mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 02:51:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Preša/Loška dolina
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Preša/Loška dolina  (Prebrano 12009 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lumpa
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #15 : petek, 15.08.2008 : 07:31:53 »

Če lahko zapustiš žival, lahko zapustiš tudi človeka.
To so ljudje brez srca in brez glave.  Undecided

Ljudje smo še zelo daleč od kakšne evolucije. Žal..

Za Prešo pa se je najhujše že končalo. Ji želim en dober dom, ko se pomiri.. Kiss
Logiran
ifos
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #16 : petek, 15.08.2008 : 07:51:30 »

groza, ne morem verjet...psički želim dober dom in da ne sreča več takih ljudi.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #17 : petek, 15.08.2008 : 09:16:27 »

Da vas ni sram.

Ni jih.
Logiran
samojedček
otrok do 14 let
*
Sporočil: 25


« Odgovor #18 : petek, 15.08.2008 : 10:22:29 »

pa sj ne morš vrjet. pride lastnica obljubi da jo bo pred oddajo cepila in sterelizirala potem pa greš skozi vas pa vidiš isto psico lahko bi rekli "kr enmu"oddano Angry Angry Angry Cry
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #19 : petek, 15.08.2008 : 10:29:16 »

O joj, joj... Očitno so jo res imeli radi: dovolj, da se niti niso pozanimali kam je šla. ''Da ji je bojda lepo'' -  Angry Sad Shocked

 Lips Sealed
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #20 : petek, 15.08.2008 : 10:34:41 »

Hm, slovenska mentaliteta je pač bolj pri dnu bi se reklo.  Cry
Vendar pa, če pogledam še z druge strani, VEDO, da obstaja zavetišče, kjer so dobili pravilne informacije. Na nivo mentalitete pač kaže njihovo neupoštevanje vsega priporočenega. Torej, še vedno smo nekje zelo blizu dna.
Vseeno pa (ČEPRAV SE NE STRINJAM Z NJIHOVIM DEJANJEM PO KLICU NITI RAZMIŠLJANJEM) mi to daje malo upanje, da ne delujemo čisto zastonj z ozaveščanjem. Svetel žarek..... v dno teme.  Smiley

Dragi Preši pa hitro okrevanje in najtoplejši dom na svetu! Z najboljšim kavčem.  Kiss

"Ljubečim" lastnikom pa kot je že bilo omenjeno tisto o vsaki riti in palicah, v to sploh ne dvomim!

Smetka, tebi pa veliko volje!
Polonak
Logiran
tayra
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 202


« Odgovor #21 : petek, 15.08.2008 : 10:43:16 »

Nimam besed,  :'(da napišem kaj si mislim o takih ljudeh, to za mene niso več ljudje !! Angry Angry Angry

Psički pa želim čimprej nov dom in dobre posvojitelje.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #22 : petek, 15.08.2008 : 17:48:32 »

luna7, jaz se žal ne morem strinjat s tistim o svetlih žarkih upanja.

meni je celoten potek zadeve v stilu ''naj se kdo drug ubada s psom, jaz se ga hočem losat, pol me ne briga več, kaj se godi z njim''. ljudi ne briga, direkt ubijat nočejo, tako da naredijo tisto, kar je (v njihovi glavi) za malenkost ''boljše'' (kar je seveda relativno). psa hočejo uturit zavetišču, ker jim ne rata, ga dajo kr enemu in to je to. po liniji najmanjšega odpora, kakor tudi v tistem letu, ko je žival bila pri njih. formalno je zadeva ok, žival ima dom, zanjo je ''poskrbljeno''. če bi šlo za katero drugo zavetišče, ki po 30-ih dneh evtanazira, pa bi sprejeli psico, pa ne bi bila oddana... dvomim, da so prišli k smetki, ker so vedeli, da zdrava psica pri njej ne bo evtanazirana. po mojem tak tip lastnikov pride v zavetišče in misli, da bodo sprejeti z rdečim tepihom, ker psa niso dali ustrelit. zna pa bit, da je v ozadju kalkulacija, da dajo za bencin do zavetišča manj kot za lovčevo uslugo...

lepi žarki se pojavljajo, seveda, sčasoma čedalje več, a žal jih jaz v tem primeru ne vidim.


nekega dne, ko se bom selila na podeželje, bom resno razmislila o loški dolini... sej ''krasne'' ljudi se najde povsod, ampak tam morajo bit prav zbrani na kup taki biseri.  Angry   (pa ne želim koga užaliti, ampak nekaj takih lepih zgodb se mi naniza v spomnin, v čudovito ogrlico človeške neobčutljivosti in egoizma.)
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #23 : petek, 15.08.2008 : 19:36:01 »

Tole je pa ena XXL izvedba "wall-terierja" Kiss ..... hecna babnica, ki še ne ve točno, kam pes taco moli...









S Smetko pa že oblikujeta neko svojo vrsto komunikacije.... Smiley Smiley









Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #24 : petek, 15.08.2008 : 19:40:40 »

Joj, in za tole so ljudje poskrbeli, da trpi...  Angry  Grrrrroza!  Kako so lahko takšni sposobni kakršnega koli čustva. Hladni kot led  Sad  Ah...
Preša  Kiss
Logiran
samojedček
otrok do 14 let
*
Sporočil: 25


« Odgovor #25 : petek, 15.08.2008 : 19:58:15 »

uuuuuu Shocked pa napredujete Smiley
pa s zmer n morm vrjet.
nekaj tako lepega in prijaznega leži na dvorišču za povrh pa še mal ketne okol vratu Angry Angry Huh Undecided
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #26 : petek, 15.08.2008 : 20:04:11 »

Ja, Sarabenji, žal se moram strinjati s tabo, tale Preša je pa res imela srečo, da je odšla v "dobre roke" v dolino Butalsko. Če je ne bi pravočasno našla Smetka ...  Kolikor jih poznam, jaz tega s prešo sploh ne bi vzela kot skrajni cinizem, no ja, mogoče so sposobni le še treh milostnih strelov, marsikateremu Butalcu  pa se to zdi že  sentimentalizem. Tudi jaz nočem posploševati in žaliti, ampak vem za nekaj takih zgodb iz tistih krajev...
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #27 : petek, 15.08.2008 : 20:06:29 »

Lepa psica, res! Kiss
Logiran

monikab
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 117


« Odgovor #28 : petek, 15.08.2008 : 20:13:21 »

Sem prebrala celo temo - me nič več ne preseneti. In bi kaj napisala, pa ne bom.

So mi pa gornje slike povzročile solzne oči kot že dolgo ne. Smetka, kapo dol!

lep večer,monika



Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #29 : petek, 15.08.2008 : 21:24:45 »

Spet se mi je neka čudna vlaga prikradla v oči ob zgornjih fotkah. Smetka  Kiss
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Preša/Loška dolina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines