mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 01:54:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Saj jih je samo 5/Domžale
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Saj jih je samo 5/Domžale  (Prebrano 23338 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #75 : sreda, 27.01.2010 : 16:02:27 »

Situacija je taka: res smo že polni bušk in to kar vsa ekipa. Najprej se Samo spoprijateljil z moško ekipo (moj fant in naš mačkon) potem pa še z žensko (jaz in naša pesa). Dotik je pri tem mačku "magic touch". Če ga začneš čohat se prilima nate kot čigumi, drugače je pa še malce plašen in čepi pod radiatorjem. Ko bo dovolj sproščen za fotkenje se javimo v horjulčkih. Ne morem verjet, da je bil tak carski maček kot je Samo, skoraj dve leti v zavetišču  Huh Pa, da ne izgubljam besed o tem kako je lep  Cheesy
Logiran
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #76 : torek, 09.02.2010 : 14:37:30 »

Citat
Tigri so za nekoga, ki zeli macka iz reklame - resno. Vedno bodo okoli vas ali na vas, dajali buc in delali druzbo.
  bravo
Se povsem strinjam. Sploh tile Domžalski, če sklepam po našem Samotu. Takega mačka ne najdeš vsak dan! Upam, da se čimprej najde naročje še za preostala dva tigra.  Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #77 : nedelja, 14.02.2010 : 12:55:17 »

Sem vsestransko uporaben... v teh mrzlih zimskih dneh baje še kako prav pride kučma. Torej... TA DAM 


Foto: Nutella
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #78 : ponedeljek, 15.02.2010 : 17:37:07 »

Aa, ne se jezit, vsake toliko pogledam kaj se najde v Horjulu, KAKŠEN HUD MAČEK!! A samo na sliki izgleda večji ali je dejansko?
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #79 : ponedeljek, 15.02.2010 : 17:47:25 »

Je kar konkreten mačkon, ampak ni nadstandardni.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #80 : ponedeljek, 08.03.2010 : 13:00:44 »

Še en išče dom.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Saj jih je samo 5/Domžale
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines