mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 13:27:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: entlebucher
Strani: 1 2 3 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: entlebucher  (Prebrano 27090 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dante
gost
« : petek, 28.06.2002 : 06:45:40 »

kje ste entlebucherji ? a kdo ve kaj o tej pasmi ? kdo ima pri nas entlebucherja ?
Logiran
ales
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 11


« Odgovor #1 : petek, 28.06.2002 : 12:20:03 »

hvala. sem pogledal. mogoce se kdo drug kaj ve ?
Logiran
ales
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 11


« Odgovor #2 : sobota, 29.06.2002 : 08:44:47 »

Se nekaj : a se je mogoce kdo udelezil letosnje razstave CAC v Grosuplju ali CACIB v Portorozu ? Zanima me namrec, ce je tam bil razstavljen tudi kak Entlebucher. Ce je, naj prosim zabelezi podatke o razstavljavcu, ki jih lahko najde v razstavnem katalogu. Hvala !
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #3 : sobota, 29.06.2002 : 08:53:44 »

dante,
v Grosuplju ni bilo nobenega entlbucherja, v Portorozu pa je bil eden. Zal v tem trenutku ne najdem portoroskega kataloga :-/ ampak ce se ne motim je to bila ista psicka, kot je bila februarja v Vrtojbi. to je psicka Calma Vom Scliernberg, roj. 20/04/01
O: Domino V. D. Vehfreud
M: Aurora Vom Ahornwald
Vzred.: Ilse Hugentobler (CH)
Last.: **
Logiran
ales
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 11


« Odgovor #4 : sobota, 29.06.2002 : 09:47:10 »

Hvala ! Ja, ***je navajal, da bi moral v Grosuplju nekdo razstavljati Entlebucherja. No, sicer pa se lahko vsak tudi zmoti. Ce pa najdes portoroski katalog, pa prosim preveri, ce podatki drzijo.

Ce se kdo drug kaj ve o Entlebucherjih, ali ima sam izkusnje, ali pa je celo lastnik, ali pa pozna kaksnega lastnika, naj kaj pove. Entlebucherji so res krasna pasma, in o njih je na webu tudi veliko napisanega, ampak fajn bi bilo, ce bi lahko kaj brali se v slovenscini, a ne ? Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #5 : sobota, 29.06.2002 : 11:01:46 »

Zivjo dante,

v Portorozu ni bilo nobenega entlebucherja, prav tako ne v Grosuplju (vsaj v katalogih ga ni).
Sem pa prebrskala ostale kataloge, ki jih imam (za lansko leto) in v njih je sledece:

CACIB Ljubljana, 28.-29.4.2001
in CACIB Portorož, 23.-24.6.2001
psicka AIRA ESSI, roj. 10/11/1998
O: Jacko vom Kutscherhof
M: Annie Scarlett from Bilihara Ranch

CACIB Lendava, 22.-23.9.2001
psicka CH. Heila von Garstnaeck, roj. 11/06/1996
O: Caesar vom Hugeli
M: Liesl von Zusamtal

Za Vrtojbo je ze napisala Sally, za Ljubljano 2002 pa naj se kdo pomaga, ker nimam kataloga.

V Kinologu, st. 4, april 2002, pise pod statistiko KZS, da je bil od 1.1.2001 do 31.12.2001 vpisan v rodovno knjigo 1 entlebucher, ni pa bilo nobenega legla.

Lp,
Logiran

ales
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 11


« Odgovor #6 : nedelja, 30.06.2002 : 20:36:41 »

hvala Jana. to pa je bilo izcrpno. sicer pa je nekaj razstav bilo tudi v nasi blizini (avstrija - graz, italija - ?, hrvaska - ?). a je bilo tam kaj vec entlebucherjev ? zgleda, da po razstavah sodec to ni ravno najbolj razstavna pasma, a ne ?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #7 : nedelja, 30.06.2002 : 21:53:38 »

uf, za tuje razstave pa rabiva se kaksnega pomocnika.

Torej, ce je kje kdo, ki ima kataloge iz tujine, pomagajte!
Logiran

NATI
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 305


« Odgovor #8 : ponedeljek, 01.07.2002 : 11:46:39 »

Ojla Dante, Smiley

Na internetu sem našla še eno zanimivo stran o entelbuscherjih (ima veliko informacij; poglej tudi med linke):
****

Kar pa se tujih razstav tiče, sem bila jaz v Avstriji, Nemčiji, Italiji, pa bom pogledala, koliko je bilo kaj entelbuscherjev na razstavah, a prav?

Ti sporočim čimprej ko bom mogla; ker imam kataloge doma.

Lep pozdrav,
Nati
Logiran
ales
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 11


« Odgovor #9 : ponedeljek, 01.07.2002 : 13:57:51 »

super nati! ti si dusa. ko bo cas poglej in povej. da vidimo koliko imajo okoli nas radi ENTLEBUŠKE PLANŠARSKE PSE. Roll Eyes
Logiran
NATI
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 305


« Odgovor #10 : ponedeljek, 01.07.2002 : 14:11:12 »

Ojla, Dante Cheesy

A veš, da so na spodnji avstrijski strani o švicarskih planšarskih psih objavljeni vsi rezultati z razstav v Avstriji in tudi predvidena legla in paritve:
****

Poglej pod Austellungen in Ergebnisse... Na klubski razstavi jih je bilo blizu 20 - to je pa kar lepa številka, a ne?

Za legla in paritve pa poglej pod Wurf in Deckmeldungen..

Bom pa po katalogih poiskala, koliko je kaj entelbuscherjev na razstavah v Italiji in Nemčiji, a prav?

Pa-pa, Wink
Nati
Logiran
NATI
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 305


« Odgovor #11 : ponedeljek, 01.07.2002 : 20:22:56 »

Zivjo Dante,

Malo sem pobrskala po katalogih tujih razstav, a žal v italijanskih in hrvaških nisem zasledila nobenega entelbuscherja, v madžarskem 3 iz Avstrije (ki se razstavljajo tudi na avstrijskih razstavah) in iz slovaške psičko od g. in ga. Liptaja kot je napisala že Jana. Sad

Je pa precej entelbuscherjev na nemških razstavah. Na letošnji VDH Europasieger razstavi, ki je bila maja v Dortmundu je bilo prijavljenih kar 22 entelbuških planšarskih psov...Če te zanima kaj več, morda vzreditelji, pa se še oglasi..

Zaenkrat izgleda da je entelbuških planšarskih psov največ v Švici, Nemčiji in Avstriji.

Pozdravček,
Nati
Logiran
Tone Hočevar
gost
« Odgovor #12 : ponedeljek, 01.07.2002 : 21:00:46 »

Spoštovani Dante
No nekaj literature u entlebuharjih imam v svoji kinološki knjižnici.Posebnega znanja in vedenja pa nesmeš pričakovati ne od mene osebne ne od kašnega "poznavalca",ker je pasma takole na razstavah še vedno eksotična to je redka.Nisem pa odkril zakaj so etlenbuharji bistveno dražji od apencelerjev.Sedaj ko ni dovoljeno več kupirati repov v pretežno vseh Evropskih državah so seveda etlenbuharji na močpostali podobni apencelerjem.Kolikor vem je precejšna razlika v karakterju.Apiji so zelo dobri dvoriščni čuvaji medtem ,ko so etlenbuharji,kot je meni znano pravi hišni ljubljenčki.Oprosti za nepravilno izpisovanje obeh pasem.Veselilo me bo ,če me boš obiskal in si v živo ogledal Apenzzelerje.
Logiran
ales
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 11


« Odgovor #13 : torek, 02.07.2002 : 11:31:58 »

hvala, NATI. sedaj pa res imamo kar nekaj informacij o entlebucherjih. imajo jih v svici, odkoder izvirajo, pa v nemciji in avstriji. glede na to, pa pasejo tudi v nase kraje, pri nas jim menda recemo ENTLEBUSKI PLANSARSKI PES, saj imamo tudi vse druge svicarske plansarske pasme. Bernije imajo tako povsod, tudi pri nas jih je veliko, lahko smo ze prebrali o Babnikovih iz Artic in njihovih Swissy-ih, in Tone pravi, da ima Apije. torej tudi entlebucherji, najmlajsa in najmanjsa svicarska pasma, mora biti tu nekje.

tone, kupiranje repov res vec ni dovoljeno, ampak kljub temu so entlebucherji ocitno se zelo drugacni od appenzellerjev. so hisni ljubljencki, so zelo igrivi, se krasno ujamejo z otroci, zelo vdani gospodarju in celi druzini, zelo ucljivi, pa nezni in obcutljivi, znajo pa biti tudi dobri cuvaji, in prezimujejo pa lahko tudi zunaj hise. ne potrebujejo dosti nege, vec pa telesne aktivnosti in pa pozornosti svojih domacih. slabo sprejemajo zanemarjanje in osamo, to je najhujsa kazen. bolj kot karkoli potrebujejo druzbo. to in se mnogo vec se da prebrati na internetu od srecnih lastnikov entlebucherjev. gotovo pa se da najti tudi kaksen pri nas. zato bi bilo krasno prebrati se kaj, o tem kaksno je zivljenje z entlebucherjem v sloveniji bi po mojem zanimalo zelo sirok krog ljudi.

pa lep pozdrav !
Logiran
Tinca
gost
« Odgovor #14 : nedelja, 14.07.2002 : 16:17:35 »

pozdravcek Smiley
ravno sem hotla vprasat ce kdo ve kaj o entlebucherjih saj smo se (jaz in moja druzina) nedavno "zaljubili" v tega psa  Grin no kot vidim nismo edini. !! zelo bi si ga zeleli imeti in me zanima ali je sploh mogoce dobit tega psa tudi v sloveniji?  Huh bi ga mogli kupiti v tujini? kaksne so pa cene? upam da bo kmalu teh psov vec in jih bomo lahko obcudovali tudi pri nas.

Logiran
ales
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 11


« Odgovor #15 : ponedeljek, 15.07.2002 : 07:35:50 »

entlebucher je res krasen pes, primeren za vse, se posebej pa za druzine z otroki, saj je to izredno igriv pes. rad je zelo aktiven, lahko pa zivi v hisi ali pa tudi zunaj. sicer pa je cena tega psa v avstriji, nemciji verjetno priblizno 800 - 1000 euro (prej nekje od 1800DEM, 13000 ATS dalje), v svici pa 1300 frankov. sicer pa so v sloveniji ze vsaj trije entlebucherji, od tega ena psicka CALMA, ki je ze bila tudi razstavljana v Kranju 2001 in Vrtojbi 2002.

lep pozdrav,

dante
Logiran
ales
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 11


« Odgovor #16 : torek, 10.12.2002 : 09:26:56 »

zdravo, tinca !

je ze kar nekaj casa mimo odkar ste se zaljubili. zanima me, ce ste ze uspeli entlebucherja pripeljati v vas dom ?

lp, ales.
Logiran
Tinca
gost
« Odgovor #17 : torek, 10.12.2002 : 16:31:39 »

oj Smiley na zalost entlebucherja nismo nasli, pozanimala sem se ampak bi ga mogli kupit v drugi drzavi-tega pa seveda moji starsi niso odobravali. zato smo se odlocili za drugega psa, zdej mamo ze 4 mesce doma Luca, beagla  Grin
ko pa bom na svojem in bom lahko sama odlocala o tem sigurno poiscem kaksnega entlebucherja  Wink
lep pozdravcek vsem,

Tina
Logiran
Janči
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 12


« Odgovor #18 : ponedeljek, 12.04.2004 : 14:17:22 »

Lep pozdrav! Smiley

Zanimam me, ce obstaja kaksen pes s podobnimi lastnostmi kot je Enlebucher, ki ga nazalost se ni v Slo. oz. ni prijavljenega vzrejitelja pri nas.
Zanima me, katera pasma bi najboljse odgovarjala temu opisu. Hotela bi srednje veliko pasmo tam cca 40-60cm, saj se mi zdi, da ga lazje vzames s seboj, kot pa kaksno dogo npr Smiley Zelo simpaticni pa so mi psi s kratko dlako in da niso prevec energicni (npr. terijerji), saj bi bil v stanovanju in to je lahko velik problem za nekatere pse. Po moznosti, bi ga hotela vpisat že v malo šolo in nato naprej, da bi čimveč odnesel. Neprimerni pa se mi zdijo: terijerji, jazbečarji, ptičarji, goniči. Ze kar nekaj casa iscem primernega psa in ko ga koncno najdem, je cena zelo zelo visoka. Za Entlebucherja je cena 1000Eur Sad. Zanimala sem se ze povsod, Svici, Avstiji, Nemciji tudi na Poljskem in povsod je cena enaka, seveda pa ima pedigre in vse ostalo.
Upam, da bom cimprej nasla taksnega psa z vaso pomocjo Smiley  

Hvala Smiley
Logiran
kejbica
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #19 : petek, 07.05.2004 : 23:02:29 »

Najbolj podoben je najbrž Apenzeller Sennenhund. Pa tudi za tega ne vem, če je kakšen rejec v Slo.  Undecided  Se bojim, da jih ni prav veliko...
Drugače pa Avstrija ni tako daleč, pa še zdaj smo vsi v Evropi.
LP
Kejbica
Logiran
kejbica
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #20 : četrtek, 13.05.2004 : 10:01:59 »

Hoj,
Apenzellerko ima g.*** Morda se bo kaj oglasil in povedal, kaj dogaja.  Smiley
Jaz pa sem malo iskala entlebucherja in ugotovila, da so v Avstriji trenutno vsi oddani, tudi v Nemčiji je veliko povpraševanje. V Švici (kjer naj bi jih bilo največ) so tudi vsi spomladanski oddani, posebej za psičke je tudi zelo dolga čakalna vrsta...
Izvedela sem še, da so leta 2000 in 2001 prodali psa in psico v Slovenijo. Jih kdo pozna???
Toliko o entlebucherjih.

Pozdrav,
Kejbica
Logiran
*Brina*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 403


« Odgovor #21 : torek, 19.10.2004 : 06:59:30 »

Mene pa zgolj iz firbca zanima,
a so apenzellerji in entlebucherji primerni za agility?  Huh
Zdi se mi, da sta to precej živahni pasmi...
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #22 : sreda, 27.10.2004 : 12:48:41 »

Tudi mene zanima ali so entlebucherji primerni za agility, so mi namreč zelo vseč.
Na eni izmed spletnih strani (objavljeni tudi na tem forumu) je pri FAQ razloženo, da so zelo temperamentni in zato primerni tudi za agility... Vendar glede na konstitucijo (samo moje laično opazovanje) najbrž niso najhitrejši...
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #23 : sreda, 27.10.2004 : 12:54:29 »

No, pa sem našla stran, kjer z entlebucherji delajo tudi agility  Wink

http://www.madar.ws/agility.htm
Logiran
*Brina*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 403


« Odgovor #24 : sreda, 27.10.2004 : 14:51:41 »

S kje pa je tale agilitaš?   Huh  Grin Firbec...
Logiran
Madness
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 41


« Odgovor #25 : nedelja, 05.12.2004 : 20:28:58 »

Citat
Mene pa zgolj iz firbca zanima,
a so apenzellerji in entlebucherji primerni za agility?  
Zdi se mi, da sta to precej živahni pasmi...

Citat
Tudi mene zanima ali so entlebucherji primerni za agility, so mi namreč zelo vseč.
Na eni izmed spletnih strani (objavljeni tudi na tem forumu) je pri FAQ razloženo, da so zelo temperamentni in zato primerni tudi za agility... Vendar glede na konstitucijo (samo moje laično opazovanje) najbrž niso najhitrejši...

Tako Entlebuherji, kot Apencelerji so zelo primerni za agility, saj so to v osnovi ovčarski psi, na švicarskih kmetijah so namreč te pse uporabljali za zganjanje živine. Kot najbrž obadva vesta pa so ravno ovčarske pasme najbolj primerne za agility.

Kar se pa konstitucije tiče, ti pa lahko povem da so entlebuherji po velikosti približno enaki mejni ovčarjem le da so bolj nabiti.
Logiran
Olly
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 273


« Odgovor #26 : sobota, 26.03.2005 : 16:38:42 »

Tudi meni so entlebucherji (če sem prav napisala) zelo všeč, ker me privlači predvsem trobarvna obarvanost, tako kot pri berncih. Res pa je da so bernci veliko bolj razširjeni. Entlbucherskega plašarskega psa še nikoli nisem srečala, a če so si vsi "švicarji" vsaj malo podobni, je to super pes! Všeč mi je izgled kot značaj in želim bodočim, ter zdajšnim lastnikom veliko sreče!

Ema in Lenny

p.s. Pa veliko mladičev, da se pasma malo razširi!
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #27 : petek, 28.10.2005 : 18:31:37 »

Wow, vidim, da je tukaj kar nekaj ljubiteljev te pasme! V mojem življenju, bi bil edini pes, ki bi ga imela poleg Tibetanskega španjela ravno Entlebuški planšarski pes... Smiley To odločitev sem sprejela po kar eno letnemu razmisleku, tako, da sem preštudirala ogromno psov in moja zadnja, najožja favorita sta bila novofundlanec in entlebucher...citiram opis iz knjige "Vse o psih" (avtor Gino Pugnetti)

Citat
ENTLEBUŠKI PLANŠARSKI PES
Entlebucher Sennenhund

Domovina: Švica
Poreklo: Verjetno je potomec rimskih buldogov, ime pa je dobil po dolini Entlebuch v kantonu Luzern, kjer je bil najbolj razširjen.
Splošni videz: Srednje velik pes s plečno višino do 50 cm in težo od 25 do 30 kg. Ima močne čeljusti, majhne, zelo živahne rjave oči, spuščene uhlje v obliki črke V in prirojen štrcljast rep, dolg največ 10-15 cm. Dlaka je kratka, gosta, priležena, trda in sijoča. Barva: črna z rumenimi do rdeče-rjavimi in belimi lisami, ki morajo biti simetrične.
Značaj: Neutrudljiv, zanesljiv, čuječ, zelo strog z živino in izredno prijazen do otrok.
Uporabnost: Primeren je za razna opravila v raznih okoljih. Zlasti v hribovitih področjih ga cenijo kot dobrega čuvaja, ki odločno brani hlev in hišo. Spada v skupino planšarskih psov, ki jim pravijo tudi "mlekarji", saj ga uporabljajo za prevoz mleka in sira s hribov v dolino. Kot hišni pes je zelo krotek, živahen, zabaven in ljubezniv. Posebno rad se igra z otroki, ki jih, če je treba, tudi brani.

*****

pa lp, Tosy Wink


 
Logiran
janez
otrok do 14 let
*
Spol: Moški
Sporočil: 3


« Odgovor #28 : sreda, 16.11.2005 : 13:08:02 »

A mogoče kdo ve, če bo kašn entlebucher tut v Vrtojbi?
Logiran
janez
otrok do 14 let
*
Spol: Moški
Sporočil: 3


« Odgovor #29 : nedelja, 20.11.2005 : 17:44:57 »

Na žalost v Vrtojbi ni bilo nobenega entlebucherja :'(In tudi ne nobenega apencelskega planšarskega psa :oAmpak je bilo pa zato veliko Velikih švicarskih planšarskih psov in seveda berncev.Upam pa da bo 14. in 15. januarja v ljubljani kakšen entlebucher da ga vidim v živo Grin
Ja ta čudovita pasma se mora malo namnožit Smiley
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #30 : nedelja, 20.11.2005 : 17:49:15 »

Seveda... Wink Drugače je bilo pa redkordno število Velikih Švicarskih PP, v Trbovljah jih je bilo res ogromno... Wink Bernce smo srečali....so bili eni prekrasni, sem pa tudi, verjetno kot ostali pogrešala entlebucherje in malo manj tudi A. planšarskega psa... Tongue Mogoče jih bo pa res več na kakem CACIB-u, specialki...? Huh

lp, Tosy Wink
Logiran
janez
otrok do 14 let
*
Spol: Moški
Sporočil: 3


« Odgovor #31 : nedelja, 20.11.2005 : 18:12:25 »

Ja moje presenečenje dneva so bili seveda veliki švicarski planšarski psi Smiley
Bilo jih je 16 medtem ko berncev "samo" 11 Shocked
Držim pa pesti da bo v ljubljani 14. in 15. januarja vsaj en entlebucher Grin
Upam da se bo tudi entlebucher tako hitro razširil po vsej sloveniji kot veliki švicarski planšarski pes Wink
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #32 : nedelja, 20.11.2005 : 18:15:31 »

Hehe, mislim, da sem jih tudi poslikala....bom dala slikice v to temo.. Wink Krasno je bilo, samo res, nekatere pasme smo pogrešali... Tongue Samo malo bolj bi se morali ljudje poglobiti v pasmo, da bi jo resnično spoznali in ugotovili, kako krasni družabniki so... Wink
Logiran
rossi1000
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #33 : torek, 11.05.2010 : 21:48:03 »

Lep pozdrav!

Tukaj vam posredujem stran od edinega rodovniškega samca v sloveniji, pasme entlebuški planšar.


****


****

Gašper
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #34 : torek, 11.05.2010 : 22:06:37 »

rossi1000, tukaj oglasevanje ni mogoce, zato je link in eden od tvojih stavkov izbrisan.
Logiran

rossi1000
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #35 : torek, 11.05.2010 : 22:27:36 »

****

nevem zakaj ne bi kdo pogledal stran o entlebuškem planšarju???

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #36 : torek, 11.05.2010 : 23:01:43 »

Zato, ker na njej poleg vseh tvojih podatkov pise tudi, da isces samico zanj.

Pravila na tem forumu so del registracijskih pravil in ti si se pravkar registriral, torej bi moral vedeti, da oglasevanje na tem forumu ni dovoljeno in tudi linki na spletne strani, kjer to pocnes, ne.
Logiran

entlehoula
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #37 : ponedeljek, 13.10.2014 : 19:25:20 »

Zdravo,

Opažam da v Sloveniji res ni veliko entlebucherjev, so pa ljudje ki si ga želijo imeti in vedeti več o tej čudoviti pasmi Smiley ker sem sama lastnica enega:), mi bo v veselje pomagati vsem, ki bi jih zanimalo karkoli o tej pasmi:)
Logiran
entlehoula
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #38 : sreda, 29.10.2014 : 08:23:10 »






Logiran
urosekkk69
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #39 : petek, 28.04.2017 : 09:30:16 »

Pozdravljeni. Sem nov tukaj gor, zato se ne znajdem še čisto v redu, tod vseeno... Smiley Zanima me, kje v okoliških državah se najde kakšno dobro leglo entlebuških planšarjev (lahko tudi brez rodovnika). V Sloveniji jih praktično ni, dobiš jih le preko nekaterih sumljivih prekupčevalcev.

Hvala za odgovor in lp.
Logiran
Entlebucher2017
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #40 : ponedeljek, 30.10.2017 : 08:11:43 »

Pozdravljeni,

Mi smo ga dobili teden dni nazaj, prilagam eno slikico, mislim da sta dve samički (ali celo tri) še na voljo, če vas zanima prilagam kontaktno številko kjer se dajo dobiti.
https://imgur.com/a/gYD4p

*********
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #41 : ponedeljek, 30.10.2017 : 08:34:00 »

Podatki so izbrisani, ker njihov lastnik ni član mojpes.neta.
Logiran

Entlebucher2017
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #42 : ponedeljek, 30.10.2017 : 12:04:05 »

Aha ok, se opravičujem sem nov na tem forumu in nisem vedel da je prepovedano deliti kontakt. Lp
Logiran
Strani: 1 2 3 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: entlebucher
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines