mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 04:49:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Sestrici-Tina in Sabrina
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sestrici-Tina in Sabrina  (Prebrano 17404 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #30 : torek, 18.11.2008 : 08:59:14 »

O jupi Kiss! Komaj čakam, da da Smetka temo v arhiv  Smiley
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #31 : torek, 18.11.2008 : 21:44:22 »

Smrk, smrk... to je pa lepa novica za zakljucek dneva.  Tile punci si zasluzita topel dom in to zelo. Od srca hvala tebi Polona.  In spet...smrk, smrk...  Sam da bo.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #32 : sreda, 19.11.2008 : 17:33:10 »

Sta se pravkar odpeljali ena za drugo. Sicer bi me kmalu kap, ker smo komaj našli Tini čip - zlezel ji je na prsni koš skoraj pod pazduho in bo za vsak slučaj dobila še en čip... ker sem ga jaz komaj našla, pa sem bila res vztrajna in se bojim, da bi jo razglasili za nečipirano, če bi se slučajno kdaj izgubila. Sicer pa po pričakovanjih - Tina precej pogumna, Sabrina malo manj. Upam, da bosta ob vsej pozornosti, ki ju bosta imeli v svojih družinah, hitro napredovali.
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Sestrici-Tina in Sabrina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines