mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:08:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Iščemo začasno namestitev
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Iščemo začasno namestitev  (Prebrano 1975 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« : petek, 10.10.2008 : 20:23:35 »

Maček, star 1 leto, ima precej dolgo dlako, je prijazen, iz Domžal. Očitno ni bil prostoživeč, ker pa je prostorska stiska prevelika, bo kljub temu, da se zunaj ne znajde, v ponedeljek vrnjen v okolje. Če je kje kdo, ki bi mu bil pripravljen ponuditi začasno namestitev ali ga posvojiti: 051/30-44-35. Maček je testiran, cepljen, kastriran.

Logiran

vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #1 : petek, 10.10.2008 : 20:55:06 »

Če prav razumem - v naslednjih dveh dneh se v začasno namestitev/posvojitev daje izključno po pogodbi, ki mačku prepoveduje izhod iz stanovanja brez nadzora, tretji dan pa se bo spustil na cesto, kjer ga bo brez dvoma povozil avto. ?!?
Če ni pogodbe, je evtanazija še najboljša rešitev. Jaz bi tudi usodo svojih mačk takoj prepoznala, če bi jih spustila v njim neznano okolje, in jo raje prevzela v svoje roke.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #2 : petek, 10.10.2008 : 21:03:06 »

Provokacija, ne se pustit, punce!

Držim pesti za namestitev!
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #3 : petek, 10.10.2008 : 21:04:28 »

Mislim, da je naslov iščem začasno namestitev, ne pa povej svoje mnenje. Če pač ne moreš pomagati, ne komentiraj!!
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #4 : petek, 10.10.2008 : 21:17:24 »

Ne provociram, sprašujem, ker me zanima. Mal protislovno se mi zdi.

Tudi jaz upam, da se bo vse dobro izteklo. Pomagam po svojih močeh, ampak kakor sem že enkrat omenila: moje mačke imajo izhod ven (nekako ga ne morem preprečiti, ker so vsa vrata prerešetana z vratci, in je ena muca pač prestara, da bi kaj drugače sprejela), zato vem, da sem za horjulske mačke neprimerna, ampak tole me je pač mal zmedlo. Sprejemam mucke in jih oddam naprej, a so mali in jim soba zadostuje.
Mogoče bo to prebral še kdo in ga bo isto zanimalo, pa se bo vseeno opogumil. Ali se ponudil kot alternativa, če se ne najde bolj primeren.
Nisem pa spet mislila sprožiti vala takih in drugačnih očitkov. Se opravičujem za nastale.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #5 : petek, 10.10.2008 : 21:27:19 »

Mal protislovno se mi zdi.

Zdrave in za okolje neproblematične  živali predvidevam da se niti po zakonu ne da kar tako evtanazirat - predvidena je S/K in vrnitev v okolje.
Zavetišče težko ravna protizakonito, tudi če se bi tako nekomu morda zdelo bolj prav.
Iskanje namestitve je prostovoljsko delo, ki (kot mnogo horjulskega početja) sega preko predpisanega oz. nujnega.
V tem je tudi njegova protislovnost...  Wink
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #6 : petek, 10.10.2008 : 21:31:44 »

Dragi moji, kakor želite...
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Iščemo začasno namestitev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines