mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 11:03:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mihec/Kranj
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mihec/Kranj  (Prebrano 10829 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #15 : torek, 11.11.2008 : 21:48:14 »

P.s. Imam še nekaj fotk za objavit in ne boste verjeli..... Cool Grin
nauš verjela - bomo, bomo! Tongue Cheesy Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : sreda, 24.12.2008 : 12:39:50 »

Mihec je na poti v nov dom, spet je Gorenjec  Wink.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : torek, 06.01.2009 : 08:14:25 »

drobižka, tole je pa malo zate  Wink. Je prišlo na zadnji dan starega leta, zdaj pa še dovoljenje, da objavim. Fotke malo kasneje.


Pozdravljeni,
 
kot sem obljubila vam pošiljam nekaj prvih mihijevih slik na božični dan.Mihi je super pes, skromna duša, da te kar stisne pri srcu.Vseeno me malo skrbi njegov način hranjenja in pitja vode, a ker je na sprehodu zelo vesel in živahen, da kar poskakuje in šprinta po snegu od veselja, upam da je z njim vse ok.Zelo voha sledi in se čisto zatopi v vohanje.Ko ga pokličemo pride in zelo rad gre tudi v avto.Doma je miren, ko pa pride k staršem se razveseli in kar dirja po hiši od veselja, ko najde svojo igračko.če nekoga od naju ni doma, priredi pravo veselje ko se ta vrne.kar pomeni, da se je malo že navadil na nas.tudi z otroki se odlično razume, v nikogar ne sili, hkrati pa se lepo pusti nežno pobožati.skratka res smo veseli, da smo se našli in ga imamo zelo zelo radi.tudi šepajočo nogico bomo spravili v red.
 
Vem da za vaše varovance odlično poskrbite, kar mene malce spravi iz tira so njihove žalostne zgodbe zakaj da so sploh pri vas.Take in drugačne človeške krutosti so res nepojmljive, nedolžne živalce pa po nepotrebnem trpijo.
 
Vsi vas lepo pozdravljamo kot tudi vse bivše mihijeve prijateljčke.Želimo vam srečno, zdravo in uspešno novo leto, pa čimveč posvojitev in čim manj novo prispelih.
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mihec/Kranj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines