mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:12:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Runči
Strani: [1] 2 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Runči  (Prebrano 25398 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : petek, 05.09.2008 : 18:56:29 »

Zgornje Jarše, Domžale, Rodica, Mengeš... če ga kdo prepozna, naj mi prosim čimprej javi.

Večino veterinarskih storitev, vključno s sterilizacijo in kastracijo, plača zavetišče, zato od posvojiteljev pričakujemo, da bodo povrnili VSAJ del sredstev za omenjena posega.


http://www.moj-album.com/slike/1601452/ypYGHf4nxeWYDIce.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/tutNQsJlwz6m28AX.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/m35H4ruEPI6KQLca.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/knCawDcSSqZgS67p.jpg
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : torek, 09.09.2008 : 17:34:42 »

Star je 9 let, v dobri kondiciji, prijeten, prijazen, ne sili v nikogar, psov sploh ne pogleda. Išče nov dom; in bo to počel, dokler ga ne najde.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : torek, 09.09.2008 : 18:06:17 »

Star je 9 let.

Popravljam: star je 8 let.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #3 : torek, 09.09.2008 : 19:12:47 »

Prosim za uvrstitev na seznam posvojencev na daljavo.

Čeprav Smetka očitno računa, da bo tale kuža kar nekaj časa delal družbo njej in njenim, bi tistim, ki vas morda odvrača to, da je kuža v lepših letih, rada povedala, da so takili odrasli RES fajn.
Imam doma že skoraj eno leto psičko, ki je bila stara 7+ ko je prišla k nam in združuje obe lepi plati starostnih obdobij - ko je treba je umirjena, zna lenarit z nami, nič ni nikoli zgrizla/polulala/pokakala, nikoli nas ponoči ne zbuja zaradi WCja in ostalih ''mladičkastih zadev'' ampak ko je čas za akcijo se pa igra kot da bi bila stara pol leta - skače, nori, uganja norčije da se vsi nasmejimo do solz.
Tudi če kdo misli, da bo star pes prej bolan in s tem povezuje stroške za veterinarja - naša razen cepljenja in enega vnetja ušes ni bila pri veterinarju. Pa saj za nobenega kužka na žalost ni garancije da bo zdrav, čeprav si vsi tega želimo - pa naj bo star pol leta ali deset let. Vsak lahko naslednji dan resno zboli ali pa še 10 let veselo uganja norčije.

Torej, prav vsakemu, ki želi dobrega kompanijona, priporočam psa v zrelih letih. Jaz bom sigurno ostala pri takih Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : torek, 09.09.2008 : 19:22:21 »

Smetka kako mu je pa ime?

Runo. Runči  Smiley.
Logiran

ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #5 : torek, 09.09.2008 : 19:26:15 »

Runči Kiss Kiss Kiss
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #6 : torek, 09.09.2008 : 20:49:12 »

Ja, meni so tudi všeč zrele osebnosti. Mi nekako ne gre, da bi še koga učila kje se lahko lula in kje ne! Tongue

Se mi pa zdi, da je to velik pes ali se motim?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : torek, 09.09.2008 : 21:22:12 »

Ni velik, ima po moji oceni manj kot 20kg.
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #8 : sreda, 10.09.2008 : 18:26:24 »

Runči je fajn kuža. Nor je na žogice. Tako teče, da mu marsikateri mlajši niti do kolen ne seže. Predvsem se res rad igra, sam prinese igračko Smiley Upam, da se bo kdo našel, ki bi se mu dalo žogat, naslednjih vsaj 8 let s temle črnuščkom Smiley
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #9 : torek, 16.09.2008 : 14:40:03 »

Runči je nor na "palčke"! Na tiste palčke, ki mejijo na hlode Shocked! In ko najde tapravo (tako ogromno, da jo komaj lahko nosi okrog), je totalno ponosen. Repek dela sto na uro in če se ga med nošenjem palice še čoha, je sreča popolna... Kiss
Simpatičen fant, lepo hodi na povodcu, odziva se na klic.
Res fajn pes, ki bo nekomu odličen prijatelj,

Lp maja Smiley

Se mi pa zdi, da je to velik pes ali se motim?

še jaz ti povem da res ni velik - sem bila totalno presenečena, ker sem pričakovala, da bo veliko večji Wink
Logiran
lkc
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #10 : nedelja, 21.09.2008 : 18:00:00 »

Sem kaj zgrešila - ali se nič ne dogaja z Runom, ali pa Smetka nima časa napisati česa novega ob vseh, ki jo potrebujejo...
Naša familija (hmmm, predvsem jaz kot financar, ostali so pristali na to v podzavesti) se je odločila za posvojitev na daljavo že pred časom, tudi eurčki naj bi bili nakazani (upam, da so pri Poloni). In če smo edini njegovi "posvojitelji", bomo pa še kaj našli, da bo le fantu na stara leta toplo.
Tudi dekice in rjuhe zanj (in za druge Horjulčane) bom skušala še ta teden nekako spravit do Horjula, samo operem jih še, da ne bodo malčki vohali postanega vonja iz omar.
Lp, Lili
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #11 : nedelja, 21.09.2008 : 22:46:05 »

Runči je te dni zaposlen z žogicami, palicami in podobnimi rečmi. Jih ima namreč blazno rad, glavo nagne vstran in laja toliko časa, dokler žoga ni v zraku  Smiley

Lp, Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 25.09.2008 : 11:27:48 »

Kastriran.
Logiran

eLin
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #13 : sobota, 27.09.2008 : 12:23:48 »

Zdravo,

Runota dobro poznam, včasih je živel v stanovanju poleg našega in vedno sva se super razumela. Je najprijaznejši in najbolj hvaležen kuža kar jih poznam in z veseljem bi ga posvojila, če ne bi že imeli enega kužka (ki pa se z Runotom ne razume prav dobro).

Zanima me, kako poteka posvojitev na daljavo, potrebujem kakšno pogodbo? Imam namreč tri kandidate, poleg sebe, ki bomo z veseljem prispevali nekaj evrov.

Lep pozdrav in hvala za info.
Logiran
eLin
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #14 : sobota, 27.09.2008 : 12:31:10 »

Se opravičujem, prebrala o posvojitvi..
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Runči
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines