mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 04:33:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Francoski buldog Alf - Šujica, Dobrova-Polhov Gradec
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Francoski buldog Alf - Šujica, Dobrova-Polhov Gradec  (Prebrano 21393 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #45 : četrtek, 11.09.2008 : 13:05:29 »

Pa lahko si ga zares želijo, pa še Smetka presodi primernost - a ga kuža ne bo maral  Tongue Men recimo to ni jasno, da je pes/mačka predmet kataložne prodaje/oddaje. Ja, itak da ti je simpatičen, pa da te nekaj vleče pri njemu, sam mogoče se pa u živo glih ne ujameta..

Ne vem, nisem glih taprava za neke neuke o teh stvareh. Tiste vse svoje sem slučajno srečala na cesti, zato s selekcijo nimam nekih izkušenj.. se mi zdi pa prav, da se kužka najprej vidi, preživi en čas na samem z njim (sprehod...). Ne vem, kakšna je praksa sicer.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #46 : četrtek, 11.09.2008 : 13:07:49 »

Kaj, ko bi izobraževali na treh straneh v enem dnevu še v čisto vsaki temi, ki je v Kajinem kotičku, vključno z našimi? A, a čmo? Dejmo no  Smiley.
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #47 : četrtek, 11.09.2008 : 13:10:59 »

 Grin
Sorry, sej bi, ampak jaz rrrrrrreees ne morem, no...  ampak če ti začneš, obljubim da vsaj kašen post napišem  Grin
 Tongue
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #48 : četrtek, 11.09.2008 : 13:14:05 »

Ok  Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #49 : četrtek, 11.09.2008 : 13:21:37 »

Kaj, ko bi izobraževali na treh straneh v enem dnevu še v čisto vsaki temi, ki je v Kajinem kotičku, vključno z našimi? A, a čmo? Dejmo no Smiley.

Ja, začni, anede. Npr. pri vsakem dopiši, da ima zeleno cifro v uhlju, pa se bo takoj usulo enih postov, klicev itd. In pol bomo začel z izobraževanjem, ha ha.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #50 : četrtek, 11.09.2008 : 13:23:09 »

Aja, če je star potem pa nič. Sem ravno danes nameravala Smetko poklicati, tam okoli 23h bi glih imela čas, sam če je star potem pa ne.

Imam pa jaz doma enega takega s tujim čipom, ki so ga ali turisti "izgubili" ali pa nekdo ni bil zadovoljen s tem kar je prodal striček preprodajalec. V glavnem lastnikov ni ni in taki lastniki, ki ne zaženejo panike in začejo takoj z iskanjem, ko izgubijo psa so meni...no niso mi. Če bi se meni to zgodilo bi cela Slovenija vedela, da Saša pogreša psa.
Logiran
Teya
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #51 : četrtek, 11.09.2008 : 13:31:00 »

Jz tut po eni strani upam, da se najde lastnik, ker je pri pasemskih psih vedno vprašanje, kaj pa če gre za kkšne mutne posle.
Jz mislim, da tisti, ki ste RES zainteresirani najprej prineste kkšno hrano al pa nakažite na TRR...konec koncev ta peso je zastonj...Horjulčkov je pa že za 7 strani....mal razmislite v tej smeri...
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #52 : četrtek, 11.09.2008 : 13:38:47 »

Aja, če je star potem pa nič. Sem ravno danes nameravala Smetko poklicati, tam okoli 23h bi glih imela čas, sam če je star potem pa ne.

 Grin Grin Grin

Dejstva:
1. karantena traja 10 dni. V tem casu zivali ni mozno videti, posvojiti. Zato se teh 10 dni ne klice.
2. V zival se preko fotografije ne mores zaljubiti. Vzamem nazaj, ko bo znanstveno dokazano.
3. Preden se v karkoli zaljubljate tam za ekranom, vas caka pogovor z vodjo zavetisca.
4. In preden se 100% zacopate v psa, a vas ne zanima prej nekaj osnovih dejstev o sami zivali? (odgovor: z ljubeznijo se da premagati vse ne velja Tongue )

Lp,  Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #53 : četrtek, 11.09.2008 : 13:40:15 »

//oj kok je luškan. Jest ga pridem takoj iskat če se nebo našel lastnik//

 Ajedat...sam ena malenkost Wink Wink  ...osnovni predpogoj za to da se sploh lahko začneš pogajat za katerokoli
   žvau iz Horjula je ta, da "NE BO" pišeš narazen.... Wink
   

Polzek, jst se se zdej krohotam  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #54 : četrtek, 11.09.2008 : 13:42:57 »

Na kero tel. cifro se bo pa klical in kdo bo odgovarjal? Valda ne Smetka?
Jaz lahko odgovarjam samo do 20:30, pol mam pa lepotni počitek Roll Eyes. Pa po 7:30 ko v službi že popijem kavico in pojem zajtrk Grin Grin
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #55 : četrtek, 11.09.2008 : 14:03:54 »

Ce bi bilo mozno, bi jaz prosila se za eno slikco. A bi slo? Tako iz strani, da ga s pomocjo barvnega vzorca primerjam z enim, ki sem ga slikala pred casom, ker mu je ful podoben. lp
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #56 : četrtek, 11.09.2008 : 15:03:30 »

Zbriši prosim tole, da ne bom (spet) obtožena kašne krutosti, samovšečnosti ali česa podobnega samo zato, ker kdo ne pozna ironije....  Roll Eyes

Ah Sleepy, ne no... Potem bom pa edina v "ta vzvišenem" klubu. Kam to pelje.  8)Mimogrede...tvoj podpis pod slikico je hudo dober. Smiley

Okoli tegale hrkajočega, težko dihajočega, rjavo belega osebka pa sploh ne vem kaj naj rečem. Jih imajo nekateri tolk, da jih prodajajo. Pejte se tja grebst.
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #57 : četrtek, 11.09.2008 : 15:22:58 »

Okoli tegale hrkajoèega, težko dihajoèega, rjavo belega osebka pa sploh ne vem kaj naj reèem. Jih imajo nekateri tolk, da jih prodajajo. Pejte se tja grebst.

ej, binulja, ti ne razumeš... tam je treba plačat Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #58 : četrtek, 11.09.2008 : 15:35:00 »

Ja, pri tistih zares podjetnih so lahko celo dražji od 100€  Roll Eyes Angry
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #59 : četrtek, 11.09.2008 : 16:34:51 »

A celo zelen je al sem kaj zamesala?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Francoski buldog Alf - Šujica, Dobrova-Polhov Gradec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines