mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:59:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tom alias Renčko
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tom alias Renčko  (Prebrano 6191 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #15 : sobota, 06.06.2009 : 22:07:17 »

Se je kaj umiril?
Logiran
stefi5
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #16 : nedelja, 07.06.2009 : 17:25:37 »

Kakšen lep okrasek Smiley
Logiran
kylie
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #17 : sreda, 21.10.2009 : 22:32:25 »

Evo, po dolgem času spet slikica od Toma.


Kakih bistvenih sprememb in napredkov v razumevanju med njim in Kajlico še vedno ni, sta še vedno državna sovražnika. Angry Osla mačja, pa tako lepo bi se lahko imela. Smo pa mi v tem času dobili še eno novo muciko- se je njena mamica zatekla k nam,  mela mladičke, ki smo jih uspešno spravili v nove domove, edino ta mala je prišla nazaj, ker so imeli podobno težavo, kot jo imamo mi s Tomom in Kajlo-no, in s ta malo se pa Tom krasno razume. Svašta! Z njo se igra, jo ima prav rad, skačeta okoli po bajti, norita in delata bedarije. Moram še kake slikice od njiju zalepit, ker sta prav posrečena.


Smo pa vmes imeli tudi manjšo nezgodo, očitno ga res spremlja smola. Nekako mu je uspelo pobegnit ven (drugače je res striktno hišen muc, vse naše so Wink) in ravno takrat je moral naletet na enega divjega mačka, sta se stepla in Tom je dobil par šivov na riti in veliko ovratnico, ki jo je na smrt sovražil in jo je kasneje, ko sem mu jo snela, z veseljem uporabljal za tarčo svojih napadov.
Drugače pa res-prekrasen mačkon, ampak včasih njegove travme še kako butajo ven. Da bi dobila ljudi, ki so ga ''imeli za svojega'', bi jim prav... Lips Sealed
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #18 : sobota, 24.10.2009 : 11:11:02 »

Najbrz bi bilo fajn, ce ga se 1x testirate za FIV in FeLV.
Logiran
kylie
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #19 : četrtek, 07.01.2010 : 14:13:56 »

^^A mislite, da bi lahko bil okužen? Shocked Je bil pa tudi cepeljen lansko leto, ko se je to zgodilo.

Je pa, če sem čisto odkrita, vedno težje tako živet. Zadnjič sta se zgrabla tako hudo, kot še nikoli ne. Po sobi je letelo vse-od luči do radiev, eden od njiju se je polulal po celi sobi,...potem je bila Kajla spet cela travmatizirana in je rabla par dni, da je prišla k sebi. Men je tako hudo včasih, ker se tako ne marata. Cry Pa tudi zelo težko je 24/7 paziti na njiju. Poskušali smo že čist vse. Problem je predvsem to, da živimo s starimi starši in da ta dva večkrat pozabita zapreti kakšna vrata (sta res že staraaa) in potem imamo problem. Undecided Drugače je pa Tom, kot sem že večkrat povedala, res krasen maček, ki nam je vsem zlezel pod kožo.
Logiran
Datelj
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


« Odgovor #20 : sobota, 16.01.2010 : 12:52:55 »

Mogoče pa bi bilo smiselno začeti iskati novega lastnika? Ker to do Kajle tudi ni fer, da se mora naenkrat toliko boriti, sploh če ni v njej problem. Verjamem pa, da ste se zdaj že navezali na Toma in bi tudi to bila precej težka odločitev.

Osebno vem, da ne bi nikoli pustila, da bi prišlek teroriziral "tastare" živalce, ker res ni fer. Predstavljaj si, da tvoji starši posvojijo nekega mulca, ki te skozi pretepa in izziva in zlorablja, naredijo pa nič, da bi to preprečili (razen da vaju poskušajo ločiti). To, da je bil Tom morda zlorabljan in ima travme, je vse lepo in prav, ampak pravkar doživlja travme predvsem Kajla, ki res ni nič kriva za njegove probleme.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tom alias Renčko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines