mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:04:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Humpi
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Humpi  (Prebrano 7050 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pia264
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #15 : petek, 14.11.2008 : 15:34:49 »

očitno bo Humpi že danes pri nas Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #16 : petek, 14.11.2008 : 15:36:24 »

Juhej! To bo Miška vesela, ko bo spet imela družbo.
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #17 : petek, 14.11.2008 : 15:36:56 »

Juhuhu, kako sem vesela za to miško malo Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #18 : petek, 14.11.2008 : 15:52:04 »

očitno bo Humpi že danes pri nas Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy


Ej, vi ste zakon!!!  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Vidite, temu se rece manipulacija zensk z moskimi  Cool Cool

Jeeeej, sam srecna!!!



Logiran
pia264
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #19 : petek, 14.11.2008 : 21:05:58 »

evo... Humpi je že doma, zravn mene na kavču leži, ker se kr dosti boji (se je polulala pod pisalno mizo). Miša jo je že prevohala, sam se zaenkrat drži na distanci. je pa tole prisrčno dete ena velika crta. čeprav je že prej jedla, je šla pojest še Mišino večerjo (ki jo je Miš začuda pol pustila), pa vodo je tut že pila. sam do wcja še nismo prišli, tko da upam, da ne bo še kavč moker.

kako naj ji odlepim gazo s trebuščka, da bi jo čim manj bolelo?
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #20 : petek, 14.11.2008 : 22:01:43 »

čestitke za tale ekspresen podvig Smiley
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #21 : petek, 14.11.2008 : 23:33:53 »

Naš zdravstvenik doma je Pii svetoval, naj robove (ne rane) namaze / nasprica s spitadermom, ker je topilo in bo lepilo na oblizu popustilo. Baje tako delajo s cloveskimi pacienti v bolnici Wink
A ima se kdo kaksen pameten predlog?

Jupi, jutri grem Humpico pogledat - tako sem vesela, da je sla k Pii in njenemu decku!! Cheesy Cheesy

Smetka, Xena, vix in nox, donatorji ... hvala za pomoc Cheesy Cheesy
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #22 : sobota, 15.11.2008 : 02:39:24 »

Iiiiiiiiii, kako sem jaz vesela  Cheesy Cheesy Cheesy Tudi jaz bi šla Humpico pogledat, samo jutri ne morem.

pia, Humpi pri meni ni šla nič na potrebo v wc, jo je opravila "mimo", čeprav ga je imela čisto zraven. Naj pove še Smetka, kako je bilo s tem pri njej, če ga je uporabljala...  Undecided


Tudi jaz se vsem, ki ste pomagali, še enkrat zahvaljujem  Wink
Logiran
pia264
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #23 : sobota, 15.11.2008 : 07:44:24 »

jutro,

ja danes zjutraj je bilo sumljivo veliko potičk v mačjem stranišču in lužic  Smiley. Miškin je bil lepo zakopan kot vedno. tko da upam, da ni skrbi za naprej, drugače se bomo pa naučili.

je pa to tudi en veliki grebator za hrano, Miša je skor brez zajtrka ostala  Undecided, ker je bila Humpi kljub polni svoji skedi, zlo hitro v Mišini, tko da sm mogla pol Miši odnest drugam, da je v miru pojedla.

ponoči je bil mir (pred Mišo, hehe)  Cheesy. ampak pride pa vsake tolk prevert, če je še naša lubica  Kiss Kiss Cheesy Cheesy.

Humpi je res dokaj nezaupljiva... ampak ok, rabi čas (glede na to, da se ji je res neki hudega moglo zgodit)

aha, pa za danes... 1x tekom dneva skočiva v V. Belo malo poplezat, pol imava pa odprta  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

v glavnem, imam močan občutek, da se bomo kmalu imeli prav luštno vsi 4 skupaj  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #24 : sobota, 15.11.2008 : 12:01:22 »

Ma super  Cheesy

Torej je Miša dobro sprejela Humpi?

Upam, da se Humpi kmalu navadi na vse vas in na življenje v stanovanju. Njena najditeljica je povedala, da je prišla iz gozda še zelo mlada, najbrž se je v gozdu skotila. Potem pa je živela zunaj okrog hiše na zelo veliki parceli.
Logiran
pia264
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #25 : sobota, 15.11.2008 : 12:09:40 »


Miša jo gre vsake toliko povohat, potem gre stran. trenutno obe spita na postelji, Miša v spalki, Humpi pa na blazini, pol metra narazen sta. Miša pa vsake tolk pokuka izpod spalke proti njej. se ti zazdi kot da prvič vidi drugega mačka.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : sobota, 15.11.2008 : 13:09:24 »

Lp Humpi in njenim, vas selim v arhiv, imate pa vso pravico  Cheesy javit se med horjulčki.
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Humpi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines