mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:20:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: No, tkole - dost je
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: No, tkole - dost je  (Prebrano 12947 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #30 : četrtek, 31.07.2008 : 07:50:55 »

Smetka, je torej to rešeno?
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #31 : petek, 01.08.2008 : 12:26:49 »

Sem samo radovedna Smetka če smo dogovorjeni za samičko ali se je kje našel še kak drug prostor zanjo? 
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #32 : nedelja, 03.08.2008 : 00:55:09 »

Smetka, mene pa zanima kolk so stari?  Smiley
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #33 : nedelja, 03.08.2008 : 06:37:24 »

Smetka, mene pa zanima kolk so stari? Smiley
Stari so 5 mesecev ...
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #34 : nedelja, 03.08.2008 : 06:43:13 »

Iz lastnih izkušenj! Komot jih vzamete začasno k svojim v stanovanje (ne garažo, ker tam se ne naučijo sobivanja z živalmi in ljudmi). Pri nas z malimi ni nobenega problema, za hrano veliko bolj potrpežljivo čakajo kot veliki (danes čez noč je zmanjkalo celo briketov, jaz sem pa zjutraj malo potegnila). Posebej zato, ker bo Smetka poskrbela, da bodo zdravi, cepljeni, negativni na vse in še več.....

Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #35 : nedelja, 03.08.2008 : 17:25:31 »

Predvčerajšnjem in včeraj sem dobila mala zavrženčka, ki jih trenutno rešujem bolhic, glistic, prehlada, vnetij,... Tako, da če je možnost Smetka bi te prosila, če lahko malo mucico vzame  kdo drug. Trenutno imam namreč full house...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #36 : ponedeljek, 04.08.2008 : 13:01:37 »

Vsi trije negativni na Felv in FIV, pod lučko ne svetijo, samica sterilizirana, samčka kastrirana.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #37 : nedelja, 10.08.2008 : 19:07:07 »

Siv tigrček gre jutri k Amaji v začasno oskrbo, druga dva ostajata v zavetišču, vsi trije iščejo dom.
Logiran

Amaja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 190


« Odgovor #38 : ponedeljek, 11.08.2008 : 11:59:20 »

Mali te pusti pozdravt. Sicer bi izredno rad to sam natipk45al (kot vidiš)  Grin, ampak bo najbrž bolj razumljivo, če kar sama to naredim. Skratka res izredno prijazno87 bitje. Takoj se je vklopil. Non stop bi se igral, prede pa itak samo da ga pogledaš. Aja no, pa ker ima trenutno več pozornosti tipkovnica, že pleše po njej.  Roll Eyes Boljše tolažbe si ne bi mogla izmislit. Hvala za ta zakladek, Smetka!
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #39 : torek, 12.08.2008 : 09:03:22 »

Včeraj sem na kratko spoznala tegale malega žabca. V avtu je zelo zgovoren. Želel me je prepričat, da bi bilo boljše it peš ali pa je imel samo opombe, ker ga je moral deliti s psom in mi je dopovedoval naj ga vendar vržem ven (psa namreč), pa ga jaz kot blondinka pač nisem razumela Wink Grin. No kljub debatiranju je ob vsaki moji besedi in čohcu čez vratca transporterja na veliko vklopil mašino in preeeedeeel. Cukr za požret.
lp
T.
p.s.: Mulo uporablja veliko črnega eyelinerja, tako da bodoči posvojitelj hitro po nakupih Wink Grin
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #40 : petek, 22.08.2008 : 18:14:00 »

Ostala dva mulčka sta danes prišla k nam v začasni dom Smiley. Sta že jedla kuhanega piščančka, zobala briketke in pila kozje mleko. Psov se nič ne bojita, igrata se tudi že Cheesy. Pa oba sta seveda ful prijazna in scrkljana Kiss Kiss Kiss. Fantek me prav pride fehtat, da ga vzamem v naročje, punčka se je pa tudi prej stiskala k meni na kavču Kiss. Tigrici se sicer nekaj delata da hočeta pihat na njiju, amapak je prej Helga že umivala fantka po glavi Grin. Moram jima čimprej dat ime, da ne bosta skoz fantek in punčka Tongue. Fotke bojo takoj, ko usposobimo digitalca.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #41 : ponedeljek, 25.08.2008 : 11:16:13 »

Smetka, jaz bi za moja dva odprla temo kar v mucah v Kajinem kotičku, pa naj bo kontaktna številka moja, če se strinjaš? Tebi telefon tako zvoni že non-stop...

Ta tema gre lahko potem v arhiv...

Kaj pa za Amajinega tigrčka? Boš ti odprla novo temo?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #42 : ponedeljek, 25.08.2008 : 18:29:39 »

Jo bo Amaja. Itak se strinjam, lp.
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #43 : ponedeljek, 25.08.2008 : 18:32:18 »

Super Smiley.
Logiran
Giga
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


« Odgovor #44 : ponedeljek, 25.08.2008 : 19:05:23 »

Lepo da je rešeno.  Smiley
V prvi fazi pa se je za "evtanazijo" odločil tisti, ki jim ni preprečil prihoda na svet...

Njim je tako vseeno,al ga sam ubije al ga pa potem drugi evtanazirajo.  Undecided

ZA ZJOKAT!  Cry

Pa ko berem take teme, nevem kam bi se dala od jeze in grozote. Kar na jok mi gre. Pa kje sploh živimo?  Cry

Lp


Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: No, tkole - dost je
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines