mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:55:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Postojna - Rožica
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Postojna - Rožica  (Prebrano 8389 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Ivy77
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #15 : petek, 02.01.2009 : 21:52:49 »

Že imamo posvojenega mucka in z njim živimo že 5 let. Prav tako smo uspešno 'rešili' in oddali dve muci, ker zaradi prostora ni bilo možno, da bi jih obdržali. Zdaj pa prostor imamo in željo še po 1 muci, zato smo sklenili,da jo posvojimo iz zavetišča. Ker pa postopka ne poznam, na netu pa tudi nisem našla, drugega kot to, da se pokliče v času uradnih ur sprašujem tukaj.

Hvala za prijaznost.
Logiran
Ivy77
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #16 : petek, 02.01.2009 : 21:56:08 »

..še to..glede na to,da so uradne ure dopoldan, od ponedeljka do petka, si bom za to vzela dopust. Zato me seveda zanima čimveč že prej, da si vem planirat primeren dan in čas. Zdaj med prazniki pa je pač čas za iskanje informacij po internetu, ne pa za klicanje.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : petek, 02.01.2009 : 21:57:29 »

Maila nisem dobila.
Rožica je divja mačka. Piše že v prvem sporočilu. Prišla je že čisto majhna in tako majhne mačke zlepa ne vidiš tako jezne na cel svet. Prvih nekaj dni sem s tem drobižem v rokavicah delala, ker je tako grizla in praskala. Ker je bila premajhna za sterilizacijo in vrnitev v okolje, smo jo na vse mogoče načine socializirali in uspeli do te mere, da jo lahko ujamem brez rokavic. To je to. Tujec je ne more ujeti, vsaj ne brez rokavic. Pa zdaj?
Postopek je zelo enostaven: pokličete, poveste, kaj bi radi in če se strinjate z našimi pogoji za posvojitev in žival, kakršno bi vi radi imeli, mi imamo - pridete s transporterjem, osebnim dokumentom in posvojnino v času uradnih ur, podpišete posvojitveno pogodbo in je to to.
Logiran

Ivy77
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #18 : petek, 02.01.2009 : 22:25:35 »

Hvala. Bom poklicala in se zmenila za obisk.
Pregledala sem strani več zavetišč in ta muca me je pritegnila prav zaradi svojega opisa ... nekako sem čutila, da je ta prava za nas. Ali je res ali ne, pa bomo videli po obisku pri vas. Verjamem pa, da boste vi najbolje ocenili ali smo primerni 'za skupaj' Smiley



 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : torek, 06.01.2009 : 18:54:20 »

Rožica je v novem domu.
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Postojna - Rožica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines