mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:10:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Francoski buldog Alf - Šujica, Dobrova-Polhov Gradec
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Francoski buldog Alf - Šujica, Dobrova-Polhov Gradec  (Prebrano 21288 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #30 : četrtek, 11.09.2008 : 11:30:47 »

pa ljudje res niso normalni, jaz ob tej uri še mame ne kličem, razen če ni kaj tragičnega ...
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #31 : četrtek, 11.09.2008 : 11:35:11 »

Groza pa ljudje so totalno nekulturni!
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #32 : četrtek, 11.09.2008 : 11:53:07 »

6.45 Shocked, kaj mislijo, da če bojo ob 8h klicali, da ga bo že nekdo odpeljal Angry. Me zanima, če v službo taki hodijo tudi predno jim je potrebno Lips Sealed
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #33 : četrtek, 11.09.2008 : 11:58:06 »

ja ljudje se grebejo in nekateri butlji oddajo taprvemu,ki pokliče. zadnjič se je ena čivava oddajala, pa so jo mislim da v parih minutih oddal....
kr prvemu očitno.boga Smetka, najboljš da si do 9 ih nastaviš kr tajnico,ki se dere:PUSTI ME SPAT!!! Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #34 : četrtek, 11.09.2008 : 12:00:12 »

6:45   Shocked>Sad
Norci!
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #35 : četrtek, 11.09.2008 : 12:04:02 »

Eh, pa ljudje res niso normalni...pa jaz vidim kak me zdaj kličejo za mariborsko razstavo..mislim v nedeljo ob 22:18, pa valda ne dvignem, pol pa kličejo v ponedeljek ob 7h, pa spet ne dvignem...pol pa tam nekje okrog 8h začnem dvigovat, pa se gospodje in gospe še pizdijo, kak nihče ne dviguje telefona.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #36 : četrtek, 11.09.2008 : 12:33:28 »

Smetka najboljš, da do osme sploh ne priklopiš telefona, za stacionarca pa tajnico s sporočilom - kulturni ljudje kličejo po 8 uri zjutraj!
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #37 : četrtek, 11.09.2008 : 12:39:32 »

Žal Polona tega ne more narest (čeprav ideja ni slaba), ker je lahko na terenu kakšen nujen primer in jo kličejo tudi sredi noči. Kot že večkrat napisano: delo v zavetišču je vse prej kot romantično.
lp
T.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #38 : četrtek, 11.09.2008 : 12:46:33 »

Ja saj vem Tecka, so lepi in slabi trenutki.
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #39 : četrtek, 11.09.2008 : 12:47:14 »

Očitno si zelo želijo tega psa.
Vseeno pa je vljudno počakat na uradne ure. Čeprav se ljudje včasih ne pozanimajo, kdaj točno so uradne ure.
Čeprav večina še vedno misli, da bo zavetišče oddalo psa komurkoli - tistemu, ki prvi pokliče.
Ker niso izobraženi v tej smeri. Kar se mi ne zdi nič hudega, dokler se njim ne zdi nič hudega, ko se jim pove, da bi se morali pozanimat.
To, da mora selekcija bit, je seveda za nas samoumevno. Druge pa je potrebno izobrazit.
Jim razložit. In ne bit preveč nepotrpežljiv do njih.
Nekaterim se da dopovedat, nekaterim ne.
Seveda ne mislim, da je Smetkina dolžnost ob pol sedmih zjutraj izobraževat ljudi. Je pa sigurno v interesu vseh nas, da se potrudimo v tej smeri.

To, da nimaš iz lufta potegnit 1000-1500 eur, ni nič tragičnega. Ker začetni stroški psa ne dosežejo takih zneskov.
Sama tudi nisem imela 1000 eur na strani...pa imam vseeno štiri pse in za njih normalno skrbim.
In še marsikdo je tak.  Smiley
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #40 : četrtek, 11.09.2008 : 12:57:58 »

No predlog za vse tiste, ki bi imeli psa določene pasme je: začnite šparat. Vsak mesec dajte na stran toliko kolikor vas bo mesečno pes stal (pozanimajte se pri lastnikih želene pasme) + cepljenja+vse ostalo in tako ubijete 2 muhi na en mah. 1. prišparali boste za psa in 2. videli boste, če si ga sploh lahko privoščite. Skoraj nihče nima 1000€ kar takoj za dat in večina ljudi špara za psa. Itak je treba na rodovniškega pri dobrem vzreditelju čakati Tongue
Razumem željo po določeni pasmi, tudi sama sem "nora" na določeno, samo to pač ne pomeni, da bom čakala, da bo Polona dobila v zavetišče predstavnika le-te. Če se bi odločala za zavetiščnika, bi predvsem čakala na enega takega, ki mi bi bil nekaj posebnega. Ponavadi me potegne nekaj v učkih in gubasto čelo ob pozornosti, poklapani uhi,... Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : četrtek, 11.09.2008 : 12:57:58 »

Izobraževanje torej: prosim, da me v času desetdnevne karantene nihče ne pokliče. Ne tisti, ki nimate denarja, ne tisti, ki ga imate. V tem času psa ni mogoče niti videti niti posvojiti. Pravzaprav nadvse upam, da se bo javil lastnik.

Me zanima, koliko si jih neizmerno želi tega psa v primeru, da je star.
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #42 : četrtek, 11.09.2008 : 13:00:03 »

Seveda ne mislim, da je Smetkina dolžnost ob pol sedmih zjutraj izobraževat ljudi. Je pa sigurno v interesu vseh nas, da se potrudimo v tej smeri.
Smiley ja dejte se, a ne  Smiley  

Sej zato pa JE dve strani (al pa še več) moraliziranja ob vsakem zelenouhcu v zavetišču Wink Pa očitno še vedno premalo prijazno, uvidevno, razumevajoče... pač, premalo!

Kot že večkrat napisano: delo v zavetišču je vse prej kot romantično.
Pa ne zaradi nepoznavanja bontona klicočih. To bi se lahko enostavno rešlo z "žličko" kulturnega odnosa, spoštovanjem pravice do zasebnosti in podobnimi rečmi. Sej ni treba veliko, malo odnosa, pa je takoj lažje komunicirat.
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #43 : četrtek, 11.09.2008 : 13:01:48 »

Smiley ja dejte se, a ne  Smiley  

Sej se Smiley
Vsak dan Smiley
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #44 : četrtek, 11.09.2008 : 13:03:55 »

Me zanima, koliko si jih neizmerno želi tega psa v primeru, da je star.
Grin Grin Grin Grin a deeej no, nehi se hecat!

1. Sploh te ne zanima;
2. odgovor poznaš!  Tongue
3. P.S.
Zbriši prosim tole, da ne bom (spet) obtožena kašne krutosti, samovšečnosti ali česa podobnega samo zato, ker kdo ne pozna ironije....  Roll Eyes

Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Francoski buldog Alf - Šujica, Dobrova-Polhov Gradec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines