mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:54:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bojči/Škofja Loka
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bojči/Škofja Loka  (Prebrano 20877 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #30 : ponedeljek, 17.11.2008 : 14:16:08 »

A Bojci in macke Smiley To je pa verjetno tko kot Flip in macke, a ne Smetka  Roll Eyes  Bojci, Flipi te pozdravlja.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #31 : torek, 09.12.2008 : 01:11:08 »

No, a ne bo noben Bojcija posvojil?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #32 : torek, 09.12.2008 : 07:48:49 »

Gargamel, a se ga hoces znebit, ker je crn, a ne?  Roll Eyes
Bojci tko zelo ti privoscim kavc, da kr boli. Pa se vedno razmisljam kako.... Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #33 : torek, 23.12.2008 : 22:54:40 »

Jaz pa čusto zares ne razumem, kaj imajo ljudje proti črnim psom (in mačkam). Pa saj so najlepši! Pa črne dlake se manj vidijo na oblekah kot blond. Pa sploh so taki srčki!

Bojči,  dej pejd že na en kavč pa nehaj pri Poloni gužvo delat. Praznično srečo ti želim - pri nas držimo vse tačke zate. Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #34 : ponedeljek, 29.12.2008 : 10:22:57 »

A Bojcija je tudi kdo skrtacil Smiley?
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #35 : ponedeljek, 29.12.2008 : 14:43:07 »

Smiley
Samo parkrat smo ga "opomnile" naj umiri igranje s cimro Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #36 : ponedeljek, 29.12.2008 : 18:09:48 »

Sej sem vedela, da je ostal prezrt  Roll Eyes
Ga bom kr sama prsla, ko bomo v tistih koncih  Wink upam pa, da ga kdo prej posvoji.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #37 : ponedeljek, 29.12.2008 : 18:13:52 »

upam pa, da ga kdo prej posvoji.

a ga ne bi kar ti? dva problematična psa sta isto kot eden, samo da sta dva Roll Eyes Tongue
(res, govorim iz lastnih izkušenj Cheesy)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #38 : ponedeljek, 29.12.2008 : 18:19:45 »

Pa da mi stanovanje sesujejo, ki sploh ni moje. Se Polona je rekla,da tale dva nista za skup. Pa sej ne, da bi jo poslusala, bi ga vzela Smiley , ampak ce bi bila na svojem bi se marsikaj spremenilo. Macke se se da švercat, psov pa ne  Undecided. Aja maja, tvoji dve izkusnji tehtata skupaj 15.kg. A ti posodim Flipa za eno nepozabno,neukrotljivo izkusnjo?  Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #39 : ponedeljek, 29.12.2008 : 18:28:23 »

hehe... te malo hecam Wink
s Flipom imam že kar nekaj izkušenj - pa si ne želim novih (razen tisti, ko boš tudi ti zraven Tongue) Grin Grin Grin

Bojči bi pa res že lahko počasi dom dobil. Je kje kdo, ki bi enega črnuha? Takega, fajn črnuha?
 Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #40 : ponedeljek, 29.12.2008 : 18:36:09 »

Bojči je  lušen dolgonogi fotomodel, s kratko pristriženo frizurico po zadnji modi. S posvojitvijo tega manekena ne boste imeli veliko dela z razčesavanjem dlake, skrbel bo tudi za vaše psihofizično zdravje. Je namreč športen tip, tudi zelo družaben, brihten pa itak ko strela.

Ko boste šli z njim v šolo, boste gotovo najbolj ponosni pasji starši daleč naokoli, ker bo definitivno predsednik debatnega krožka, pa pri fizkulturi bo aktiven, prepričana sem, da bo pokazal tudi kak skriti umetniški dar, saj je rojen za stand-up komika.

Torej vsi obiskovalci Bojčijeve teme, ki iščete svojo štirinožno pasjo dušo, tule ga imate! Bojči, črnolasec z globokim pogledom vas bo gotovo omrežil.
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #41 : sobota, 03.01.2009 : 23:53:07 »

  Cheesy že v nekaj dneh se bo morda snežna odeja odebelila in Bojčiju želim ta pravega lastnika, da bi se lovila  in valjaja po beli odeji!
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #42 : nedelja, 04.01.2009 : 11:54:41 »

Jaz pa mislim, da je tudi že čas, da pogledamo resnicci v oči. Čudi me, da nihče ni sam opazil, da je Bojči najplemenitejšega, yorkširsko šnavcerskega porekla. Sami vrhunski, razstavno uspešni primerki, kamor se obrneš Cool Tongue
Logiran

miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #43 : nedelja, 04.01.2009 : 12:19:50 »

Binulja, prav imaš. Pa je res zelo podoben velikemu šnavcerju. Ista oblika glave, ista frizura, iste dolge noge... Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #44 : nedelja, 04.01.2009 : 12:32:58 »

Jaz sem si vedno želela šnavcerja  Roll Eyes. Sej, če ga kdo prej ne odpelje, bo pa pač mene čakal. Še žal vam bo. Jaz lahko jutri zadanem na lotu in si kupim hišo. Pol imamo pa prostora kolker hočeš.  Cool
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bojči/Škofja Loka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines