mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:26:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Občina Bled!!
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Občina Bled!!  (Prebrano 35959 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #165 : torek, 11.11.2008 : 13:06:49 »

Opa, d best, saj skor ni za verjet. Smiley

katarina
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #166 : torek, 11.11.2008 : 13:08:19 »

P se ja ni javil lastnik? No vsaj kastriranega bo nazaj dobil.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #167 : torek, 11.11.2008 : 17:31:14 »

bo povrnil stroške?
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #168 : torek, 11.11.2008 : 19:07:48 »

svašta - srečno, Malinovc!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #169 : torek, 11.11.2008 : 20:53:24 »

Lux je na poti domov. Mi je bilo v čast spoznati del njegove družine in upam, da se še kdaj vidimo.

Lp, Polona
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #170 : četrtek, 25.12.2008 : 21:36:02 »

Sicer nisem vprašala, ampak sem prepričana, da ne bodo hudi, če tole objavim... zelo, zelo sem vesela, res. Bi šla še enkrat čez te muke z njim, da se je le tako zaključilo. Tudi vam vsem vse lepo v novem letu.


Hov,  hov! Kot  smo  obljubili  se  oglasimo.  In  kdaj  je  bolj  primerno  kot    ob  koncu  leta, da  še  voščimo  sreče  in  zdravja v  letu  ki  prihaja, pa  čim  manj  nezgod.  Takole  zgleda  pri  meni   doma.   Še  vedno   sem  najbolj  srečen,  če  sem  s   svojimi  kje  v  bližini  doma. Najbolj  fino  je  ko  krmimo  krave.  Joj,  kako  luštno  se  je  igrati  s  teleti,  ko  se  jim  valjam  po  jaslih  in  jih  malo  grizljam  prav  na  drobno  po  vratu  in za  ušesi. Super  je   ko  zmaknem  skorjico  kruha,  ki  je  sicer  namenjena  njim.  Saj  ne  da  bi  bil  lačen.. to  je  le  tista  igra  saj  veš-  kdo  bo  hitrejši.  Tudi  s Piko (našo  kobilo)  s  katero  si  deliva  stanovanje  se   super  razumeva.  Najlepše  je,  ko  jo  spremim  ven  v  izpust.  Zdaj  sem  postal  bolj  priden,  ne  uhajam  več.  Občasno  me  malo  boli  desna  tačka  vendar  ni  nič  hudega.  Še  enkrat  se  zahvalim  za  vso  skrb  in  nego. Lep  pasji  pozdrav Lux (Malinovec)! Pozdravom  in  dobrim  željam  se pridružujeta  tudi   gospodarja....

http://zavetisce.moj-album.com/slike/1601452/Hq1mTer9eccvCNXE.v.jpg
Logiran

Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Občina Bled!!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines