mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:16:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psica z mladičem iz Stražišča pri Kranju
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psica z mladičem iz Stražišča pri Kranju  (Prebrano 8509 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
drobižek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 121


« Odgovor #15 : petek, 29.08.2008 : 17:44:23 »

To psičko sem velikokrat srečala na poti na Šmarjetno goro. Psička je izredno prijazna. Vedno, ko me je zagledala, da grem mimo hiše, me je na poti nazaj čakala na vogalu v upanju, da bi dobila kakšen priboljšek. Včasih sem ji odstranila kakšnega klopa. Mladiča oz. mladiče nisem nikoli videla, je pa res, da me že nekaj časa ni bilo na Šmarjetni gori, ker nanjo hodim večinoma v času šole.
Logiran
JoyNuskaUla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #16 : sobota, 30.08.2008 : 07:20:15 »

Če veš pri kateri hiši te je čakala je dokaj enostavno ugotoviti kdo je oziroma je bil lastnik... ;)Pogled na poštni nabiralnik, pogovor s sosedom?

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : ponedeljek, 01.09.2008 : 14:32:26 »

Kala in Šejk sta vrnjena lastnici. Šejk bo oddan, zato tema do takrat, ko bo našel nov dom, ostaja med aktualnimi.

Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psica z mladičem iz Stražišča pri Kranju
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines