mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:43:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tačka
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tačka  (Prebrano 18328 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #60 : nedelja, 22.06.2008 : 20:06:19 »

Tacka,
nama dobro dene bivanje na vrtu, a ne. Sem bila zelo zadovoljna, ko sem videla, da ti gre tako dobro, kot meni. Ampak, tisti malček na zadnji sliko, a bi mi ga kdaj malo posodila. Človekov take velikosti pa v mojem domu ni. Haha
LP Kuki
Logiran
sirena
midi
**
Sporočil: 59


« Odgovor #61 : nedelja, 22.06.2008 : 20:25:08 »

Ampak, tisti malček na zadnji sliko, a bi mi ga kdaj malo posodila. Človekov take velikosti pa v mojem domu ni. Haha
LP Kuki

Saj se hecaš, kajne?Smiley Ne dam nobenega, sploh pa ne mojih ljubih malih človečkov, je pa res tudi, da ga pa čez seniorje ni. Moja gospodarja sta oba v pokoju in ni lepšega, kot da se lahko človek, pardon, pes, zjutraj pošteno naspi, nato še malo pocrklja, ob deževnem vremenu pokuka ven ravno toliko, da zmoči tačke, in ima ves dan družbo. S temi ta mladimi pa je tako, saj veš ... venomer frlijo nekje naokoli;)   

Lepo bodi, tvoja Tačka
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #62 : nedelja, 07.09.2008 : 11:21:02 »

Danes sem pa v Tivoliju srečala Tačko. Cheesy Že od prej sem vedela, da se odlično znajde pri hoji, ampak prvič sem videla, kako tale koka šprinta. Trava je kar frčala po zraku, ko je tale horjulska strela švisnila mimo. Shocked Je pa še vedno prijazna, pridna, simpatična, lepa in oh in sploh kužica in ima zelo prijetno skrbnico, ki je seveda čisto navdušena nad njo. Cool
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tačka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines