mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:57:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tari (Daktari)
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tari (Daktari)  (Prebrano 15775 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« : sreda, 22.10.2008 : 09:19:07 »

Evo, našega naspidiranca z občasnim tajfunom.

Mačor je enkraten! Pridobil je na teži, očke so se mu naštelale, tako da skoraj naravnost gleda  Wink. Vidi pa bolj slabo. Kakšna šipa na balkonskih vratih ga še vedno preseneti, ko hoče v igri odbrzeti z/na balkon.

Ima pa neverjetno željo biti ob človeku. Mora spati celo noč poleg nekoga, ki hodi po dveh nogah Roll Eyes. Kadar želijo zjutraj spati dlje, ga morajo zapreti ven iz spalnice, saj je njegova ura ob 7mih zjutraj - vsi pokonci. Grin Njegov način prebujanja pa je masaža lasišča - kar ni vedno najprijetnejše Roll Eyes. Kadar predolgo ni nikogar iz spalnice, pa naredi akcijo: meče se v vrata spalnice in vse, kar je na policah v predsobi leži na tleh točno pred vrati spalnice. V glavenm, to moraš pričakovat, da ne nagaziš kakšnega kipca na poti do wcja. Fenomenalen je!  Cool
Največja njegova vrlina pa je VZTRAJNOST. Odrineš ga lahko 100x, pa se še vedno vrne kot, da je bilo prvič.
Obožuje svojega kompanjona Sivkota, on pa njega. Mišek je dobil en tak zadovoljen frisek in resnično skupaj s sivkotom uživata. Za dokaz še slikice.

Vsem en lep pozdrav!

Polonak v imenu Domna in Vesne

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1 : sreda, 22.10.2008 : 10:09:05 »

Aja, pa večjo košaro na okenski polici sta tudi dobila. Sta oba pridobila na teži....
 Cheesy
Logiran
lonja
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #2 : sreda, 22.10.2008 : 10:22:59 »

Lepotko mali Smiley Sem ful vesela, da se ima tako lepo Smiley
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #3 : sreda, 22.10.2008 : 13:29:27 »

Kaksna lepa tiger-kombinacija Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #4 : sreda, 22.10.2008 : 16:15:58 »

Ja, pa očitno težek knjižnji molj!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #5 : sreda, 22.10.2008 : 21:27:46 »

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kakšno prijetno javljanje iz novega doma!   :DTari, ti si car in tvoji tanovi so carji in ful naj bojo veseli, da hočeš spat pri njih! Počaščeni, se reče. Res, no - brez heca to pravim. Ga ni lepšga kot to, da se zbudiš, pa povsod okrog eni kosmatinci (en z dvema, ostali s štirimi nogami, sej se razumemo, kenede...)  Grin Cheesy
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #6 : petek, 24.10.2008 : 09:11:34 »

Kaksna lepa tiger-kombinacija Smiley

A, ne. Pri nas, ki si ne moremo zapomniti imen, bi ju klicali: ta temni in ta svetli! Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #7 : petek, 12.06.2009 : 09:59:01 »

Evo, nova javljanja iz Tarijevega doma. Zdaj so skupaj trije tigri - dobili so še sestrico - Puri. Kiss Srčica je Tarijeva ljubica.
Tari je en velik gentleman Cool. Takoj jo je povabil iz trasporterja in isti trenutek sta postala največja prijatelja. Kot, da bi se že doooologoooo poznala Wink. Nobenih težav pri spoznavanju, igra je padla takoj! Seveda, Tari ima tukaj največje zasluge. Čeprav se malo trudi izboljšati svoj rang na lestvici...... sram

Drugače pa je Tarijev nos zdaj skoraj umirjen, šmrkamo za 90% manj, norimo in se še vedno kdaj zaletimo v kakšno zaprto šipo.... Sicer smo ugotovili, da morda le boljše vidi ali pa manj škili. Je pa en tak veeeelik carto Kiss Kiss Kiss. Kako si zjutraj vzame čas, da te budi na različne načine: česanje, masaža z akupunkturo in (najhujše Shocked) grickanje ušesa. Ko ga odrineš, počaka nekaj minut in potem ponovi celotno proceduro.... dokler ne vstaneš oz. ga ne zapreš pred sobo.  Roll Eyes Veliko je aktiven in potem omaga ob študiju.... saj pomaga mojemu bratcu do diplome Grin Cheesy....

Ugotovili smo tudi, zakaj je tako suh. Za hrano prosi vedno, kadar je možnost, in jo tudi dobi... ampak, kaj ko potem, ko se odmaknemo od njega, kar teče za nami in pozabi na hrano Roll Eyes Huh Tongue. Po možnosti začne spet fehtat.... V ozadju pa čaka veliki Sivko, ki izkoristi priliko in naloži še kakšen dekagram ali dva na svoj trebušček..... Tongue Roll Eyes

Pošiljamo slikice in vas v tigrastem vzorcu tudi pozdravljamo!

Lp od Tarija, Sivkota in Puri

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #8 : petek, 12.06.2009 : 10:06:16 »

Kolk je fajni tale škilko Kiss
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #9 : petek, 12.06.2009 : 10:06:22 »

luna7 - za znort ste fletni! Cheesy
 Kiss Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #10 : petek, 12.06.2009 : 10:46:03 »

Še eno sem pozabila pripet - levo od Tarija ni Sivko, apak njegova ljubica Puri. Sivko je verjetno na čisto svojem fotelju in gleda golobe ob sončenju.



[attachment deleted by admin]
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #11 : petek, 12.06.2009 : 11:10:34 »

no evo. Toliko o "navadnih sivih tigrastih mačkih". Cheesy
Mušnisiiiiiii! Kiss Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #12 : ponedeljek, 15.06.2009 : 09:09:25 »

Še ena pocukrana.... dan anm ni treba že navsezgodaj jest sladko....

No, takole smo se sprejeli. Tari je dobil ljubico.
 Kiss

Lp od tigrastega oddelka v Celju.



[attachment deleted by admin]
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #13 : ponedeljek, 15.06.2009 : 09:11:09 »

oooooooooh
 Kiss Cheesy Kiss

cuker!
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #14 : petek, 19.04.2013 : 12:03:14 »

Naš Taro se je poslovil.  Cry Njegove ledvičke so dolgo napovedovale slabo stanje, ampak naš borec se ni dal kar tako v usodo. Mi smo mu pomagali, da mu je bilo lažje, saj takšno stanje prinaša tudi bolečine... Zdaj ga ne boli nič več.
Takšnega sladkega in odpilenega mačka še nismo videli. Mali sladkec, počivaj v miru tam poleg Lunče, Lucy in Lucky.  Kiss Cry Kiss Kiss
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tari (Daktari)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines