojem žepu Tongue, zato je tudi bila tako pridna.

Sicer jo pa zadnje čase mal razganja  Roll Eyes, zato se že veselimo šole Cool - al se jo pa mal bojimo, ker ne vem kaj bo, ko bo toliko sošolcev  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #84 : četrtek, 18.09.2008 : 20:08:43 »

No, tole je pa sestrica Repa Kiss



Pa še Repa in Francelj, ki jima je očitno več kot lepo.
Naj še povem, da se mi zdita (vsaj po slikah sodeč) sedaj Missy in Repa precej bolj podobni, kot pa takrat, ko smo jih videli v Horjulu Roll Eyes



Repa, upam, da se kaj srečamo in skupaj oddirjamo kakšen krog.
Lahko noč Wink
Logiran
repa
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #85 : petek, 19.09.2008 : 21:08:26 »

kocka-hvala

no, včeraj sva sli na sprehod(mislem, nekaj mi je rekel da bi bilo fajn obiskat tisti kraj, samo bi bilo prevec za hodit, glede na to, da je bila cel dan zunaj)-cist drugo traso kot pa ponavadi in midve sva se lepo sprehajale, in se repa odloči da bo šla še v potoček, ki je bil zraven.tako je cvilila ko je tačko notri pomočila, da je do avtomobila hodila lepo mirno pri meni, nič okoli.
aja, drugače pa obužuje vožnjo z avtom
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #86 : sobota, 20.09.2008 : 07:41:21 »

... hi hi hi, tudi naše Missy ne spraviš v vodo - ni šans Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #87 : ponedeljek, 22.09.2008 : 13:04:05 »

Mi smo bli pa v šoli - Missy je bila kar pridna, božali smo Irončka Kiss in videli tudi nekaj ostalih¨˝zavetiščarjev˝ v živo.
Missy je imela v vrsti eno ogromno sosedo (novofundlandko) in jo je velikanko kosmato ogromno lepo skoz kibicala, da bi se igrali.
No, to bi blo pa za crknit od smeha Roll Eyes Grin
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #88 : ponedeljek, 22.09.2008 : 14:55:28 »

A to ste bili vi??? Ja bi pa prišli s frulico pozdravit, če bi vedeli Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #89 : ponedeljek, 22.09.2008 : 15:27:38 »

Aha, vidim, da bo potrebno prvošolčkom ustrezne priponke pripravit, da se boste hitreje spoznali. Cool Smiley

Katarina
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kisska in Lupčka/Ilirska Bistrica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines