mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:59:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: YORKSHIRSKI TERIER
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKSHIRSKI TERIER  (Prebrano 22463 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #15 : ponedeljek, 13.10.2008 : 22:16:57 »

Bi napisala vec (glede psa), pa zal vec ne vem - tako kot ne katerikoli drug forumas. Vsi ti lahko ponudimo/ponudijo le lastne izkusnje kar se tice zdruzevanja z drugo zivaljo, vendar ta tema ni za to, temvec je namenjena yorkiju. Vse osnovne info imas v 1. postu - pes se oddaja z pos. pogodbo zavetisca Horjul, zapisan je tudi kontakt.

Lp Maja
Logiran
bela.orhideja
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #16 : ponedeljek, 13.10.2008 : 22:26:30 »

Aha sem šla malce brskari ja in našla, kar si mi napisala. Sicer pa me res zanima, to kar si nazadnje napisala, kakšne izkušnje imate z združevanjem z drugo živaljo, moram preiskati tudi to, kje je ta tema odprta. lp
Logiran
Teya
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #17 : torek, 14.10.2008 : 08:40:00 »

Jaz bi ga takoj vzela, samo moramo z upravo (mamaata) predebatirati. MImamo pa že 10 let staro psičko, ki bi ji takale meajhna in starejša družba prowav prišla.
Mu pa prvoščim najboljše, in upam, da se tutdi najde tak lastnik, tutdi, če to nisem jaz.
Good luck Yorkie Wink
Logiran
bela.orhideja
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #18 : torek, 14.10.2008 : 10:17:26 »

Lep pozdrav. No malo prejle sem poklicala zavetišče Horjul za tega lepotca Yorkija, in sem bila žal prepozna, oddan je v petek, gre k drugi družini, to mi je povedala gospa na drugi strani žice. Tako, da sem malce razočarana, ker sem se že veselila novega družinskega člana, pa še sinu je bil všeč.  Ampak kljub vsemu, mu želim vse dobro pri novi družini, polno ljubezni, da je končno našel pravi dom, kjer bodo lepo skrbeli zanj, to je najpomembneje. Vso srečo. Smiley....
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #19 : torek, 14.10.2008 : 10:22:19 »

Vse, ki niste postali srečni posvojitelji yorkija obveščam, da je v zavetišču še kar nekaj psov, ki jih lahko posvojite. Če ste jih morda spregledali? Wink
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #20 : torek, 14.10.2008 : 10:22:24 »

Ampak vsi, ki iščete samo pasjega prijatelja, ne vidite nobenega drugega kot samo tega v Horjulu?
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #21 : torek, 14.10.2008 : 10:22:43 »

Si me prehitela, vis in nox Wink
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #22 : torek, 14.10.2008 : 10:34:20 »

Spoštovani razočarani, dobili ste informacijo, da se bo v petek izbiralo, h komu gre, in da se bo nedvomno med vsemi stotimi in več klicateljev našlo pravega. Na vprašanje, če gre v družino, ste dobili odgovor, da seveda. Kam pa naj bi šel? Ali kaj?
Razočaranje pa res ni potrebno, res ne. Nikakor ne želimo, da ste razočarani, zato lepo vabljeni k posvojitvi kogarkoli drugega, da veselje ob pričakovanju novega družinskega člana ne bo zaman.
Logiran

Teya
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #23 : torek, 14.10.2008 : 10:45:36 »

Ne mečite vseh v isti koš. Jaz dnevno spremljam stanje Horjulcev, in če samo pri Yorkiju napišem, da bi ga vzeli še ne pomeni, da o ostalih še nismo razmišljali.
Zame je bil primeren predvsem zaradi starosti in velikosti, ker so še druge živalce pri hiši, katere morm upoštevat.
Upam, da je dobil najboljše, ker si to tudi zasluži Wink

Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #24 : torek, 14.10.2008 : 10:50:05 »

jaz bi tudi yorkija!!!! Roll Eyes
me ne preseneča, da gredo takšni tako zelo hitro... škoda npr. da ''RW'' in ''dobermanom'' ni tako hitro za najt novih Wink
vsem tistim, ki ste razočarani, v zavetiščih se sigurno najde še kak majhen, kuštrav, terierskega značaja Smiley
srečno mali Yorki Kiss
Logiran
bela.orhideja
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #25 : torek, 14.10.2008 : 12:08:33 »

Ne mečite vseh v isti koš. Jaz dnevno spremljam stanje Horjulcev, in če samo pri Yorkiju napišem, da bi ga vzeli še ne pomeni, da o ostalih še nismo razmišljali.
Zame je bil primeren predvsem zaradi starosti in velikosti, ker so še druge živalce pri hiši, katere morm upoštevat.
Upam, da je dobil najboljše, ker si to tudi zasluži Wink


Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #26 : torek, 14.10.2008 : 12:15:36 »

Ma meni je samo zanimivo, kako je v temah o mopskih, yorkijih in podobnih "pasmah" vedno zapisano, da je bilo toliko klicev, da se bo delala selekcija, tam je pa nekaj desetih kužkov, ki po enem letu bivanja v zavetišču nimajo niti dveh strani postov, ker so tako "nezanimivi", da o klicih primernih posvojiteljev najbrž niti ne govorimo.
In ne leti to na koga konkretno, pišem čisto na splošno.



Logiran
bela.orhideja
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #27 : torek, 14.10.2008 : 12:15:36 »

Malce sem se prehitela z citiranjem, ker dolgo nisem tega počela, hotela sem povedati, da se podpišem pod Teyin post. Wink
Logiran
Teya
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #28 : torek, 14.10.2008 : 12:39:29 »

Hvala bela.orhideja Wink
Morm še povedat, da jaz nism klicala, ker sem čakala, da bi videla, če se bo oddal, ker npr. Niki ni šou ravno hitro iz zavetišča pa je bil ravno tako Yorkie....tko da če se ne bo oddal...kličem naslednji teden Smiley
Logiran
Teya
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #29 : torek, 14.10.2008 : 12:43:23 »

Hvala, bela.orhideja Wink
Moram še povedati, da jaz nisem klicala, ker sem čakala, da bi videla, če se bo oddal, ker npr. Niki ni šel ravno tako hitro iz zavetišča pa je bil ravno tako Yorkie....tako da, če se ne bo oddal...kličem naslednji teden Smiley
Se opravičujem :$
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: YORKSHIRSKI TERIER
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines