mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 08:59:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Francoski buldog Alf - Šujica, Dobrova-Polhov Gradec
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Francoski buldog Alf - Šujica, Dobrova-Polhov Gradec  (Prebrano 21377 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #60 : petek, 12.09.2008 : 19:29:36 »

Zaljubiti se v žival, na katerikoli pogled že, se mi zdi malo čudno. Meni se je to do zdaj uspelo samo v nasprotni spol iste vrste in generacije.  Undecided
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #61 : petek, 12.09.2008 : 20:08:21 »

Meni se je to zgodilo pri vseh mojih psih  Roll Eyes
Preprosto so bili the one.
Zato se mi nič čudnega ne zdi, če se ti v treh sekundah pred očmi odvije prizor tvojega življenja, ki ga deliš s tem psom.
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #62 : petek, 12.09.2008 : 21:48:55 »

no pri meni se je tudi zgodilo to pri vseh treh.pa še zdaj se mi pri večih zgodi,ampak mi zdrav razum pravi, da zaenkrat še ne.jih je dovolj
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #63 : sobota, 13.09.2008 : 09:22:11 »

Ah Sleepy, ne no... Potem bom pa edina v "ta vzvišenem" klubu. Kam to pelje.  Cool Mimogrede...tvoj podpis pod slikico je hudo dober. Smiley

Mhm.... in to govori una, ki misli nekam odfrčat, a ne?  Huh In pol? Če ne prifrčiš nazaj?  Huh


hehe je dober a ne?
Cleverly disguised.....  as an adult
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #64 : sobota, 13.09.2008 : 09:22:49 »

Res zanimivo, da se to zgodi ravno pri zastonj mopsu, francoskem buldogu, yorkiju in še komu. Pa saj to niti ni važno, bi se mi zdelo enako bedasto tudi pri vsakem vaškem potpuriju. Razlage po telefonu in forumu tipa...Gospa Polona! Mi smo toook zaljubljeni v tegale psa na slikici, veste prav njega sanjamo že celo življenje, on nam je usojen, so milo rečeno za kozlat. Pa brez zamere, nič osebnega.
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #65 : sobota, 13.09.2008 : 09:28:05 »

Gospa Polona! Mi smo toook zaljubljeni v tegale psa na slikici, veste prav njega sanjamo že celo življenje, on nam je usojen, so milo reèeno za kozlat. Pa brez zamere, niè osebnega.

milo rečeno Wink
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #66 : sobota, 13.09.2008 : 10:04:35 »

Res zanimivo, da se to zgodi ravno pri zastonj mopsu, francoskem buldogu, yorkiju in še komu.
Ali pa pri zavetiščarju, psu z ulice, leglu ups mešančkov in tako dalje...
Saj vem (oz. upam), da z vsem tem kozlanjem in obračanjem želodca ciljate na neresne posvojitelje, ki kličejo za pse v Horjulu in ne na nas, ki smo se zaljubili in pse vzeli...
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #67 : sobota, 13.09.2008 : 10:15:55 »

Eh.... znanec ima zanimiv življenski moto:
tistim, ki razumejo, ni treba nič razlagat;
tistim, ki pa ne, pa nima smisla, ker tudi potem ne bojo razumeli.

Stvar je zelo enostavna:
zanimivo, kako se vsujejo zaljubljeni klici ob nemogočih (da ne rečem kar nespoštljivih) urah za pasemske pse, in kako ni klicev za nevemkolikokrat bolj luškane, prijetne, oh in sploh pse, celo za mladiče ne.
Brez skrbi, da je izjava o kozlanju priletela sem zaradi izkušenj in ne zaradi želje kogarkoli kakorkoli prizadet!
Ko se bo nekajkrat zapored pojavil naval na najbolj zmešane mešance z najobičajnejšo (beri ničposebne pse), bom morda začela razmišlajt o krivičnosti tiste "moteče" izjave. Izjeme žal samo potrjuje pravilo (da ni krivična)
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #68 : sobota, 13.09.2008 : 10:18:11 »

A se tule še ne misli nehat?

Slab zgled in slabo osveščanje je tole. Poglej fotko in se zaljubi. V psa ali mačko, madona! Po fotki! Pa nima veze, al je mešanec al je pasemski, prav nobene. Na ta način se živali ne posvaja in meni še na pamet ne pade, da bi v tem smislu osveščala.

Čisto resno - sploh ne bom več objavljala vseh živali, ki pridejo sem. Bo morala zadoščat objava v drugih medijih, lastniki so pa itak dolžni javit, če izgubijo žival. Se ne bojim, da bi francoski buldog (ki je mimogrede omejen kljub svoji želji po gibanju in normalnemu vedenju, ker je, kakršen je) obtičal v zavetišču, tudi če ni objavljen.

Mislim.... za crknit. 5 strani!
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #69 : sobota, 13.09.2008 : 10:36:06 »

Pa saj to niti ni važno, bi se mi zdelo enako bedasto tudi pri vsakem vaškem potpuriju.

Ali pa pri zavetiščarju, psu z ulice, leglu ups mešančkov in tako dalje...

Pri kateremkoli, ja!
Logiran

tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #70 : sobota, 13.09.2008 : 12:03:35 »

Upam, da se lastnik najde oz. da ga išče.
Smetka lahko link damo na kakšne srbske ali črnogorske forume?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #71 : sobota, 13.09.2008 : 12:07:53 »

Kamorkoli, ja.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #72 : sobota, 13.09.2008 : 17:54:56 »

Če kdo posluša radio veseljak - bojda vrtijo obvestilo, da nekdo z Dobrove pogreša črno-belega  Roll Eyes francoskega buldoga Alfa. Na radiu se nihče ne oglasi, na mail še niso odgovorili - naj mi prosim sporoči št. lastnika.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #73 : sobota, 13.09.2008 : 18:16:13 »

Zdaj imajo na dveh frekvencah govejo musko, na eni pa volitve. Roll Eyes Upam, da kmalu nehajo. Grin
Logiran

bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #74 : sobota, 13.09.2008 : 18:47:57 »

 Grin Grin!
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Francoski buldog Alf - Šujica, Dobrova-Polhov Gradec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines