mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 08:20:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Nas mali ponoci joka
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nas mali ponoci joka  (Prebrano 25570 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kayla
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #60 : torek, 12.08.2008 : 05:27:54 »

Moja mala psička ponoči joka in se ne pomiri dokler ne grem k njej in jo prenesem v stanovanje (spi v boksu) venda pa se pomiri in zaspi le takrat ko sem ob njej , potem k grem proč pa se vse ponovi.  sice pa civili tudi čez dan ko jo damo v boks, ker jo hočemo navaditi da mo v boksu in tudi sama če z dan . prosim če mi lahko kdo svetuje kako se jo navadi da bo ponoči mir, ker sem že čisto neprespana.

 Huh
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #61 : torek, 12.08.2008 : 06:46:16 »

kayla,
dobrodosla na forumu.

Preberi temo v celoti, o navajanju na boks preberi TOLE TEMO in se malo pobrskaj podforum vzgoja. Nasla bos veliko uporabnega.

Iz tvojega pisanja izhaja, da pes navaja tebe in ne ti njega.  Grin
Psa je potrebno na boks navajati postopoma in skozi pozitivno motivacijo.
Pes cvili in ti prides k njej? Kaj si naredila? Potrjujes njeno cviljenje, saj si naredila tocno to kar je hotela. No, mogoce bos odgovor nasla TUKAJ
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Asika
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #62 : petek, 11.07.2014 : 07:55:31 »

živjo ,mi pa imamo naslednji primer jok in cviljenje na sploh v zaprtem prostoru ...vzunaj ni problema spat na deki bit tih in priden star je 2 meseca ampak problem je vrjetno tukaj da tam ko smo ga vzeli je bil skoz zunaj niso ga imeli notri v hiši ampak lepo zunaj pasja uta mama in še 6 mladičkov.prva noč spanje od polnoči do 6h zjutraj potem sprehod pa dalje do 10h dopoldne ..Naslednji dan pa kap tuljenje vsake 3 ure sem hodila dol da ga umirim in utišam da ne zbudi cele hiše ....zdi se mi pa da moj fant dela veliko napako naslednji dan 3 dan sem rekla jest grem spat pa naj joka kukr mu je volja se bo že moral navadit no in kaj me je pričakal zjutraj ko sem se vstala ena velika kosmata rit pred mano in to se zdaj dogaja vsako noč ga on prinese gor bolj ko razlagam to je napaka ker se bo navadu in bo skoz bilo tko ....ni res ?

prejšnjega smo dobili pri 6 mesecih in ni bilo nobenega problema ponoči je spal ko top bil je čisto tiho
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #63 : petek, 11.07.2014 : 08:13:58 »

To, da 2 mesečni mladič po parih dneh v novem domu ponoči joka, ker je sam, je popolnoma normalno.
Ni problem v zaprtem prostoru. Dejstvo je, da pač ni navajen biti sam.
Osebno sem proti, da se 2 mesečnega mladiča pusti jokat.
Če ne želiš, da je z vama v spalnici, potem je rešitev, da par dni spiš pač ti, ali pa tvoj fant v prostoru, kjer bo spal on.
Jaz sem se za prvih 14 dni pač preselila v dnevno na kavč, in je bil mir. Ker se je v 14-ih dneh navadila novega doma in našega ritma, tudi ni bilo nobenega problema, ko sem se preselila nazaj v spalnico.
Računaj pa, da 2-mesečni mladič ne more držati lužice celo noč. Kar pomeni, da je lahko vzrok v joku tudi, da ga pač tišči lulat.
Priporočam uporabo kletke, kjer mu urediš čisto njegov "varen kot". Vse informacije o tem so že na voljo na forumu, samo malo moraš pobrskati.
Veliko užitkov z malo kepo in srečno!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #64 : petek, 11.07.2014 : 08:18:17 »

Se strinjam z nasveti SinM ...

P. S. Pa kakšna vejica tu pa tam tudi ne bi škodila. Ne zaradi moje kaprice, pač pa zaradi razumevanja vsebine. Undecided
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #65 : petek, 11.07.2014 : 08:38:42 »

Zadnjič sem na FBju zasledila krasen izraz - da so psi ˝social sleeperji˝, torej radi spijo v družbi. Naša prva psica je ob prihodu k nam jokala ko dež, ker je bila sama v prostoru. Na polovici druge noči smo jo preselili v spalnico in od takrat naprej tudi pisknila ni več, z nami spi v spalnici v svoji postelji in to je to. Ko smo pripeljali naknadno še drugo psico, smo jo samo priključili taprvi v spalnici. Prvo noč je malo hodila naokoli, vohala in piskala, potem pa nikoli več in tudi ona spi z nami v spalnici v svoji postelji.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Nas mali ponoci joka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines