mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 20:00:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: YORKSHIRSKI TERIER
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKSHIRSKI TERIER  (Prebrano 22630 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #45 : torek, 14.10.2008 : 16:56:02 »

Jaz pa Minga,ali Papro Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Kiss Kiss
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #46 : torek, 14.10.2008 : 16:56:36 »

hm, kaj nisem prav zasledila, da je fantič že oddan?!
jaaa... ma kakšni swarowski...če ima kdo ''tistega papirja'' odveč, lahko prispeva tudi za moj posvojeni ''ZOO'' Smiley samo raje vidim ne v papirnati obliki Roll Eyes Tongue
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #47 : torek, 14.10.2008 : 16:58:23 »

Tvoji niso yorkiji, torej bodi tiho.

p.s. Se opravičujem za smetenje teme, samo itak sploh ni več relevantno, ker je kandidatov za posvojitev toliko, da lahko tudi to preskočijo.
Logiran
Teya
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #48 : torek, 14.10.2008 : 17:24:35 »

Ojoj...bom kratka, če ne bom predolga....najbolje, da ga date na licitacijo kdo da več:) hec

Še enkrat...MOČNO UPAM, da bo šel v prave roke in da povodec, igračke, posteljica ali karkoli drugega razen ljubezni, resnosti in obilo časa za čohanje (v paketu seveda Smiley) ne bodo razlogi za izbiro novih lastnikov.

(Če pa sluuučajno ostane v zavetišču še vsaj kkšn teden ali dva, pa pokličem jaz...torej, če se ne najde nov lastnik SmileySmileySmiley)




Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #49 : torek, 14.10.2008 : 17:28:21 »

Huh, hudo, sem se skozi temo sprehodila in cincala, kje naj "odrezem" in yorkija pustim "golega", pa se, tehtnica kot sem, ne morem odlociti. Tisti kristalcki niso kar tako Tongue. Ali bi spadali k yorkiju, al mrbit ne ... Jebemti, je tezka odlocitev ...

Ej, swarovska fanica, na http://www.mojpes.net/forum/index.php/board,317.0.html zbiramo oblacila, igrace, solske potrebscine, knjige, sportne pripomocke ..., celo trampolin, kosarkaski kos ali mizo za namizni tenis iscemo. Bi morda pokukala v katero od tem, pa se malo med svoje swarovske kristalcke, ce je kje kaksen ostal brez namembnosti? Morda ga lahko prispevamo za kaksno zimsko bundico, rabljeno, seveda. Saj je boter tudi lusno bit, pa ceprav kaksen kristal kje manjka.

Brez zamere. Prepucavanje je na mestu, vendar tam, kjer mu je mesto, oz. tam, kjer nikogar ne bo bolelo. Ne fizicno in ne na dusi.
Hvala za razumevanje.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #50 : torek, 14.10.2008 : 17:41:26 »

No, se tole moram dodat, ker je vmes en zelo zanimiv post padu.

Teya, jaz sem ponavadi predolga, pa bom zdajle cist po naklucju silno kratka.
1.) Iz licitacij se na tem forumu ne norca delat, ker potekajo vsak dan. Pa ne zame, al pa zate, temvec za oskrbo zivali, ki jim naj ne bi bilo treba cakat dva al vec tednov, da bi imel kdo cajt po njih prit.
2.) Eno brzinsko opravicilo pricakujemo, in sicer glede neumnosti "da povodec, igračke, posteljica ali karkoli drugega razen ljubezni, resnosti in obilo časa za čohanje (v paketu seveda ) ne bodo razlogi za izbiro novih lastnikov" za tegale yorkija.

Upam, da ves, kje si se znasla in kako potekajo zadeve v Horjulu, na mojpes.netu in pri vecini zacasnih skrbnikov (posamezniki, drustva ...).

Ce ne zmores opravicila ob tako nemarnem stavku na tako pomenljivem forumu, v se bolj pomenljivi rubriki, predlagam, da gres swarovske stet kam drugam.

Vsem - ne oglasam se vec pogosto v horjulskih rubrikah, ker jih sami lahko brez tezav handlajo. Mimo takih nabuloz pa enostavno ne morem. Tudi za ceno ponovnih obtozb, da smo tukaj same nedorasle dekline, ki potrebujemo ... Hm, zagotovo ne swarovskih, to vam lahko jamcim. Psi potrebujejo odgovorne skrbnike, ki jim ne bo prva misel, kaj bodo psu navesili za vrat. Odkrito - lahko je povsem krasen skrbnik psa, ceprav je pes na navadnem striku. Zelo pogosto pa se izkaze, da je prepucavanje samo zaradi lepe slikce vse kaj drugega, kot to - odgovorno lastnistvo namrec.
Na sreco Polona ve, kako se obnasajo eni in drugi.

Yorkiju pa vso sreco, pa v katerikoli dom bo sel, na strik s kristalcki ali brez.
Logiran

Teya
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #51 : torek, 14.10.2008 : 18:13:06 »

Mislim, da si moj post čisto narobe razumela..
1.) Moj stavek o igračkah itd. je bil na mestu zato, ker imam občutek, da je bil tale povodec objavljen zato, da bi mi vsi videli, kako se bo psu pri njih godilo...zame to ni merilo in se to sploh ni nanašalo na Horjul, ker najbrž je meni in tudi ostalim jasno, da lahko s tem (igrače, hrana, itd.) pomagamo...pisala sem neposredno za tega psa.
2.) Opravičujem se, če je kdo moj post razumel narobe, ni pa lepo od tebe, da mene posredno obsojaš kot da podpiram tele kristale, in da podcenjujem vaše delo. Spoštujem res vse, ki se trudite in poskušam pomagati po najboljših močeh.
Glede licitacije pa je bilo mišljeno ironično, saj je ˝baje˝ogromno potencialnih lastnikov, ki nestrpno čakajo na odločitev. Skoraj ista zgodba kot pri francoskem buldogu, samo da je pasma pa folk zagrabi.
Nisem mislila, da bo moj post izzval toliko negativne energije, ker nisem čisto nič slabega hotela, sem pa ene 3x zbrisala prejšnji post, ker nisem vedela, kaj naj napišem, saj so meni kristalčki izredno nepomembni za moje živalce...in je bila objava tega povodca čisto nepomembna za tegale Yorkija...če me razumeš;)

Pa brez zamere...tudi jaz sem velika živaloljubka Wink

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #52 : torek, 14.10.2008 : 18:45:03 »

Grin Grin Grin Grin

Men je vse tole v tej temi tko zelo smešno.Oaza,a tebi tudi?
ne, helena, men je pa skrajno butasto in za kozlat. Sej si pol dobr napisala - rajš kšn cekin brezdomčkom, zavetišču. Jst VEM, da je kuža srečen tudi, če je na čist navadnem povodcu (no dobr, če ma kšne tačke gor narisane, tud ne škodi), samo da je človek na drugem koncu taprav (ja, ste kar uganil - SE imam za tapravo; a sem domišljava, a?)

Ježeštana, tale polna luna ga pa piha... Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #53 : torek, 14.10.2008 : 18:47:11 »

Ob vseh napisanih komentarjih, s katerimi se by the way popolnoma strinjam, naj samo navdušencem nad swarowskim prišepnem, da se tako okrancanih ovratnic na dolgodlakih psih sploh ne vidi  Roll Eyes

Tako da vam je džabe krancljat ....  Grin
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #54 : torek, 14.10.2008 : 18:55:53 »

Citat
Tako da vam je džabe krancljat .... 

Hehe, a tole si napisala samo zame al mislis, da te se kdo zastopi? Grin Grin Grin
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #55 : torek, 14.10.2008 : 18:59:04 »

ni samo zate, kaja....zastopm tud jst, pa gotov še kdo  Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #56 : torek, 14.10.2008 : 19:12:16 »

Kaja, mislim, da se bistvo da izluščit ...  Roll Eyes Grin
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #57 : torek, 14.10.2008 : 19:24:36 »

Mene pa resnicno zanima, zakaj za vraga, se vedno ljudje grebejo za yorkije, buldoge, mini mini izvedbe, pa cist za nobenga druzga? A bi res morali napisat naslov v smislu: oddaja se ta in ta pes, pasme notrdamski zvonar, zato da bi ljudje delali ovratnice in ne vem kaj se vse za mesanca?
Daj, naj mi vsaj eden izmed vseh teh, ki se grebejo za tegale yorkija, odgovori.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #58 : torek, 14.10.2008 : 19:28:19 »

pasme notrdamski zvonar

Oprosti, ampak  Grin Grin Grin

Ni važn če je grbast, pa plešast, pa slep na en uč, samo da je modne pasme in da ima vrat za fensi šmensi ovratnico  Roll Eyes
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #59 : torek, 14.10.2008 : 19:31:13 »

Citat
Kaja, mislim, da se bistvo da izluščit ...   

No, fajn. Grin Sicer je pa tud tale kuza za džabe, zato pa je toliksno zanimanje. Roll Eyes
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: YORKSHIRSKI TERIER
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines