mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:15:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Petarda
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Petarda  (Prebrano 22922 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #60 : torek, 02.12.2008 : 22:02:33 »

051 30 44 35
Ob kakšni normalni uri ali še bolje v času uradnih ur.
Ni vrag, da s Smetko/Polono (vodjo zavetišča) ne bi našli psa za vas. Povejte ji kaj želite in ona vam bo povedala, kateri od psov v zavetišču bi bil primeren za vas. Prej pa vseeno še malo pobrskajte po spletni strani ali tem forumu, da "spoznate" še druge pse.
Srečno! Wink
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #61 : torek, 09.12.2008 : 23:22:27 »

No, mi smo pa v ponedeljek spoznali med ostalimi kuzki tud Petardo, ki  bi jo bili najraje kar vzeli k sebi domov. Hja. zakaj nismo ? Z Smetko sva ugotovili da z nasim ne bi sla skupaj.  Oba sta namrec zelo dominantna. Nas je namrec tak kot Petarda. Je pa res, da mi hci visi za vratom in govori samo o Petardi (Petardek), ki se je zakadil v trenutku do nje, se ji vrgel v narocje jo slastno poljubckal in to kar milionkrat in oh in sploh.  Res ne razumem, da   ta kuza  se ni posvojen. 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #62 : petek, 26.12.2008 : 11:14:58 »

Petarda je na poti v nov dom.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Petarda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines