mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:45:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: 2. neuradna tekma JH in SH, Celje, 12.10.2008
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: 2. neuradna tekma JH in SH, Celje, 12.10.2008  (Prebrano 18298 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sreda, 01.10.2008 : 12:18:10 »

Vabilo na 2. neuradno tekmo junior in senior handlinga

Vabljeni na 2. neuradno tekmo junior in senior handlinga, ki bo potekala v nedeljo, 12.10.2008, s pričetkom ob 13. uri, na vadišču Športno kinološkega društva Celeia, Škofja vas 51/c, 3211 Škofja vas.

PROGRAM:
- 13.00: Prihod tekmovalcev, zbiranje prijav in žrebanje štartnih številk.
- 13.30: Začetek vaje. Na voljo bosta dva ringa in dve 'inštruktorici' za vsa vprašanja in vajo.
- 15.30: Urejanje kužkov na stojnici Kosmati princ. Vsi, ki boste želeli imeti urejenega kužka za tekmovanje, se oglasite na stojnici Kosmati princ, kjer vam bosta Vesna in Matej počesala in uredila vašega štirinožnega prijatelja.
- 16.00: 2. neuradna tekma Junior in Senior handlinga - 1. del. Tekmovalci boste posamezno po štartnih številkah vstopali v ring, sodnica bo vsakega posebej ocenila in izpolnila vaš ocenjevalni list. Tekmovali boste v treh kategorijah: JH-mlajša: 4-12 let, JH-starejša: 13-17, SH-18+.
- 17.00: Prikaz trikcev s psom.
- 17.15: 2. neuradna tekma Junior in Senior handlinga - 2. del. Vsi tekmovalci boste šli v ring, kjer se bodo razglasili rezultati. Če bo več tekmovalcev imelo isto število točk, bo o zmagovalcu odločalo delo v paru in menjava psov. Sledila bo razglasitev rezultatov, izmed treh zmagovalcev pa bomo izbrali zmagovalca 2. neuradne tekme Junior in Senior handlinga. Prav vsi tekmovalci si bodo prislužili nagrade glavnega sponzorja Eukanube, prvih pet v vsaki kategoriji pa bo dobilo tudi pokalček.
- SREČELOV: Cel čas tekmovanja bo potekal tudi srečelov, tako da pridno kupujte srečke, kajti vsaka je dobitna, nagrade pa so mamljive...

VSTOPNINA: Za vstopnino mora vsak udeleženec (gledalec ali tekmovalec) prinesti kakšen prigrizek, pecivo ali pijačo.

PRIJAVNINA: Prijavnina za tekmovanje bo 5 eur. Denar bo šel za izdelavo spletne strani o Junior in Senior handlingu v Sloveniji.

ŠE NEKAJ 'PRAVIL':
- Lahko se prijavite čisto vsi, ne glede na to, ali imate kužka ali ne. Nekaj prijaznih in vodljivih kužkov bo namreč na voljo za tiste, ki nimajo svojega.
- Starostne omejitve ni.
- Kužki naj bodo zdravi in prijazni. Starše mlajših tekmovalk in tekmovalcev naprošamo, da presodijo, ali njihov nadebudni tekmovalec lahko obvlada svojega psa. Če je zanj premočan ali prevelik, si lahko sposodi katerega od naših.
- VABLJENI STE ČISTO VSI, TAKO TEKMOVALCI KOT GLEDALCI!!! Več nas bo, bolj bo zabavno! Seveda so prav tako dobrodošli vaši kužki, ki jih lahko tudi posodite tekmovalcem za tekmovanje.

PRIJAVE:
Sprejemamo na:
lana.premk@gmail.com
051 213 155

ZADNJI ROK PRIJAVE: 10.10.2008
Podatki, ki jih napišite ob prijavi: Ime, priimek, datum rojstva, telefonsko številko, pasma, ime in starost psa. Če psa nimate, nam to napišite, da bomo vedeli, koliko dodatnih kužkov rabimo.
Za vsa vprašanja se lahko obrnete na zgornji e-mail ali številko.

V primeru večjega dežja tekma ODPADE in bo PRESTAVLJENA!
Če bo vreme slabo, vas bomo vse obvestili po telefonu zjutraj, v nedeljo, 12.10.2008.

VABLJENI VSI!!!

Organizacijski 'team': Lana Premk, Peter Benčuk, Vesna in Matej Kranjc

Logiran

A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #1 : četrtek, 02.10.2008 : 18:43:49 »

Imam dva vprašanja.

Kateri dve 'inštruktorci' pa bosta?
Kdo bo sodnica?

Drugače se pa vidimo!  Cheesy
Logiran
Mayč
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 173


« Odgovor #2 : četrtek, 02.10.2008 : 18:46:15 »

Ja jz pridem apsolutnoo  pa še moja sošolka Cheesy
Neki semčula da bo Tatjana Urek nisem pa ziher.
Logiran
koker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #3 : petek, 03.10.2008 : 07:10:46 »

slabo si čula Tongue
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #4 : petek, 03.10.2008 : 07:37:30 »

Jaz sem že prijavljena na senior hendling...enkrat malo za hec... Cheesy
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #5 : petek, 03.10.2008 : 07:49:43 »

Koker, pa ne, da imaš ti kake šapce zraven? LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #6 : petek, 03.10.2008 : 08:23:04 »

Skoda, skoda, skoda da je ta tekma na isti dan kot zadnja tekma rally-ja na Krimu  Sad sedaj se pa moram odlocit za eno  Undecided
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #7 : petek, 03.10.2008 : 13:12:14 »

Jooj kako smo skrivnostni!  Roll Eyes Tongue

Bo pa kar veliko tekmovalcev, sem mi zdi da več seniorjev kot pa juniorjev Grin Seveda pride med seniorje tekmovat tudi moja sestra  Smiley
Logiran
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #8 : petek, 03.10.2008 : 13:37:06 »

Jaz pridem! Mi je to 15minut od doma... Grin Grin , sicer še ne vem, če bom prišla tekmovati ali samo gledati,...

Me pa zanima ''koliko'' psov bo tam za posodit? Sama nimam nič doma... Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #9 : petek, 03.10.2008 : 17:18:09 »

Joj vam prav "zamerim"! Wink
Bi z veseljem prišla pa gremo z šolo na Dunaj.. Tongue Pa še prav bi mi prišlo tole, da bi se malo naučila do Vrtojbe..
Logiran
Mayč
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 173


« Odgovor #10 : petek, 03.10.2008 : 19:01:21 »

slabo si čula Tongue

Kdo pa bo potem sodu ?
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11 : sobota, 04.10.2008 : 16:13:54 »

Mi je to 15minut od doma... Grin Grin

Me pa zanima ''koliko'' psov bo tam za posodit? Sama nimam nič doma... Grin


hehe meni pa 10 min..  Grin

Ja to tudi mene zanima. In kateri vse bodo na voljo, ker sem tudi jaz brez psa (sestra bo imela Brika).
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #12 : sobota, 04.10.2008 : 18:06:51 »

slabo si čula Tongue

Pa ne da boš ti sodnica koker!!
Ker potem mi je pa še bolj žal!! Sad
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #13 : sobota, 04.10.2008 : 18:29:47 »

hehe meni pa 10 min.. Grin

Ja to tudi mene zanima. In kateri vse bodo na voljo, ker sem tudi jaz brez psa (sestra bo imela Brika).


Še vedno sta dlje kot jaz...jaz jih nimam niti 5 do tja.
Logiran
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #14 : ponedeljek, 06.10.2008 : 19:46:28 »

Jaz pridem! Mi je to 15minut od doma... Grin Grin , sicer še ne vem, če bom prišla tekmovati ali samo gledati,...

Me pa zanima ''koliko'' psov bo tam za posodit? Sama nimam nič doma... Grin


Še vedno me zanima spodnje, je samo še štiri dni za prijavit-ne bi rada prišla in potem ostala brez psa.. Grin
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: 2. neuradna tekma JH in SH, Celje, 12.10.2008
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines