mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:55:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: opravicilo ali...
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: opravicilo ali...  (Prebrano 1526 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
brigitas
novinec
*
Sporočil: 4


« : sobota, 11.10.2008 : 05:01:28 »

tema, ki sem jo nacela se je precej razpasla in ne v smeri, ki sem jo nacela ... tokrat zelim povedati, da nikakor nisem zelela zanicevati dela zavetisca (polone in vseh, ki sodelujejo), ampak vse kar pocnete absolutno obcudujem in ce je izpadlo da skusam vase delo kakorkoli izniciti ali kaj podobnega se opravicujem ... vse kar sem zelela je, opozoriti na odnos do ljudi, ki se znajdejo na tem forumu ... zares niso vsi kreteni ... in nikakor nisem zelela posegati v delo, ki ga opravljate v zavetiscu ...

moji odgovori:
1. poslala sem vljuden  mejl ali je mozno zavetisce obiskati izven uradnih ur?
2. zakaj nisem klicala? zaradu vasih postov v katerih zalite ljudi, ki klicejo ob neprimernem casu in ker tudi jaz ne maram da me ljudje/stranke/klienti buzerirajo po telefonu kadar se jim zahoce; mejl pa je stvar, ki jo vidis in odgovoris ko imas cas
3. zakaj moj pes rabi druzbo, medtem ko sem v sluzbi: ne vem! verjetno sem si butasto glavi zadali da pes potrebuje druzna.
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #1 : sobota, 11.10.2008 : 06:28:34 »

Pokliči v zavetišče: 051/304435 in se dogovori za ogled.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: opravicilo ali...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines