mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 23:31:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: vsem skupaj
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: vsem skupaj  (Prebrano 9052 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #45 : petek, 10.10.2008 : 11:50:48 »

Mene zanima marsikaj. Recimo:

1.)
Zakaj se odpirajo na forumu taksne teme? Zakaj ravno forum? Meni osebno ni do branja osebnih gnevov in razocaranosti nad tem zakaj kdo ni dobil ravno tega in tega psa. Dejte to razlagat svoji druzini, prijateljem, ce je ze res nujno, se zdirajte v telefon ali mail ali nekam ze pac. 99% forumasev, ki so se oglasili v tej temi, nimajo nic s tem zakaj nekdo ni dobil psa. Je zdaj bolj jasno?

Torej - ta del foruma, kjer zavetisce gostuje, ni namenjen VAM, ampak predstavitvam zivalim ipd. In upam, da se zavedate, da to sploh ne bi bilo potrebno - dovolj bi bil opis na spletni strani zavetisca.

2.)
Zakaj se oglasajo potem ljudje, ki pisejo da se s tem ukvarjajo "nore mozace"? Pisec - verjetno ves kdo si, sklepam pa, da ti ni jasno, da vecina forumasev nima z Zav. horjul nic - torej ne delajo tam. Tisti, ki so posvojili zival, sprehajo pse ipd. se ne stejajo pod delovno silo zavetisca, kar pomeni da ne odlocajo kam gre zival, ne zahtevajo pogojev za oddajo zivali itd. Te doloca le vodja zavetisca. In zdaj mi ni jasno, na koga je izraz nore mozace letel? Na vse nas na forumu, ali le na nekaj oseb, ki  pomagajo v zavetiscu?

3.)
Vsakic znova me preseneca, kako ste nekateri do skrajnosti uzaljeni, prizadeti, zgrozeni in kaj vem se, ker ste hoteli resiti zival, ker ste fantasticna oseba, ker ste fenomenalani posvojitelj ali kar pac ze. Zakaj potem obstaja vsaj 90% tistih, ki so jim pravila jasna? Osebno menim, da so to tisti, ki razumejo, da so pravila postvaljena zaradi zivali. Tistim, ki pravila niso jasna in so nad njimi blazno razocarani, verjetno ne gre za zivali, ampak v 1. vrsti zase, ego, in kaj oni NISO dobili.


Za konec se 3 fajn zadeve  Smiley
- obrekovanje se bo preganjalo
- za dolocene javne izjave se pricakuje opravicilo

- obvezno branje  pravil, vsaj kar se tice oglasanja na forumu - KLIK

Glede na slednja pravila bo tema zakljenjena, izbrisana ali prestavljena, ker drugega kot gonje zaradi prizadetega ega ne predstvalja.

V kolikor imate pritozbe, vprasanja, nerazjasnene pojme, se obrnite na telefon 051 30 44 35, vsekakor pa prej preberite zgornja pravila, saj bo marsikomu potem vec jasno.

LP vsem, Maja
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #46 : petek, 10.10.2008 : 12:10:01 »

Še tole; v bodoče bodo vse žaljivi, nesramni, neprimerni, itd. posti,  kateregakoli uporabnika, nemudoma izbrisani. Zaželjena je konstruktivna izmenjava mnenj, pri kateri tako ena kot druga stran,  z argumenti zastopata svoja stališča. Napadanja kar tako povprek ne vodijo nikamor in ne koristijo nikomur. Najmanj pa živalim.

Lep pozdrav,
Ada Varga
Logiran

Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: vsem skupaj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines