mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:55:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bojči/Škofja Loka
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bojči/Škofja Loka  (Prebrano 20875 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #15 : ponedeljek, 06.10.2008 : 19:53:57 »

Intersenti za posvojitev, ki se sprehajate po teh straneh - dajte ne spregledat tega...

je krasen, mlad, prijazen in popolnoma nekonflikten kuža. Razume se z ostalimi psi v zavetišču in s svojima cimroma uprizarja prave dirke okrog pesjakov, kadar se le ponudi priložnost. Je aktiven in družaben kuža, ki bi si želel čim več časa preživeti s svojimi ljudmi, kot član družine. Smiley

...ker vedno bo kdo manj črn, z daljšo dlako, zanimivo pobarvan. Bojči ima pravico imeti svoj dom kot vsi ostali.

Lp, Maja
Logiran
Zaphod
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #16 : ponedeljek, 27.10.2008 : 19:58:12 »

Bojču črna barva pravzaprav zelo pristoji. Kakšno drugo, manj obstojno, bi mu odpihnilo Smiley
In prav ganljivo se zna zahvalit za igro in priboljske. Zleze v nahrbtnik, če tam ni ničesar več, pa v naročje.  Cheesy

LP
Logiran
Amaja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 190


« Odgovor #17 : sreda, 12.11.2008 : 20:35:42 »

Bojèu èrna barva pravzaprav zelo pristoji. Kakšno drugo, manj obstojno, bi mu odpihnilo Smiley
Grin

Jaz pa ne morem verjeti, da je že več kot 3 mesece, od kar sem videla tega prekrasnega in prisrčnega fanta... in da še vedno ni posvojen  Huh
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #18 : nedelja, 16.11.2008 : 19:58:16 »

No, vsi tisti, ki ste zeleli posvojitivi Flipa (pa vam ga je moonbeam tik pred nosom speljala), imate na voljo se  eno verzijo crnega, energicnega doborovoljčka - Bojčija  Cool Glede na to, da se je ob Flipu pojavil naval navdusenja, potem vas niti Bojči ne bo razočaral, ker je prav tako krasen pes. Sicer neroden, ampak vseeno krasen  Smiley

Njegova edina želja je, da je blizu človeka. Ko je prišel v zavetišče, je bil glede tega skoraj da "neznosen", ker se je res dobesedno prilepil nate. Eden tistih torej, ki bi zate naredil vse - ni samosvoj, ni trmast, ko te pogleda, ves da bi zate skocil tudi v prepad, le da ga bos imel rad. Svoj pesjak si je delil ze z kar nekaj drugimi psi, ki pa so vsi oddani, le se Bojci ostaja. Vcasih postane zelo tezko gledati v zavetiscu tiste pse, ki so popolnoma posvojljivi...ker se ti iz srca zasmilijo. Pa jim nic ne manjka, imajo vsega dovolj, le svojega cloveka nimajo. In Bojcju pomeni najvec ravno to - clovek - nekdo, ki ga bo imel rad, gledal filme z njim, zjutraj reseval svoje copate, ki jih bo Bojci ali skril, scefral ali pa kar oboje, nekdo, ki bo dirkal domov iz sluzbe, ker bo vedel, da ga doma caka en in edini Bojci. Kako naj mu damo to?

Rad ima druge pse oz. se sploh ne obremenjuje z njimi, rad se tudi afna. In zna bit tudi neroda, taksna ob kateri ne mores ostati resen Smiley Vesel je vsake drobtinice v hrani ali ljubezni...in ostaja brez svojega cloveka. Se kar. Ker v zavetiscu ne trpi, ker je crn, ker je dobrovoljcek kar "izgine" iz misli...ah sej res, Bojci je se tudi tu. Ker je neproblematicen, ker je prilagodljiv, ker je vesel vsega....pa mu te krasne karakterne znacilnosti pomagajo? Ocitno ne prav veliko. Se en vesel crn pes, kaj pa drugega.

lp, Maja
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #19 : nedelja, 16.11.2008 : 20:30:31 »

Oh joj.... Maja, zelo lepo si tole napisala! .... 
 Sad Žalostno je. Tako čudovit pes, pa ni posvojen samo zaradi barve dlake... Eh...
Tale slika je meni VAU - čudovit, lep pes. Prav zares simpatičen Smiley

In spet lahko jokam, ker še ne morem posvajati.... Ko bom posvajala, bo z mano odšel en takle kosmatinček.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : nedelja, 16.11.2008 : 20:31:25 »

To ni Bojči.
Logiran

the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #21 : nedelja, 16.11.2008 : 20:42:38 »

Oh, trapasta jaz (se opravičujem!! sram), itak sta pa ista Cheesy Samo da se Bojčija na nobeni drugi sliki ne vidi tako od blizu. Krasen je... na vseh fotkah...v živo pa verjetno še lepši Smiley
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #22 : nedelja, 16.11.2008 : 21:04:55 »

Ker v zavetiscu ne trpi, ker je crn, ker je dobrovoljcek kar "izgine" iz misli...
... kar sicer ni čisto res. Ravno sem razmišljala, kako zanimivo podoben okus za pse imava z Moonbeam.  Shocked Da ne dolgovezim... bom prilepila en odlomek iz maila, ki sem ga pred 2 tednoma poslala Royalty:
"Pa bo že boljše, enkrat. Zdaj je celo mož doma (je bil prej 2 meseca na terenu) in za praznike imam vse tri dni prosto, hura. Tako sva celo prišla do krajšega pogovora o psu. Malo sva gledala Bojčija in Flipa. Zdaj, ko nimamo več Dodota, svetla barva in dolga dlaka niso več pogoj; on je imel pač rad manjše, svetle in dolgodlake pse. Ampak, dokler nimam zagotovljenega prostora v svojem urniku, ne bom niti spraševala. Če vmes kateri najde dom, toliko bolje zanj. Ker nekaj na silo res nima smisla."

Mu res želim, da bi ga še kdo opazil. Nekdo, ki bo imel zanj prostor in čas. Da ne bo fant ostarel, preden se pri meni razmere izboljšajo in bi se lahko zanimala za posvojitev.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #23 : nedelja, 16.11.2008 : 21:10:45 »

Tega Bojčija sem pa lahko tudi sama spoznala in malo počohala. Tudi krasen pes. Malce bolj zadržan kot Flip, a krasen prijatelj. Ima tako luškano glavico. Držim fige, da se kmalu tudi zanj najde kavč. Upam, da ne pogreša Flipa preveč. Drži se Bojči   Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #24 : ponedeljek, 17.11.2008 : 00:02:03 »

Malce bolj zadržan kot Flip, a krasen prijatelj.

Flip je bil takoj pred tabo in te gledal, kot da je priključen na elektrarno  Smiley Bojči je bolj nežna varianta...se bolj "pohlevno" postavi pred tebe, kot da se na smrt boji, da mu bos kaj naredil, ampak se ti obenem zrine v narocje  ala "ne vem kdo si, prvic te vidim, ampak jaz te mam toooooook raaaad, a mas ti tud mene??"  Smiley Smiley Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #25 : ponedeljek, 17.11.2008 : 00:14:55 »

Flip je bil takoj pred tabo in te gledal, kot da je priključen na elektrarno  Smiley Bojči je bolj nežna varianta...se bolj "pohlevno" postavi pred tebe, kot da se na smrt boji, da mu bos kaj naredil, ampak se ti obenem zrine v narocje  ala "ne vem kdo si, prvic te vidim, ampak jaz te mam toooooook raaaad, a mas ti tud mene??"  Smiley Smiley Smiley

 No, pa si spet zadela bistvo. Tole ti gre pa dobro od rok. Opisovanje  Smiley  In ja, res je. To je Bojči.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #26 : ponedeljek, 17.11.2008 : 12:13:02 »

No, pa si spet zadela bistvo. Tole ti gre pa dobro od rok. Opisovanje Smiley In ja, res je. To je Bojèi.

ja, Gargamelca obvlada - in potem si jih živo predstavljaš kako ga biksajo Cheesy Cheesy

Bojči zlati, tudi tebi bo ratalo. samo močno upam, da čim prej Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #27 : ponedeljek, 17.11.2008 : 13:00:04 »

presneto, tale Bojči...Berem, kako je krasen po karakterju, pa tudi "na uč"  mi je všeč (no mogoče malo velik, ampak že moja kuža me navaja na malce "večje" pse Cheesy) , pa iz mojega (bivšega, a vendar vedno mojega) kraja prihaja...
Kako se pa Bojči razume z mačkami? In mladimi pasjimi norčki (oz.noricami, da povem še spol)?
Ne morem nehat verjet, da bom lahko vendarle še kdaj ponudila svoj dom kakšnemu najboljšemu mulcu - horjulcu!

Kakorkoli - srečno, Bojči, upam, da te čimprej opazi tvoj človek. Moraš bit res faca, glede na vse zapisano. Kiss Pa če se lahko še malo dobronamerno pohecam - še barvno pašeš na čisto vsak kavč! Smiley

Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #28 : ponedeljek, 17.11.2008 : 13:19:10 »

Kako se pa Bojči razume z mačkami? In mladimi pasjimi norčki (oz.noricami, da povem še spol)?

na to bo verjetno znala bolje Smetka odgovort, ampak verjetno ga ne bi motile. Pasji norc(k)i so pa dobrodosli  Smiley Ima Bojci tudi malo norca v sebi Wink Rad se igra z drugimi, tako zelo...samo da lahko tece, pa tuje repe/tace lovi, taksen v osnovi zelo neskodljiv, prijazen pes.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #29 : ponedeljek, 17.11.2008 : 13:30:55 »

ps. pa pameten je tudi, se ga da nekaj naucit  Wink ko je treba nazaj v pesjak, se odzove na odpoklic...ce ne prvic, pa drugic  Smiley
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bojči/Škofja Loka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines