mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:20:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42]   Dol
Natisni
Avtor Tema: havanski bichon  (Prebrano 120357 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #615 : ponedeljek, 17.06.2013 : 13:04:50 »

Hvala, mojcacSmiley Smo imeli toliko opravkov, da sem šele danes spet na forumu. No, Tajga je zdaj skopana in sfrizirana, nekaj hudih (ampak res  Shocked) vozlov sem ji kar odstrigla, zdaj itak čakam, da ji začne dlaka izpadat..... Joj, spet bo skoraj plešasta....  Undecided A obstaja kaj proti izpadanju dlake med dojenjem? Hmm, po mojem itak da ne. Mularija je podvojila težo. Jupiii!  Cool Zgleda, da poteka vse tako, kot mora. Jutri dobimo obisk vzrejne referentke, danes pa si izmišljujemo imena.  butnglavc JOj, groza... ne že spet... To mi je edina zares zoprna stvar pri leglu - sem pač ena taka neodločna.... eh ja....  predaja
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #616 : petek, 30.08.2013 : 09:36:43 »

Tako, spet sem tu! Po celem poletju, polnem malih kužkov in lužic itd, igračk, posodic.... se javljam s krasno novico:

Vsi naši mladički so našli svoje domove in krasne ljudi, ki bodo skrbeli za to, da bodo dobili žulje od crkljanja... !!! hehehe Wink Zelo smo zadovoljni in prav oddahnili smo si, da bodo kužki zdaj razporejeni takole:

Tony Stark - Ljubljana
Tiffany - Duplje (pri Golniku)
Tiara - Bruselj
Topaz - Ljubljana
Tigris - Miklavž na Dravskem polju
Tahiti - Ljubljana

Srečno, kužki!
 Kiss Kiss  Kissljubezen ljubezen ljubezen Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #617 : petek, 30.08.2013 : 20:53:13 »

Lepo da so vsi našli super domove... Smiley
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #618 : ponedeljek, 02.09.2013 : 10:12:59 »

Ja, Lynn, res je to fajn, ampak da ti vidiš zdaj mamo Tajgo.... Mislim, da od žalosti ne je in če kdo pride k njej, kar renči. Ful je boga. Revica. Zgleda, kot da živi samo za mladiče. Joj prejoj...  Undecided Shocked Upam, da se bo kmalu pomirila. Ful jo bomo crkljali in igrali in sprehajali in ..... Ma, vse bomo delali. In potem bo počasi sprejela dejstvo, da so kužki spet enkrat šli.  Lips Sealed
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #619 : ponedeljek, 02.09.2013 : 12:37:48 »

A tako hudo ji je za mladički? Ja boga revica joj... Sad
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #620 : torek, 10.09.2013 : 09:14:18 »

Spet smo malo zaspali in se nisem javljala... Ampak se nam je ful dogajalo! Smiley Tajga in Pika sta se medtem že pomirili in končno sprejeli dejstvo, da pasje mularije ni več pri nas. Tajga je seveda dobila nazaj apetit, zdaj jo bomo morali še nazaj držat, Pika pa, kar se tega tiče, štrajka. Punca je vstopila v obdobje gonitve in ni bilo druge, kot da smo še njej poiskali samca. Ja, zgleda, da bo tudi Piak mamica! Yesss!  Cheesy

Včeraj smo se vrnili domov s paritvenega izleta, tokrat smo obiskali lepega, mladega samca iz Mantove v Italiji, ki je hvalabogu manjše rasti. Hmm... Pika je majhna, zanjo je kar težko najti ustreznega samca, ko pa so v bližnji okolici sami veliki fantje... Pikin princ na belem konju (khm) se imenuje Gourmandecalins de la Tour de Senlis, kličejo pa ga "Gnocco" (Knedelček). In res je krasen!  ljubezen  Upam, da bo vse v redu.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #621 : torek, 10.09.2013 : 20:20:38 »

Lepo da tud Pika pričakuje mladičke... Lahko bi nalepli slikco od obeh staršev bodočih da ju vidimo skupi.. Drzim pesti da bodo zdravi in lepi mladicki.. Kiss
Logiran
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #622 : torek, 21.04.2015 : 09:24:39 »

živjo spelamg,
Ne spoznam se preveč na razstave (na strani kinološke zveze je cel kup dogodkov, ki ne vem kaj pomenijo), pa me zanima, ali greste letos na kakšno razstavo in kam? Če bi se le dalo, bi rada videla to pasmo v živo, ker bi se mogče celo vklopila v moj način (predvsem plac) življenja. Cheesy Drugače sem bolj domača pri mačjih otrocih... Cheesy
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #623 : torek, 21.04.2015 : 10:01:28 »

Med čakanjem na javljanje spelemg bom poskusila jaz malo pomagat Smiley

Škoda, pravkar je minil razstavni vikend v Mariboru, kjer je bilo mogoče v soboto videti 3 havanske bišone, enega iz Hrvaške in dva iz Češke, v nedeljo pa enega iz Češke in tri iz Avstrije.

Razstave v bližnji prihodnosti so:
- 17. 5. 2015 - CAC Koroške - klik
- 31. 5. 2015 - CAC Hrušica - klik

Članek o tem, kaj lahko najdejo kupci (ali tisti, ki samo razmišljajo o nakupu) psov na pasjih razstavah - Po kaj naj gredo kupci psov na pasjo razstavo? - klik

Pa še kontaktni podatki spelemg - klik, če se boš odločila, da je bolje stopiti v kontakt z njo že prej Wink
Logiran

pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #624 : torek, 21.04.2015 : 10:11:30 »

Jana Hvala!
Kot mačjeljubec, ki niti mačjih razstav ne sledi po tehnični plati (beri: grem gledat kosmatinke in se ne menim za tekmovanje samo), sem izgubljena pri raznih CAC kraticah, in BOB naslovih (oki- to vem, da je Best of the best).
Članek sem brala že takrat, ko je bil napisan, pa bom ponovila branje. Zelo je v pomoč. Hvala tudi za kontakte, čeprav mislim (glede na imena psov), da sem odkrila njeno spletno stran Cheesy
Zaenkrat bom le gledala in nič drugega, mislim da lahko ujamem tisto razstavo v Hrušici Cheesy
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #625 : torek, 21.04.2015 : 10:20:25 »

Hehe, priznam, da sem se kot pasjeljubka poskušala vtihotapit med poznavalce mačjih razstav, pa priznam, da ni tako enostavno Grin
Te povsem razumem Smiley

Razstava na Hrušici je luškana, priporočam obisk, ali bodo prisotni tudi havanci, pa bomo videli. Lani je bila prijavljena ena psička, vzrejena na Hrvaškem in v slovenski lasti Smiley
Logiran

pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #626 : torek, 21.04.2015 : 10:44:09 »

Sem tudi tisti tvoj članek prebrala in mi je bilo zeloooo zanimivo. Nekakšen "pasji" pogled na "mačje" zadeve. Cheesy (bom nehala smetit. Tongue)
Logiran
amanie
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #627 : petek, 10.03.2017 : 08:58:39 »

Pozdravljeni!

Čakam na svojega havanskega bišona, zato sem začela prebirati forume. Vidim, da tukaj že dolgo ni bilo nič napisanega o njih. Kje ste, lastniki?
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines